Zwakke schakel bij Club: "Hij stond gewoon te slapen"

1094 stemmen
Zwakke schakel bij Club:

Club Brugge had gehoopt om woensdagavond voor een nieuwe stunt te zorgen in de Champions League. Op het veld van Manchester City hield Blauw-Zwart ook lange tijd gelijke tred. Maar in het laatste halfuur bleek City toch weer een maat te sterk, de Engelsen haalden het uiteindelijk met 4-1.


Globaal gezien mocht Club best tevreden zijn over de geleverde prestatie, het klasse-verschil met de Engelse kampioen was gewoonweg te groot. Maar een aantal spelers kon niet tevreden zijn over zijn individuele optreden. Zo stond Eduard Sobol bij momenten te zwemmen op zijn linkerflank. Clinton Mata trapte dan weer een pak slechte pases. Maar vooral Stanley Nsoki kwam andermaal erg matig voor de dag. Zeker bij de 2-1 en 3-1 ging de Franse verdediger pijnlijk in de fout. Bovendien liet hij wederom een nonchalante indruk achter.

Analist Marc Degryse duidde hem bij VTM 2 dan ook als de zwakke schakel. Vooral vanwege zijn povere optreden bij de tegentreffers. "Bij de 2-1 zegt Nsoki tegen Sobol dat hij Mahrez moet dekken. Maar Sobol had al een andere man en Nsoki doet vervolgens niks. Dat is van allebei slecht gedaan, maar vooral van Nsoki", vertelt Degryse. "Hij moet weten wat in zijn rug gebeurt, maar heeft dat niet in de gaten en reageert veel te traag. Daar staat hij gewoon te slapen. Bij de 3-1 weet hij wéér niet wat in zijn rug gebeurt en dan moet je kijken hoe hij terug sjokt. Dat is gewoon niet verdedigen. Hij heeft een gebrek aan gretigheid, wat bij Hendry veel minder het geval is."

LEES OOK: Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Nsoki was de zwakste schakel bij Club ...

Meest recent

Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

38
38
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

289
289
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

136
136
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

65
65
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

170
170
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

250
250
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

104
104
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

340
340
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

131
131
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

209
209
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

579
579
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

43
43
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

104
104
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

299
299
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

193
193
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

157
157
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

115
115
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

190
190
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

484
484
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

94
94
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

502
502
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

113
113
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

371
371
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

560
560
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

160
160

Meer sportnieuws