'Lukaku en Batshuayi out: nieuwe diepe man lijkt bekend'

door
'Lukaku en Batshuayi out: nieuwe diepe man lijkt bekend'

Bondscoach Roberto Martinez maakte komende week zijn selectie bekend voor de duels tegen Wales en Estland. Hij kan dan allicht geen beroep op de geblesseerde Romelu Lukaku. En de kopzorgen worden nog wat groter, zaterdag viel immers nog een andere Rode Duivel uit bij zijn ploeg.

Zo ligt ook Michy Batshuayi in de lappenmand. Zijn club Besiktas nam het in de Turkse competitie op tegen Hatayspor. Al na zes minuten spelen kwam het team van Batshuayi op een 1-0 achterstand en die score stond ook na negentig minuten nog op het bord, een serieuze blamage. Tot overmaat van ramp viel Batsman zelf ook nog voor de rust geblesseerd uit, mogelijk is ook de stand in van Lukaku dus out voor de komende interlands.

UPDATE 02/11

Zowel geen Romelu Lukaku als Michy Batshuayi dus in de komende interlandperiode. Dat wil dan ook zeggen dat zowel de eerste als de tweede keuze van Roberto Martinez voor de rol van diepste man in te vullen, ontbreken. Geen nood echter, want de Duivels hebben nog wel een aantal troeven achter de hand. Evenwel lijkt de vervanger van Lukaku – nu Batshuayi ook out is – nu al bekend. 

Zo heeft Christian Benteke zichzelf dit seizoen toch teruggevonden bij Crystal Palace, met onder meer twee doelpunten in zijn laatste drie wedstrijden. Daarnaast heeft hij ook al ruimschoots de meeste ervaring bij de nationale elf. Met valse negens spelen als bijvoorbeeld Dries Mertens bleek bovendien al geen succes te zijn bij de Duivels. Origi komt wel mogelijk terug in de selectie, maar ook voor hem zou een basisstek als een absolute verrassing komen.

LEES OOK: Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Zou hij de goede keuze zijn?

Meest recent

"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

118
118
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

142
142
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

89
89
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

143
143
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

182
182
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

67
67
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

19
19
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

71
71
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

61
61
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

103
103
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

148
148
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

149
149
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

148
148
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

84
84
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

102
102
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

391
391
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

103
103
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

63
63
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

211
211
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

237
237
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

324
324
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

168
168
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

214
214
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

464
464

Meer sportnieuws