Nieuw goudhaantje klopt op de poort bij Club Brugge

370 stemmen
Nieuw goudhaantje klopt op de poort bij Club Brugge

Club Brugge kende woensdagavond weinig moeite met KMSK Deinze en plaatste zich na een 3-0-zege voor de volgende ronde van de Croky Cup. Coach Philippe Clement maakte van de gelegenheid gebruik om enkele jongeren hun kans te geven. En een aantal van hun liet ook een veelbelovende indruk achter.


De grootste verrassing van de avond was toch wel de basisplaats van Cisse Sandra. De 17-jarige aanvaller/middenvelder laat al een tijdje mooie dingen zien bij Club Nxt en werd nu dus beloond met zijn eerste officiële basisplaats bij de grote jongens. En Sandra, die dit keer werd uitgespeeld op de positie van Hans Vanaken, liet een meer dan behoorlijke indruk achter. Aan zijn afwerking moet weliswaar nog gesleuteld worden, met name in de tweede helft liet hij een niet te missen kans onbenut. Maar voorts toonde het Brugse jeugdproduct dat hij heel wat in zijn mars heeft.

Sandra zou op termijn dus wel eens een nieuw goudhaantje kunnen worden. Analist Gilles De Bilde was alvast enthousiast. "De afwerking moest beter, zeker bij die grote kans. Maar op zijn 17de zal hij nog wel leren dat dit beter en anders moet. Over het algemeen heeft hij getoond over bepaalde kwaliteiten te beschikken én vooral dat er nog heel wat marge op zit. Als je jezelf op 17 jaar op die manier kan tonen, dan heb je het gewoon goed gedaan. Hij heeft mooie dingen laten zien en kan terugblikken op een goede eerste wedstrijd, alleen de kers op de taart ontbrak", klonk het bij VTM 2.

LEES OOK: 'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Sandra moet meer kansen krijgen bij Club ...

Meest recent

Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

1
1
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

21
21
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

13
13
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

191
191
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

18
18
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

161
161
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

138
138
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

421
421
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

153
153
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

75
75
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

98
98
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

76
76
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

53
53
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

226
226
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

96
96
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

328
328
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

362
362
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

95
95
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

366
366
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

43
43
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

518
518
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

363
363
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

457
457
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

164
164
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

82
82

Meer sportnieuws