'Gefortuneerd Newcastle wil zwaar stunten met Rode Duivel'

door
'Gefortuneerd Newcastle wil zwaar stunten met Rode Duivel'

Heel wat landen maakten van deze midweek gebruik om bekerwedstrijden in te plannen, in Spanje wordt echter gewoon de 11de speeldag van La Liga afgewerkt. Leider Real Madrid neemt het woensdagavond alvast op tegen Osasuna. Het wordt afwachten of Eden Hazard dan in actie zal komen.


De Rode Duivel is inmiddels weer fit, maar zijn coach Carlo Ancelotti verstuurde op zijn persbabbel van dinsdag een duidelijk signaal. "Hazard is speelklaar, maar het probleem is dat de trainer op dit moment andere spelers verkiest", verklaarde de Italiaan. Daarmee bevestigde hij dus dat Hazard helemaal is weggezakt binnen de hiërarchie. Door het feit dat zijn concurrenten momenteel wél presteren en hij zelf wanhopig op zoek blijft naar zijn beste niveau, is de kans klein dat er snel verandering in zijn situatie zal komen. En dus wordt opnieuw gespeculeerd over een mogelijk vertrek.

De Spaanse journalist Eduardo Inda lanceerde bij het bekende programma El Chiringuito alvast een nieuwe piste. Zo meldt hij dat Newcastle United zijn vizier gericht heeft op onze landgenoot. De Magpies werden onlangs overgenomen door een steenrijk consortium uit Saudi-Arabië en willen met de hulp van het verse kapitaal uitgroeien tot een titelkandidaat in de Premier League. Er wordt in januari nog geen groots transferoffensief verwacht, maar de club zal wel al enkele statements willen maken.

Met de komst van Hazard zou Newcastle alvast een nieuwe posterboy in huis halen en toont de club gelijk aan de concurrentie dat het menens is. De vraag is echter of onze landgenoot een overstap naar St James' Park ziet zitten. Bovendien mogen de nieuwtjes van Inda doorgaans met een grove korrel zout genomen worden, afwachten dus of het effectief tot een aanbieding komt.

LEES OOK: Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Newcastle zou een goede optie zijn voor Hazard ...

Meest recent

Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

118
118
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

70
70
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

808
808
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

319
319
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

15
15
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

69
69
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

136
136
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

79
79
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

214
214
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

112
112
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

113
113
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

90
90
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

104
104
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

299
299
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

37
37
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

569
569
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

330
330
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

121
121
Mechele zorgt voor straffe primeur bij Club Brugge

Club Brugge hoopt om 21u opnieuw een Europese topavond te beleven. Dan komt Atletico Madrid op ...

155
155
UEFA grijpt in na racismerel rond Vinicius

Het werd dinsdag helaas geen feestavond in de Champions League. Alle sportieve verdiensten van de ...

263
263
Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

De Rode Duivels trekken in maart op stage naar de Verenigde Staten. Het wordt de laatste bijeenkomst ...

116
116
Aster Nzeyimana spuwt het uit: "Om van te kokhalzen"

Ze deelden recent nog ontroerend nieuws na een moeilijke periode. Aster Nzeyimana en Lize Feryn ...

81
81
De Condé benoemt enorm verschil bij Genk

Niet alleen Club Brugge is deze week aan zet in Europa. Donderdag komt ook KRC Genk in actie, want ...

174
174
Openda en Faes beleven zeer pijnlijke avond in CL

Het is dinsdagavond geen al te beste avond geworden voor de Belgen in de Champions League. Thibaut ...

47
47
Van der Elst stuurt Club grote waarschuwing voor Atletico

Club Brugge haalde vorig seizoen knap de achtste finales van de Champions League en hoopt dat ...

107
107

Meer sportnieuws