Zwakke schakel bij Club: "Hij stond gewoon te slapen"

door
Zwakke schakel bij Club:

Club Brugge had gehoopt om woensdagavond voor een nieuwe stunt te zorgen in de Champions League. Op het veld van Manchester City hield Blauw-Zwart ook lange tijd gelijke tred. Maar in het laatste halfuur bleek City toch weer een maat te sterk, de Engelsen haalden het uiteindelijk met 4-1.


Globaal gezien mocht Club best tevreden zijn over de geleverde prestatie, het klasse-verschil met de Engelse kampioen was gewoonweg te groot. Maar een aantal spelers kon niet tevreden zijn over zijn individuele optreden. Zo stond Eduard Sobol bij momenten te zwemmen op zijn linkerflank. Clinton Mata trapte dan weer een pak slechte pases. Maar vooral Stanley Nsoki kwam andermaal erg matig voor de dag. Zeker bij de 2-1 en 3-1 ging de Franse verdediger pijnlijk in de fout. Bovendien liet hij wederom een nonchalante indruk achter.

Analist Marc Degryse duidde hem bij VTM 2 dan ook als de zwakke schakel. Vooral vanwege zijn povere optreden bij de tegentreffers. "Bij de 2-1 zegt Nsoki tegen Sobol dat hij Mahrez moet dekken. Maar Sobol had al een andere man en Nsoki doet vervolgens niks. Dat is van allebei slecht gedaan, maar vooral van Nsoki", vertelt Degryse. "Hij moet weten wat in zijn rug gebeurt, maar heeft dat niet in de gaten en reageert veel te traag. Daar staat hij gewoon te slapen. Bij de 3-1 weet hij wéér niet wat in zijn rug gebeurt en dan moet je kijken hoe hij terug sjokt. Dat is gewoon niet verdedigen. Hij heeft een gebrek aan gretigheid, wat bij Hendry veel minder het geval is."

LEES OOK: 'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Nsoki was de zwakste schakel bij Club ...

Meest recent

Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

78
78
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

190
190
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

212
212
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

112
112
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

203
203
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

74
74
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

93
93
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

246
246
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

244
244
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

88
88
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

567
567
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

225
225
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

103
103
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

204
204
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

223
223
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

369
369
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

603
603
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

265
265
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

520
520
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

104
104
Hasi en Renard voor allesbeslissend moment bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor volledig terecht met 1-2 van Sporting Charleroi. Alweer een povere prestatie ...

395
395
Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

277
277
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

253
253
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

99
99
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

143
143

Meer sportnieuws