Antwerp met anderhalf been uit Europa na absoluut fiasco

309
Antwerp met anderhalf been uit Europa na absoluut fiasco

Het was vanavond zo ongeveer ‘do or die’ voor Antwerp in de Europa League. Indien het nog een serieuze kans op kwalificatie voor de knock-outfase wou houden, werd er vanavond maar beter gewonnen tegen Fenerbache. Echter draaide het helemaal anders uit dan verhoopt.

In Turkije kon The Great Old zijn eerste punt pakken in de groepsfase, en daar moesten er vanavond dus drie aan worden toegevoegd. Ondanks de matige partij van afgelopen weekend bij Cercle – wel gewonnen met 0-1 – besloot coach Brian Priske toch maar één keer te wisselen in zijn basiself. Björn Engels verdween naar de bank, Jelle Bataille kwam in de ploeg.



Terwijl Antwerp de wedstrijd meteen in handen trachtte te nemen, keek het tegen de eerste de beste aanval van Fenerbache meteen tegen een achterstand aan. Na nog geen tien minuten was Yandas immers al goed voor de 0-1. Dramatisch begin van de wedstrijd dus voor Antwerp – dat het zonder supporters moest stellen – en dat werd er in de eerste helft niet beter op. Na amper een kwartier tekende Meyer voor 0-2, op het halfuur was de match al verloren door een derde treffer van de Turken. Berisha zorgde voor 0-3. 



Op het einde van de eerste helft lieten de Turken zelfs na om de 0-4 op het bord te zetten, net zoals dat in het begin van de tweede periode het geval was. Het hoogst haalbare voor Antwerp in deze wedstrijd was dan ook een eerredder, maar zelfs daar konden de mannen van Priske eigenlijk geen aanspraak op maken. Het mocht zich al gelukkig prijzen dat Fenerbahce de voet van het gaspedaal haalde, om de erg nakende Europese uitschakeling niet nog pijnlijker te maken.

Scoreverloop:
(9') Yandas 0-1
(17') Meyer 0-2
(30') Berisha 0-3

LEES OOK: Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Antwerp is al virtueel uitgeschakeld...

Meest recent

Dure flop bij Antwerp: topaanwinst valt door de mand

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

4
4
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

28
28
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

94
94
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

104
104
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

79
79
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

161
161
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

232
232
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

201
201
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

87
87
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

62
62
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

205
205
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

41
41
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

111
111
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

207
207
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

795
795
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

96
96
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

155
155
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

199
199
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

219
219
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

76
76
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

133
133
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

138
138
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

243
243
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

455
455
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

152
152

Meer sportnieuws