'Lukaku en Batshuayi out: nieuwe diepe man lijkt bekend'

door
'Lukaku en Batshuayi out: nieuwe diepe man lijkt bekend'

Bondscoach Roberto Martinez maakte komende week zijn selectie bekend voor de duels tegen Wales en Estland. Hij kan dan allicht geen beroep op de geblesseerde Romelu Lukaku. En de kopzorgen worden nog wat groter, zaterdag viel immers nog een andere Rode Duivel uit bij zijn ploeg.

Zo ligt ook Michy Batshuayi in de lappenmand. Zijn club Besiktas nam het in de Turkse competitie op tegen Hatayspor. Al na zes minuten spelen kwam het team van Batshuayi op een 1-0 achterstand en die score stond ook na negentig minuten nog op het bord, een serieuze blamage. Tot overmaat van ramp viel Batsman zelf ook nog voor de rust geblesseerd uit, mogelijk is ook de stand in van Lukaku dus out voor de komende interlands.

UPDATE 02/11

Zowel geen Romelu Lukaku als Michy Batshuayi dus in de komende interlandperiode. Dat wil dan ook zeggen dat zowel de eerste als de tweede keuze van Roberto Martinez voor de rol van diepste man in te vullen, ontbreken. Geen nood echter, want de Duivels hebben nog wel een aantal troeven achter de hand. Evenwel lijkt de vervanger van Lukaku – nu Batshuayi ook out is – nu al bekend. 

Zo heeft Christian Benteke zichzelf dit seizoen toch teruggevonden bij Crystal Palace, met onder meer twee doelpunten in zijn laatste drie wedstrijden. Daarnaast heeft hij ook al ruimschoots de meeste ervaring bij de nationale elf. Met valse negens spelen als bijvoorbeeld Dries Mertens bleek bovendien al geen succes te zijn bij de Duivels. Origi komt wel mogelijk terug in de selectie, maar ook voor hem zou een basisstek als een absolute verrassing komen.

LEES OOK: Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

Zou hij de goede keuze zijn?

Meest recent

Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

7
7
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

107
107
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

30
30
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

63
63
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

187
187
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

112
112
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

225
225
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

92
92
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

237
237
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

233
233
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

224
224
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

482
482
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

536
536
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

93
93
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

165
165
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

481
481
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

516
516
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

309
309
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

252
252
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

78
78
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

273
273
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

250
250
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

266
266
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

81
81
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

396
396

Meer sportnieuws