Joos verbaast: "Zou hem in top 3 van Gouden Schoen zetten"

454 stemmen
Joos verbaast:

De Jupiler Pro League kent tot dusver een redelijk onverwacht verloop. Een aantal grote ploegen zoals ploegen zoals pakweg AA Gent, Standard en KRC Genk, liet tijdens de eerste 13 speeldagen bijvoorbeeld al een pak steken vallen. Anderen presteren dan weer ver boven de verwachtingen.


Sporting Charleroi mag alvast bij die laatste categorie gerekend worden. Coach Edward Still heeft op enkele maanden tijd een uitstekend geheel in mekaar gekneed bij de Carolo's. Bovendien kan hij rekenen op enkele smaakmakers in vorm. Ali Gholizadeh bijvoorbeeld, staat de laatste weken uitstekend te voetballen. Ook commentator/analist Filip Joos is enthousiast over de Iraniër. "Mocht ik meestemmen voor de Gouden Schoen, dan zat hij in mijn top drie. Ik vind het echt een geweldige voetballer", vertelde hij bij de 90 Minutes-podcast.

Maar als Gholizadeh wil scoren op het Gala van de Gouden Schoen, zal hij de punten toch elders moeten halen. Joos benadrukte namelijk dat hij zelf geen stem uitbrengt bij de verkiezing. "Ik heb daar gewoon geen zin in. Ik heb ook een enorme afkeer van galafeestjes. En ik associeer de Gouden Schoen met galafeestjes, lange rokken, decolletés, ...", aldus de 48-jarige commentator.

LEES OOK: Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Gholizadeh verdient een plek in de top 10 van de GS ...

Meest recent

'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

6
6
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

29
29
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

77
77
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

83
83
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

253
253
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

262
262
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

113
113
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

101
101
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

89
89
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

12
12
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

107
107
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

465
465
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

286
286
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

187
187
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

185
185
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

52
52
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

101
101
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1022
1022
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

527
527
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

224
224
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

79
79
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

324
324
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

102
102
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

118
118
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

122
122

Meer sportnieuws