Messi blijft op de sukkel en krijgt weer slecht nieuws

door
Messi blijft op de sukkel en krijgt weer slecht nieuws

In Frankrijk stond vanavond de topper tussen PSG en Lille OSC op het programma. De Parijzenaars kenden weer een zware avond, maar wonnen toch met 2-1. Lionel Messi viel uit met een blessure.

PSG laat dit seizoen een belabberde indruk achter als ploeg. Het sterrenteam kan nog steeds niet overtuigen. Het moest vanavond, zonder Kylian Mbappé, aan de bak tegen Lille OSC. Daar begon de Belg Amadou Onana op de bank, Jonathan David (ex-AA Gent) startte in de basis. De Canadees is één van de smaakmakers in de Ligue I en ook in Parijs zagen ze hem na 31 minuten de score openen. Dat was ook de ruststand.

PSG begon de tweede helft zonder Lionel Messi, die licht geblesseerd binnen moest blijven. De Argentijn was al onzeker voor de partij. Hij bleef dus in de kleedkamer en Mauro Icardi kwam in de ploeg. De thuisploeg wist na 73 minuten eindelijk de gelijkmaker te scoren via Marquinhos. Kon PSG de zege alsnog weten binnen te halen? Het antwoord was ja, want in het slot wist Di Maria de zege alsnog veilig te stellen.

UPDATE 1/11

Het verhaal van Lionel Messi bij PSG is tot op heden nog geen groot succes. De Argentijn viel tegen Lille OSC uit met een blessure, waardoor hij tijdens de rust in de kleedkamer bleef. De ex-speler van FC Barcelona moet volgens Franse media de partij in de Champions League tegen Leipzig aan zich voorbij laten gaan vanwege last aan de knie.

LEES OOK: UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

Gaat PSG punten verliezen bij Leipzig?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

21
21
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

15
15
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

41
41
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

55
55
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

78
78
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

23
23
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

72
72
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

238
238
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

105
105
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

182
182
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

49
49
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

190
190
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

88
88
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

134
134
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

86
86
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

341
341
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

235
235
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

328
328
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

304
304
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

438
438
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

214
214
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

65
65
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

369
369

Meer sportnieuws