'Real Madrid laat Hazard gaan: vraagprijs bekend'

1144 stemmen
'Real Madrid laat Hazard gaan: vraagprijs bekend'

In de Spaanse Primera Division bleef co-leider Real Madrid woensdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Osasuna. Eden Hazard mocht in de tweede helft invallen bij de Koninklijke, maar kreeg wederom amper iets voor mekaar. Het einde van de Rode Duivel in Madrid lijkt dan ook steeds dichterbij te komen.


Doordat hij geteisterd werd door allerlei blessures draaiden de eerste twee seizoenen van Hazard in de Spaanse hoofdstad op een sisser uit. In de huidige jaargang hoopte hij op een definitieve doorbraak, maar wederom staken verschillende kwaaltjes de kop op. Bovendien gaf coach Carlo Ancelotti eerder deze week toe dat hij momenteel andere spelers verkiest. Volgens ESPN is een transfer dan ook aanstaande, mogelijk komt het zelfs komende wintermercato al zover. Real zou in ieder geval zo'n 50 miljoen euro willen recupereren met zijn verkoop. Op die manier wil de club extra middelen vrij maken voor de eventuele zomertransfers van Kylian Mbappé en/of Erling Haaland.

Ondanks de mindere prestaties van de voorbije jaren kan Hazard nog steeds op de nodige belangstelling rekenen. Met name dan vanuit Engeland. ESPN bevestigt dat zijn naam op tafel ligt bij ex-club Chelsea FC en bij Newcastle United, dat dankzij de recente overname over een pak geld beschikt. Maar ook andere ploegen uit de Premier League zouden de piste momenteel bestuderen. De kans is dus reëel dat Hazard in januari al door een achterpoortje vertrekt in het Estadio Santiago Bernabeu.

LEES OOK: 'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Hazard kan best zo snel mogelijk vertrekken bij Real ...

Meest recent

Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

74
74
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

66
66
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

141
141
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

74
74
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

318
318
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

403
403
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

269
269
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

505
505
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

120
120
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

230
230
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

300
300
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

115
115
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

434
434
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

382
382
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

439
439
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

810
810
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

194
194
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

195
195
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

384
384
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1837
1837
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

175
175
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

197
197
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

92
92
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

54
54

Meer sportnieuws