Messi blijft op de sukkel en krijgt weer slecht nieuws

door
Messi blijft op de sukkel en krijgt weer slecht nieuws

In Frankrijk stond vanavond de topper tussen PSG en Lille OSC op het programma. De Parijzenaars kenden weer een zware avond, maar wonnen toch met 2-1. Lionel Messi viel uit met een blessure.

PSG laat dit seizoen een belabberde indruk achter als ploeg. Het sterrenteam kan nog steeds niet overtuigen. Het moest vanavond, zonder Kylian Mbappé, aan de bak tegen Lille OSC. Daar begon de Belg Amadou Onana op de bank, Jonathan David (ex-AA Gent) startte in de basis. De Canadees is één van de smaakmakers in de Ligue I en ook in Parijs zagen ze hem na 31 minuten de score openen. Dat was ook de ruststand.

PSG begon de tweede helft zonder Lionel Messi, die licht geblesseerd binnen moest blijven. De Argentijn was al onzeker voor de partij. Hij bleef dus in de kleedkamer en Mauro Icardi kwam in de ploeg. De thuisploeg wist na 73 minuten eindelijk de gelijkmaker te scoren via Marquinhos. Kon PSG de zege alsnog weten binnen te halen? Het antwoord was ja, want in het slot wist Di Maria de zege alsnog veilig te stellen.

UPDATE 1/11

Het verhaal van Lionel Messi bij PSG is tot op heden nog geen groot succes. De Argentijn viel tegen Lille OSC uit met een blessure, waardoor hij tijdens de rust in de kleedkamer bleef. De ex-speler van FC Barcelona moet volgens Franse media de partij in de Champions League tegen Leipzig aan zich voorbij laten gaan vanwege last aan de knie.

LEES OOK: Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

Gaat PSG punten verliezen bij Leipzig?

Meest recent

'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

57
57
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

72
72
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

54
54
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

116
116
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

18
18
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

297
297
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

62
62
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

164
164
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

348
348
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

158
158
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

238
238
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

380
380
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

380
380
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

41
41
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

108
108
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

278
278
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

52
52
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

108
108
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

93
93
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

238
238
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

324
324
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1221
1221
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

63
63
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

717
717
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

410
410

Meer sportnieuws