Zwakke schakel bij Club: "Hij stond gewoon te slapen"

door
Zwakke schakel bij Club:

Club Brugge had gehoopt om woensdagavond voor een nieuwe stunt te zorgen in de Champions League. Op het veld van Manchester City hield Blauw-Zwart ook lange tijd gelijke tred. Maar in het laatste halfuur bleek City toch weer een maat te sterk, de Engelsen haalden het uiteindelijk met 4-1.


Globaal gezien mocht Club best tevreden zijn over de geleverde prestatie, het klasse-verschil met de Engelse kampioen was gewoonweg te groot. Maar een aantal spelers kon niet tevreden zijn over zijn individuele optreden. Zo stond Eduard Sobol bij momenten te zwemmen op zijn linkerflank. Clinton Mata trapte dan weer een pak slechte pases. Maar vooral Stanley Nsoki kwam andermaal erg matig voor de dag. Zeker bij de 2-1 en 3-1 ging de Franse verdediger pijnlijk in de fout. Bovendien liet hij wederom een nonchalante indruk achter.

Analist Marc Degryse duidde hem bij VTM 2 dan ook als de zwakke schakel. Vooral vanwege zijn povere optreden bij de tegentreffers. "Bij de 2-1 zegt Nsoki tegen Sobol dat hij Mahrez moet dekken. Maar Sobol had al een andere man en Nsoki doet vervolgens niks. Dat is van allebei slecht gedaan, maar vooral van Nsoki", vertelt Degryse. "Hij moet weten wat in zijn rug gebeurt, maar heeft dat niet in de gaten en reageert veel te traag. Daar staat hij gewoon te slapen. Bij de 3-1 weet hij wéér niet wat in zijn rug gebeurt en dan moet je kijken hoe hij terug sjokt. Dat is gewoon niet verdedigen. Hij heeft een gebrek aan gretigheid, wat bij Hendry veel minder het geval is."

LEES OOK: 'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Nsoki was de zwakste schakel bij Club ...

Meest recent

Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

6
6
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

102
102
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

36
36
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

65
65
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

35
35
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

125
125
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

146
146
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

76
76
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

165
165
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

159
159
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

241
241
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

103
103
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

103
103
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

53
53
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

330
330
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

231
231
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

287
287
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

423
423
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

167
167
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

340
340
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1372
1372
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

120
120
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

57
57
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

121
121
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

714
714

Meer sportnieuws