'Gefortuneerd Newcastle wil zwaar stunten met Rode Duivel'

door
'Gefortuneerd Newcastle wil zwaar stunten met Rode Duivel'

Heel wat landen maakten van deze midweek gebruik om bekerwedstrijden in te plannen, in Spanje wordt echter gewoon de 11de speeldag van La Liga afgewerkt. Leider Real Madrid neemt het woensdagavond alvast op tegen Osasuna. Het wordt afwachten of Eden Hazard dan in actie zal komen.


De Rode Duivel is inmiddels weer fit, maar zijn coach Carlo Ancelotti verstuurde op zijn persbabbel van dinsdag een duidelijk signaal. "Hazard is speelklaar, maar het probleem is dat de trainer op dit moment andere spelers verkiest", verklaarde de Italiaan. Daarmee bevestigde hij dus dat Hazard helemaal is weggezakt binnen de hiërarchie. Door het feit dat zijn concurrenten momenteel wél presteren en hij zelf wanhopig op zoek blijft naar zijn beste niveau, is de kans klein dat er snel verandering in zijn situatie zal komen. En dus wordt opnieuw gespeculeerd over een mogelijk vertrek.

De Spaanse journalist Eduardo Inda lanceerde bij het bekende programma El Chiringuito alvast een nieuwe piste. Zo meldt hij dat Newcastle United zijn vizier gericht heeft op onze landgenoot. De Magpies werden onlangs overgenomen door een steenrijk consortium uit Saudi-Arabië en willen met de hulp van het verse kapitaal uitgroeien tot een titelkandidaat in de Premier League. Er wordt in januari nog geen groots transferoffensief verwacht, maar de club zal wel al enkele statements willen maken.

Met de komst van Hazard zou Newcastle alvast een nieuwe posterboy in huis halen en toont de club gelijk aan de concurrentie dat het menens is. De vraag is echter of onze landgenoot een overstap naar St James' Park ziet zitten. Bovendien mogen de nieuwtjes van Inda doorgaans met een grove korrel zout genomen worden, afwachten dus of het effectief tot een aanbieding komt.

LEES OOK: 'Knaltransfer Ordoñez krijgt vorm: deze club in pole'

Newcastle zou een goede optie zijn voor Hazard ...

Meest recent

Yamal zet Spanje op stelten: Barcelona schakelt Belg in

Vorige week woensdag stuntte Club Brugge met een gelijkspel tegen FC Barcelona, waar Lamine Yamal ...

33
33
Van Looy laat kijkers in shock achter: Groot geheim onthuld

Erik Van Looy mag dan vooral bekendstaan als quizmaster van De Slimste Mens ter Wereld, de ...

125
125
TRANSERUURTJE: 'Jackpot voor RSCA, opvolger Hayen bekend?'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

190
190
Uppercut voor Club Brugge: sterkhouder out tot nieuwjaar

Na een glansloze prestatie ging Club Brugge zondag de boot in tegen RSC Anderlecht. Alsof de ...

128
128
Revolutie bij Rode Duivels: Club Brugge klopt Anderlecht

Club Brugge moest zondag voor het eerst sinds lang nog eens haar meerdere erkennen in RSC ...

144
144
Tranen bij Club-fans: Mechele deelt pakkende bekentenis

Hij is geen man van grote woorden of show, maar van daden. Van tackles, duels en trouwe dienst. ...

395
395
'Masterplan van Coucke: comeback grote naam bij RSCA?'

De hemel klaart op boven het Lotto Park na de deugddoende zege tegen Club Brugge. Bovendien werd er ...

290
290
Club Brugge baalt: peperdure miscast valt door de mand

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. Op het veld van de aartsrivaal ...

241
241
Na pijnlijke breuk: Ex Rik Verheye deelt pakkend bericht

Na tweeënhalf jaar eindigde onlangs het ogenschijnlijk 'sprookje' tussen Rik Verheye (38) en ...

329
329
'Wit konijn Garcia: daverende verrassing in WK-selectie'

Behoudens een monumentale inzinking tegen Kazachstan en Liechtenstein, verzekeren de Rode Duivels ...

369
369
Blessuregolf bij Club Brugge: één speler profiteert

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar wedstrijdschema tot aan de ...

216
216
Ophef bij Duivels: Waalse analist maakt brandhout van Courtois

De Rode Duivels zullen eind deze week gehavend naar Kazachstan afreizen voor hun WK-kwaliciatieduel. ...

402
402
Play-Offs tóch behouden? Anderlecht-CEO doet markante uitspraak

De Jupiler Pro League is bezig aan zijn laatste seizoen met een Play-Offs-format. Tenminste toch als ...

466
466
‘Club in rep en roer: transferbom barst vlak voor de winter’

Er staat iets te gebeuren op Jan Breydel: een bliksemsnelle flankspeler zet de winter op stelten. ...

333
333
'Liverpool zet mercato wéér in vuur: deal van 100 miljoen'

Ondanks het behalen van de Engelse titel, pakte Liverpool FC afgelopen zomer uit met een ...

131
131
Anderlecht of Club? Vanhaezebrouck doet straffe titeluitspraak

Nog één speeldag en de heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

519
519
Machtswissel Club Brugge: JPL-coach als opvolger Hayen?

Nicky Hayen legde tot dusver een puik parcours af als hoofdcoach van Club Brugge. Desondanks wordt ...

878
878
'Anderlecht staat perplex: bliksemtransfer Nathan De Cat'

RSC Anderlecht wist afgelopen zondag eindelijk nog eens op eigen veld te winnen van Club Brugge. ...

911
911
Bondsparket roept Stijn Stijnen alwéér op het matje

Geen coach in het Belgisch voetbal die de afgelopen jaren vaker in de clinch lag met het bondsparket ...

137
137
Rampscenario bij Club Brugge: Hayen activeert Plan B

Club Brugge ging zondag vrij kansloos onderuit tegen RSC Anderlecht. In een uitzinnig Lotto Park ...

458
458
Pech voor Club Brugge: Anderlecht ontsnapt aan rood

RSC Anderlecht won zondag in eigen huis verdiend de topper van Club Brugge. Op de zege viel weinig ...

669
669
Antwerp of Ajax: Overmars hakt knoop definitief door

Dankzij een deugddoende zege tegen La Louvière is de crisis even afgewend bij Antwerp, waar ...

179
179
Marc Degryse breekt los: "Ze moeten mij daar niet steken!"

Hij was jarenlang één van de meest elegante aanvallers van het Belgische voetbal, en ...

281
281
De oplawaai te veel? Lavia krijgt triest verdict te horen

De Rode Duivels blazen deze week opnieuw verzamelen. Roméo Lavia zal echter andermaal niet ...

216
216
'Garcia onverbiddelijk: pijnlijke reden niet-selectie Smets'

De Rode Duivels willen zich deze interland-periode tegen Liechtenstein en Kazachstan verzekeren van ...

1352
1352

Meer sportnieuws