'Conte krijgt absoluut monsterloon bij Spurs'

door
'Conte krijgt absoluut monsterloon bij Spurs'

Na een onenigheid over de sportieve en financiële ambities, besloot Antonio Conte om Internazionale te verlaten vlak na het behalen van de titel. Maar enkele maanden later lijkt de Italiaanse succescoach weer van straat. Diverse bronnen bevestigen dat hij bij Tottenham Hotspur aan de slag zal gaan.

De laatste formaliteiten zouden nog afgerond moeten worden, maar behoudens last-minute wendingen wordt hij dinsdag gepresenteerd bij de Londense club. Technisch directeur Fabio Paratici is een grote fan van Conte en wilde zijn landgenoot al langer binnen halen. Dat zou uiteindelijk de doorslag hebben gegeven. Maar er stonden nog enkele voorwaarden tegenover zijn komst. Zo weet The Sun dat de Italiaan een flink transferbedrag ter beschikking zal krijgen. Tijdens de komende mercato's zou hij liefst 150 miljoen pond mogen spenderen.

Conte, die tot medio 2023 zou tekenen, wil het grootste deel van dat budget spenderen aan targets die hij kent uit de Serie A. Volgens La Repubblica staat spits Dusan Vlahovic (Fiorentina) bovenaan het lijstje. Voor de defensie worden dan weer Stefan de Vrij (Inter), Alesandro Bastoni (Inter) en Matthijs de Ligt (Juventus) genoemd. Ook Federico Chiesa (Juventus), Franck Kessié (AC Milan) en Manuel Lazzarri (Lazio) worden genoemd.

UPDATE 02/11

Antonio Conte zou vandaag worden aangesteld als nieuwe manager van Tottenham Hotspur. Dat weet Fabrizio Romano te melden op Twitter. En naast een flink budget om uit te geven aan nieuwe spelers, zal de Italiaan ook een monsterloon gaan opstrijken in Noord-Londen.

Dat weet Tancredi Palmeri dan weer te melden. Zo zou Conte immers de tweede bestbetaalde manager van de wereld worden, na Pep Guardiola. Met 15,6 miljoen per jaar zal de ex-coach van onder meer Chelsea, Juventus en Inter zelfs meer verdienen dan Diego Simeone, José Mourinho en Jürgen Klopp.

LEES OOK: 'Pech voor Club Brugge: prijskaartje Thiago lekt uit'

Is hij dat waard?

Meest recent

Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

88
88
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

23
23
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

14
14
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

117
117
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

22
22
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

112
112
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

123
123
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

135
135
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

167
167
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

282
282
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

191
191
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

306
306
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

220
220
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

231
231
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

178
178
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

147
147
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

336
336
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

195
195
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

175
175
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

396
396
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

700
700
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

461
461
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

269
269
België-Liechtenstein: Garcia grijpt stevig in met basiself

Behoudens een monumentale verrassing, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

393
393

Meer sportnieuws