Spaanse pers genadeloos na complete afgang Barcelona

door
Spaanse pers genadeloos na complete afgang Barcelona

FC Barcelona was behoorlijk goed uit de interland-break gekomen, maar momenteel zit de Catalaanse topclub opnieuw in de hoek waar de klappen vallen. Enkele dagen na de thuisnederlaag in El Clasico tegen Real Madrid volgde opnieuw een opdoffer. Zo werd woensdagavond met 1-0 verloren van middenmoter Rayo Vallecano.


Opnieuw een blamage dus voor Barça, de Spaanse pers toont zich dan ook bijzonder scherp. Met name coach Ronald Koeman krijgt er stevig van langs. "Koeman is net als zijn landgenoot Van Gaal: alles negatief, niets positief", klinkt het bij Marca. "'Het is wat het is', heeft Koeman weleens gezegd, maar dat is niet langer geldig. Dit Barcelona zit in een vrije val."

Bij SPORT zag men hoe Barcelona 'geëlektrocuteerd' werd. "Deze situatie is onhoudbaar. Het is ondraaglijk om te denken dat de rest van het seizoen (wat nog veel is!) hetzelfde zal zijn. Meer van hetzelfde tot mei zou echt niet te doen zijn." Volgens journalist Luis Suárez Bahamontes is het dan ook tijd om in te grijpen. "Ik denk dat ze de trainer gaan vervangen. De coach brengt dit team niet op een hoger niveau. Al zijn de spelers zeker ook schuldig", klinkt het bij AS.

Laura Martínez van Cadena SER, meldt dat ook de clubleiding niet langer achter Koeman staat. "De raad van bestuur is erg ongelukkig en ze denken dat ze nu moeten handelen. Deze situatie is onhoudbaar, iedereen lijdt hieronder", vertelt zij bij Carrusel Deportivo.

LEES OOK: 'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Barça moet een nieuwe trainer aanstellen ...

Meest recent

3 op 10: Anderlecht-zondebok keihard uitgefloten

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Brusselaars verloren ...

53
53
De Ketelaere wint Coppa-clash, nieuwe klap Pocognoli

Ook elders in Europa stond donderdagavond bekervoetbal op het programma. Zo wisten Charles De ...

26
26
Bloedrode avond Anderlecht: Antwerp kan bekerfinale ruiken

Antwerp FC heeft donderdagavond een stevige optie op de finale van de Croky Cup genomen. Dankzij een ...

263
263
Kompany maakt Bayern wild: zwaargewicht houdt zich niet in

Vincent Kompany is bezig aan een uitmuntend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München. ...

64
64
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

141
141
Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

618
618
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

146
146
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

43
43
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

242
242
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

892
892
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

144
144
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

183
183
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

103
103
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

42
42
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

763
763
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

517
517
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

68
68
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

458
458
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

241
241
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

375
375
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

249
249
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

464
464
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

416
416
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

316
316
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

245
245

Meer sportnieuws