Antwerp met anderhalf been uit Europa na absoluut fiasco

309 stemmen
Antwerp met anderhalf been uit Europa na absoluut fiasco

Het was vanavond zo ongeveer ‘do or die’ voor Antwerp in de Europa League. Indien het nog een serieuze kans op kwalificatie voor de knock-outfase wou houden, werd er vanavond maar beter gewonnen tegen Fenerbache. Echter draaide het helemaal anders uit dan verhoopt.

In Turkije kon The Great Old zijn eerste punt pakken in de groepsfase, en daar moesten er vanavond dus drie aan worden toegevoegd. Ondanks de matige partij van afgelopen weekend bij Cercle – wel gewonnen met 0-1 – besloot coach Brian Priske toch maar één keer te wisselen in zijn basiself. Björn Engels verdween naar de bank, Jelle Bataille kwam in de ploeg.



Terwijl Antwerp de wedstrijd meteen in handen trachtte te nemen, keek het tegen de eerste de beste aanval van Fenerbache meteen tegen een achterstand aan. Na nog geen tien minuten was Yandas immers al goed voor de 0-1. Dramatisch begin van de wedstrijd dus voor Antwerp – dat het zonder supporters moest stellen – en dat werd er in de eerste helft niet beter op. Na amper een kwartier tekende Meyer voor 0-2, op het halfuur was de match al verloren door een derde treffer van de Turken. Berisha zorgde voor 0-3. 



Op het einde van de eerste helft lieten de Turken zelfs na om de 0-4 op het bord te zetten, net zoals dat in het begin van de tweede periode het geval was. Het hoogst haalbare voor Antwerp in deze wedstrijd was dan ook een eerredder, maar zelfs daar konden de mannen van Priske eigenlijk geen aanspraak op maken. Het mocht zich al gelukkig prijzen dat Fenerbahce de voet van het gaspedaal haalde, om de erg nakende Europese uitschakeling niet nog pijnlijker te maken.

Scoreverloop:
(9') Yandas 0-1
(17') Meyer 0-2
(30') Berisha 0-3

🚀

Antwerp is al virtueel uitgeschakeld...

Meest recent

KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

15
15
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

142
142
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

234
234
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

52
52
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

76
76
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

541
541
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

68
68
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

62
62
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

53
53
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

123
123
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

110
110
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

103
103
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

91
91
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

129
129
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

43
43
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

107
107
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

207
207
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

261
261
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

615
615
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

73
73
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

193
193
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

570
570
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

927
927
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

133
133

Meer sportnieuws