Lokonga klopt Tielemans na héérlijke redding

161
Lokonga klopt Tielemans na héérlijke redding

Arsenal FC kende een dramatisch start van het seizoen in de Premier League, maar de Gunners hebben zaterdagmiddag wel een knap resultaat neergezet. Zo haalde de ploeg van Mikel Arteta het met 0-2 op het veld van Leicester City. Met Youri Tielemans, Timothy Castagne en Albert Sambi Lokonga maakten drie Rode Duivels de wedstrijd vol.


De Londenaren maakten in de aanvangsfase al meteen het verschil. Na amper vijf minuten kon verdediger Gabriel Magalhaes de score openen na een hoekschop. En niet veel later zorgde man in vorm Emile Smith Rowe alweer voor de 0-2. Vlak voor de rust kwam Leicester wel dicht bij de aansluitingstreffer na een vrije trap van James Maddison. Maar Arsenal-doelman Aaron Ramsdale pakte uit met een weergaloze redding en werd goed geholpen door zijn defensie (zie video onderaan).

Na de pauze was het al Leicester dat de klok sloeg. Tielemans, die tegenover een wisselvallige Lokonga stond, leverde zijn ploegmaats enkele goede kansen aan, maar zag onder meer hoe Luke Thomas de bal nipt naast trapte. Bovendien beleefde Ramsdale een gezegende middag. Ook op pogingen van Ademola Lookman en Harvey Barnes had hij een uitstekende reactie in huis. En zo trok Arsenal uiteindelijk aan het langste einde. De Gunners klimmen hierdoor naar een voorlopige vijfde plaats, maar kunnen later deze speeldag nog door verschillende ploegen voorbij gestoken worden. Hetzelfde geldt voor Leicester, dat momenteel tiende staat.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Welke ploeg eindigt dit seizoen volgens u het hoogst?

Meest recent

'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

0
0
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

10
10
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

22
22
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

19
19
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

100
100
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

30
30
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

165
165
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

100
100
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

63
63
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

190
190
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

171
171
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

236
236
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

133
133
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

219
219
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

229
229
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

290
290
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

245
245
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

318
318
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

488
488
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

226
226
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

210
210
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

185
185
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

168
168

Meer sportnieuws