'Conte krijgt absoluut monsterloon bij Spurs'

99 stemmen
'Conte krijgt absoluut monsterloon bij Spurs'

Na een onenigheid over de sportieve en financiële ambities, besloot Antonio Conte om Internazionale te verlaten vlak na het behalen van de titel. Maar enkele maanden later lijkt de Italiaanse succescoach weer van straat. Diverse bronnen bevestigen dat hij bij Tottenham Hotspur aan de slag zal gaan.

De laatste formaliteiten zouden nog afgerond moeten worden, maar behoudens last-minute wendingen wordt hij dinsdag gepresenteerd bij de Londense club. Technisch directeur Fabio Paratici is een grote fan van Conte en wilde zijn landgenoot al langer binnen halen. Dat zou uiteindelijk de doorslag hebben gegeven. Maar er stonden nog enkele voorwaarden tegenover zijn komst. Zo weet The Sun dat de Italiaan een flink transferbedrag ter beschikking zal krijgen. Tijdens de komende mercato's zou hij liefst 150 miljoen pond mogen spenderen.

Conte, die tot medio 2023 zou tekenen, wil het grootste deel van dat budget spenderen aan targets die hij kent uit de Serie A. Volgens La Repubblica staat spits Dusan Vlahovic (Fiorentina) bovenaan het lijstje. Voor de defensie worden dan weer Stefan de Vrij (Inter), Alesandro Bastoni (Inter) en Matthijs de Ligt (Juventus) genoemd. Ook Federico Chiesa (Juventus), Franck Kessié (AC Milan) en Manuel Lazzarri (Lazio) worden genoemd.

UPDATE 02/11

Antonio Conte zou vandaag worden aangesteld als nieuwe manager van Tottenham Hotspur. Dat weet Fabrizio Romano te melden op Twitter. En naast een flink budget om uit te geven aan nieuwe spelers, zal de Italiaan ook een monsterloon gaan opstrijken in Noord-Londen.

Dat weet Tancredi Palmeri dan weer te melden. Zo zou Conte immers de tweede bestbetaalde manager van de wereld worden, na Pep Guardiola. Met 15,6 miljoen per jaar zal de ex-coach van onder meer Chelsea, Juventus en Inter zelfs meer verdienen dan Diego Simeone, José Mourinho en Jürgen Klopp.

Is hij dat waard?

Meest recent

Wéér opschudding: "Argentinië kreeg alles in hun voordeel"

Zwitserland ligt uit het WK nadat ze met 3-1 verloren van Argentinië. Na afloop van de partij ...

1
1
Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

89
89
'KRC Genk ruikt jackpot: Karetsas zorgt voor clubrecord'

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk deze zomer verlaten, dat staat vast. De Limburgers weten dat ...

55
55
Pijnlijke waarheid over Hayen komt boven bij Genk

Bij Genk blijft na het vertrek van Nicky Hayen vooral een wrang gevoel achter. De club gaf hem na ...

373
373
Engeland en Argentinië slepen zich naar halve finales

De tweede halve finale is bekend. Engeland en Argentinië nemen het daar tegen elkaar op. Beiden ...

38
38
Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

148
148
Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Club Brugge heeft stevig geïnvesteerd in zijn eerste zomertransfer. De Bruggelingen betaalden ...

120
120
'Terugkeer Klopp als trainer in kannen en kruiken'

Twee jaar nadat hij afzwaaide bij Liverpool lijkt Jürgen Klopp klaar voor zijn grote terugkeer ...

112
112
'Ajax zet zinnen op volgende transferbom'

Ajax gooit het na een tegenvallend seizoen deze zomer alweer over een andere boeg. Sportief ...

58
58
'Man Utd grijpt in na blunder van Lammens'

Voor de Rode Duivels kwam er vrijdagavond een einde aan hun WK en dat kwam hard aan. De manier ...

317
317
'Sibierski pakt door: vierde Anderlecht-aanwinst op komst'

Bij Anderlecht ligt er deze zomer heel wat transferhuiswerk op tafel, maar toch kwam de mercato maar ...

655
655
'Knaltransfer Karetsas: deze topclub drukt plots door'

KRC Genk zag dit weekend het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley bevestigd. De Limburgers moeten zo ...

362
362
'Toekomst Garcia: KBVB neemt eerste standpunt in'

De Rode Duivels zagen vrijdagavond een einde komen aan hun WK door een late nederlaag tegen Spanje. ...

220
220
Infantino wil WK nog groter: "Uitbreiding overwegen"

Het WK is in zijn slotfase aanbeland. Zaterdagavond staan de twee laatste kwartfinales op het ...

168
168
'Courtois opent doos van Pandora bij Rode Duivels'

De Rode Duivels dropen vrijdagavond zwaar teleurgesteld af, nadat ze in de slotminuten alsnog hun ...

702
702
'Club siddert: Tresoldi geeft jawoord aan topclub'

Club Brugge ging zaterdag in zijn tweede oefenwedstrijd onderuit tegen Feyenoord. Daarbij kon het ...

677
677
Wending Broos? Zuid-Afrika brengt verrassend statement

Hugo Broos beleefde op zijn 74ste nog een hoogtepunt in zijn carrière door Zuid-Afrika naar ...

99
99
'KV Mechelen wil shoppen bij JPL-degradant'

Bij KV Mechelen moeten ze deze zomer vrezen voor het vertrek van meerdere smaakmakers na een sterk ...

204
204
Mechele krijgt heuglijk nieuws vlak na WK-uitschakeling

De Rode Duivels verteren zaterdag nog steeds de ontgoocheling van vrijdagavond, want de late ...

212
212
Stadion is niet genoeg: Verhaeghe plant nóg grotere stunt

Club Brugge heeft eindelijk zijn nieuwe stadion beet, maar voor Bart Verhaeghe is dat geen eindpunt. ...

1938
1938
WK-rapport België: één buis, vier grote uitblinkers

Het WK van de Rode Duivels is voorbij. De Belgen mogen terugblikken op een meer dan geslaagde ...

762
762
'Publiekslieveling Club twijfelt: vertrekken of bijtekenen'

Gaat Club Brugge na de contractverlenging van Hugo Vetlesen nog een speler langer aan zich binden? ...

432
432
Afscheid van Rode Duivel: "Mijn laatste WK-match"

Het mooie WK-avontuur van de Rode Duivels is voorbij. Ze lieten een land weer dromen van een stunt ...

340
340
Blunderde Garcia met Courtois? Ex-doelman verklaart

De Rode Duivels verloren na een goede prestatie met 2-1 van Spanje. De Belgen leken op weg naar ...

142
142
Lof voor Garcia: "Zijn tactische plan was perfect"

Rudi Garcia heeft België eindelijk weer eens een goed toernooi laten beleven. Na twee enorme ...

109
109

Meer sportnieuws