Zwakke schakel bij Club: "Hij stond gewoon te slapen"

door
Zwakke schakel bij Club:

Club Brugge had gehoopt om woensdagavond voor een nieuwe stunt te zorgen in de Champions League. Op het veld van Manchester City hield Blauw-Zwart ook lange tijd gelijke tred. Maar in het laatste halfuur bleek City toch weer een maat te sterk, de Engelsen haalden het uiteindelijk met 4-1.


Globaal gezien mocht Club best tevreden zijn over de geleverde prestatie, het klasse-verschil met de Engelse kampioen was gewoonweg te groot. Maar een aantal spelers kon niet tevreden zijn over zijn individuele optreden. Zo stond Eduard Sobol bij momenten te zwemmen op zijn linkerflank. Clinton Mata trapte dan weer een pak slechte pases. Maar vooral Stanley Nsoki kwam andermaal erg matig voor de dag. Zeker bij de 2-1 en 3-1 ging de Franse verdediger pijnlijk in de fout. Bovendien liet hij wederom een nonchalante indruk achter.

Analist Marc Degryse duidde hem bij VTM 2 dan ook als de zwakke schakel. Vooral vanwege zijn povere optreden bij de tegentreffers. "Bij de 2-1 zegt Nsoki tegen Sobol dat hij Mahrez moet dekken. Maar Sobol had al een andere man en Nsoki doet vervolgens niks. Dat is van allebei slecht gedaan, maar vooral van Nsoki", vertelt Degryse. "Hij moet weten wat in zijn rug gebeurt, maar heeft dat niet in de gaten en reageert veel te traag. Daar staat hij gewoon te slapen. Bij de 3-1 weet hij wéér niet wat in zijn rug gebeurt en dan moet je kijken hoe hij terug sjokt. Dat is gewoon niet verdedigen. Hij heeft een gebrek aan gretigheid, wat bij Hendry veel minder het geval is."

LEES OOK: 'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Nsoki was de zwakste schakel bij Club ...

Meest recent

Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

6
6
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

6
6
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

268
268
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

81
81
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

181
181
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

282
282
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

204
204
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

122
122
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

664
664
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

129
129
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

54
54
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

142
142
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

173
173
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

851
851
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

144
144
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

220
220
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

87
87
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

236
236
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

1106
1106
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

298
298
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

236
236
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

201
201
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

240
240
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

510
510
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

626
626

Meer sportnieuws