'Conte krijgt absoluut monsterloon bij Spurs'

99 stemmen
'Conte krijgt absoluut monsterloon bij Spurs'

Na een onenigheid over de sportieve en financiële ambities, besloot Antonio Conte om Internazionale te verlaten vlak na het behalen van de titel. Maar enkele maanden later lijkt de Italiaanse succescoach weer van straat. Diverse bronnen bevestigen dat hij bij Tottenham Hotspur aan de slag zal gaan.

De laatste formaliteiten zouden nog afgerond moeten worden, maar behoudens last-minute wendingen wordt hij dinsdag gepresenteerd bij de Londense club. Technisch directeur Fabio Paratici is een grote fan van Conte en wilde zijn landgenoot al langer binnen halen. Dat zou uiteindelijk de doorslag hebben gegeven. Maar er stonden nog enkele voorwaarden tegenover zijn komst. Zo weet The Sun dat de Italiaan een flink transferbedrag ter beschikking zal krijgen. Tijdens de komende mercato's zou hij liefst 150 miljoen pond mogen spenderen.

Conte, die tot medio 2023 zou tekenen, wil het grootste deel van dat budget spenderen aan targets die hij kent uit de Serie A. Volgens La Repubblica staat spits Dusan Vlahovic (Fiorentina) bovenaan het lijstje. Voor de defensie worden dan weer Stefan de Vrij (Inter), Alesandro Bastoni (Inter) en Matthijs de Ligt (Juventus) genoemd. Ook Federico Chiesa (Juventus), Franck Kessié (AC Milan) en Manuel Lazzarri (Lazio) worden genoemd.

UPDATE 02/11

Antonio Conte zou vandaag worden aangesteld als nieuwe manager van Tottenham Hotspur. Dat weet Fabrizio Romano te melden op Twitter. En naast een flink budget om uit te geven aan nieuwe spelers, zal de Italiaan ook een monsterloon gaan opstrijken in Noord-Londen.

Dat weet Tancredi Palmeri dan weer te melden. Zo zou Conte immers de tweede bestbetaalde manager van de wereld worden, na Pep Guardiola. Met 15,6 miljoen per jaar zal de ex-coach van onder meer Chelsea, Juventus en Inter zelfs meer verdienen dan Diego Simeone, José Mourinho en Jürgen Klopp.

Is hij dat waard?

Meest recent

'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

17
17
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor ..."

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

64
64
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

298
298
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

283
283
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

23
23
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

204
204
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

567
567
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

52
52
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

235
235
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

298
298
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

198
198
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

192
192
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

209
209
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

601
601
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

118
118
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

274
274
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

338
338
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

353
353
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

605
605
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

422
422
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

160
160
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

204
204
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

452
452
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

584
584
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

397
397

Meer sportnieuws