Zwakke schakel bij Club: "Hij stond gewoon te slapen"

door
Zwakke schakel bij Club:

Club Brugge had gehoopt om woensdagavond voor een nieuwe stunt te zorgen in de Champions League. Op het veld van Manchester City hield Blauw-Zwart ook lange tijd gelijke tred. Maar in het laatste halfuur bleek City toch weer een maat te sterk, de Engelsen haalden het uiteindelijk met 4-1.


Globaal gezien mocht Club best tevreden zijn over de geleverde prestatie, het klasse-verschil met de Engelse kampioen was gewoonweg te groot. Maar een aantal spelers kon niet tevreden zijn over zijn individuele optreden. Zo stond Eduard Sobol bij momenten te zwemmen op zijn linkerflank. Clinton Mata trapte dan weer een pak slechte pases. Maar vooral Stanley Nsoki kwam andermaal erg matig voor de dag. Zeker bij de 2-1 en 3-1 ging de Franse verdediger pijnlijk in de fout. Bovendien liet hij wederom een nonchalante indruk achter.

Analist Marc Degryse duidde hem bij VTM 2 dan ook als de zwakke schakel. Vooral vanwege zijn povere optreden bij de tegentreffers. "Bij de 2-1 zegt Nsoki tegen Sobol dat hij Mahrez moet dekken. Maar Sobol had al een andere man en Nsoki doet vervolgens niks. Dat is van allebei slecht gedaan, maar vooral van Nsoki", vertelt Degryse. "Hij moet weten wat in zijn rug gebeurt, maar heeft dat niet in de gaten en reageert veel te traag. Daar staat hij gewoon te slapen. Bij de 3-1 weet hij wéér niet wat in zijn rug gebeurt en dan moet je kijken hoe hij terug sjokt. Dat is gewoon niet verdedigen. Hij heeft een gebrek aan gretigheid, wat bij Hendry veel minder het geval is."

LEES OOK: Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

Nsoki was de zwakste schakel bij Club ...

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

77
77
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

14
14
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

32
32
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

56
56
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

368
368
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

303
303
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

82
82
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

605
605
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

571
571
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

304
304
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

111
111
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

156
156
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

56
56
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

83
83
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

424
424
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

58
58
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

143
143
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

204
204
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

47
47
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

181
181
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

380
380
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws