'Conte krijgt absoluut monsterloon bij Spurs'

door
'Conte krijgt absoluut monsterloon bij Spurs'

Na een onenigheid over de sportieve en financiële ambities, besloot Antonio Conte om Internazionale te verlaten vlak na het behalen van de titel. Maar enkele maanden later lijkt de Italiaanse succescoach weer van straat. Diverse bronnen bevestigen dat hij bij Tottenham Hotspur aan de slag zal gaan.

De laatste formaliteiten zouden nog afgerond moeten worden, maar behoudens last-minute wendingen wordt hij dinsdag gepresenteerd bij de Londense club. Technisch directeur Fabio Paratici is een grote fan van Conte en wilde zijn landgenoot al langer binnen halen. Dat zou uiteindelijk de doorslag hebben gegeven. Maar er stonden nog enkele voorwaarden tegenover zijn komst. Zo weet The Sun dat de Italiaan een flink transferbedrag ter beschikking zal krijgen. Tijdens de komende mercato's zou hij liefst 150 miljoen pond mogen spenderen.

Conte, die tot medio 2023 zou tekenen, wil het grootste deel van dat budget spenderen aan targets die hij kent uit de Serie A. Volgens La Repubblica staat spits Dusan Vlahovic (Fiorentina) bovenaan het lijstje. Voor de defensie worden dan weer Stefan de Vrij (Inter), Alesandro Bastoni (Inter) en Matthijs de Ligt (Juventus) genoemd. Ook Federico Chiesa (Juventus), Franck Kessié (AC Milan) en Manuel Lazzarri (Lazio) worden genoemd.

UPDATE 02/11

Antonio Conte zou vandaag worden aangesteld als nieuwe manager van Tottenham Hotspur. Dat weet Fabrizio Romano te melden op Twitter. En naast een flink budget om uit te geven aan nieuwe spelers, zal de Italiaan ook een monsterloon gaan opstrijken in Noord-Londen.

Dat weet Tancredi Palmeri dan weer te melden. Zo zou Conte immers de tweede bestbetaalde manager van de wereld worden, na Pep Guardiola. Met 15,6 miljoen per jaar zal de ex-coach van onder meer Chelsea, Juventus en Inter zelfs meer verdienen dan Diego Simeone, José Mourinho en Jürgen Klopp.

LEES OOK: Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

Is hij dat waard?

Meest recent

'Hasi grijpt in: twee grote slachtoffers in basiself'

Na twee opeenvolgende nederlagen in de competitie, wil RSC Anderlecht zo snel mogelijk aankopen met ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge laat zich gaan, optater Kompany'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

105
105
'Fredberg strikt ex-sterkhouder van Anderlecht'

Jesper Fredberg werkte twee jaar voor RSC Anderlecht. De Deen bezorgde RSCA nét geen titel en ...

115
115
STVV vindt wéér parel: Vrancken onder de indruk

STVV won met 1-2 van La Louvière en liep zo twee punten in op leider Union SG. De Truienaars ...

73
73
Anderlecht heeft ruwe diamant: Hasi velt oordeel

RSC Anderlecht haalde sinds januari 2025 héél veel spelers in huis. Ook bij RSCA ...

242
242
Diakhon onder stoom: "Door hen lukt het nu wél"

Bij Club Brugge komt Mamadou Diakhon steeds meer boven water. De winger van 9 miljoen euro doet het ...

278
278
Hubert verklaart zeer matige prestatie van Union SG

Als Union SG dit seizoen weer de titel wil winnen, zal het toch stilaan beter moeten gaan ...

60
60
"Teleurgesteld dat ik geen kans kreeg bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren een aantal talenten. De Brusselaars zagen een ...

140
140
'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

191
191
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

137
137
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

415
415
Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

632
632
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

156
156
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

736
736
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

404
404
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

200
200
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

144
144
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

455
455
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

211
211
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

38
38
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

254
254
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

107
107
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

406
406
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

396
396
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

63
63

Meer sportnieuws