'Lukaku en Batshuayi out: nieuwe diepe man lijkt bekend'

357 stemmen
'Lukaku en Batshuayi out: nieuwe diepe man lijkt bekend'

Bondscoach Roberto Martinez maakte komende week zijn selectie bekend voor de duels tegen Wales en Estland. Hij kan dan allicht geen beroep op de geblesseerde Romelu Lukaku. En de kopzorgen worden nog wat groter, zaterdag viel immers nog een andere Rode Duivel uit bij zijn ploeg.

Zo ligt ook Michy Batshuayi in de lappenmand. Zijn club Besiktas nam het in de Turkse competitie op tegen Hatayspor. Al na zes minuten spelen kwam het team van Batshuayi op een 1-0 achterstand en die score stond ook na negentig minuten nog op het bord, een serieuze blamage. Tot overmaat van ramp viel Batsman zelf ook nog voor de rust geblesseerd uit, mogelijk is ook de stand in van Lukaku dus out voor de komende interlands.

UPDATE 02/11

Zowel geen Romelu Lukaku als Michy Batshuayi dus in de komende interlandperiode. Dat wil dan ook zeggen dat zowel de eerste als de tweede keuze van Roberto Martinez voor de rol van diepste man in te vullen, ontbreken. Geen nood echter, want de Duivels hebben nog wel een aantal troeven achter de hand. Evenwel lijkt de vervanger van Lukaku – nu Batshuayi ook out is – nu al bekend. 

Zo heeft Christian Benteke zichzelf dit seizoen toch teruggevonden bij Crystal Palace, met onder meer twee doelpunten in zijn laatste drie wedstrijden. Daarnaast heeft hij ook al ruimschoots de meeste ervaring bij de nationale elf. Met valse negens spelen als bijvoorbeeld Dries Mertens bleek bovendien al geen succes te zijn bij de Duivels. Origi komt wel mogelijk terug in de selectie, maar ook voor hem zou een basisstek als een absolute verrassing komen.

LEES OOK: Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Zou hij de goede keuze zijn?

Meest recent

Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

26
26
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

99
99
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

49
49
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

68
68
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

353
353
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

94
94
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

142
142
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

510
510
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

61
61
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

246
246
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

370
370
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1322
1322
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

563
563
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

187
187
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

207
207
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

832
832
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

612
612
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

281
281
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

145
145
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

207
207
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

55
55
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

64
64
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

87
87

Meer sportnieuws