'Gefortuneerd Newcastle wil zwaar stunten met Rode Duivel'

door
'Gefortuneerd Newcastle wil zwaar stunten met Rode Duivel'

Heel wat landen maakten van deze midweek gebruik om bekerwedstrijden in te plannen, in Spanje wordt echter gewoon de 11de speeldag van La Liga afgewerkt. Leider Real Madrid neemt het woensdagavond alvast op tegen Osasuna. Het wordt afwachten of Eden Hazard dan in actie zal komen.


De Rode Duivel is inmiddels weer fit, maar zijn coach Carlo Ancelotti verstuurde op zijn persbabbel van dinsdag een duidelijk signaal. "Hazard is speelklaar, maar het probleem is dat de trainer op dit moment andere spelers verkiest", verklaarde de Italiaan. Daarmee bevestigde hij dus dat Hazard helemaal is weggezakt binnen de hiërarchie. Door het feit dat zijn concurrenten momenteel wél presteren en hij zelf wanhopig op zoek blijft naar zijn beste niveau, is de kans klein dat er snel verandering in zijn situatie zal komen. En dus wordt opnieuw gespeculeerd over een mogelijk vertrek.

De Spaanse journalist Eduardo Inda lanceerde bij het bekende programma El Chiringuito alvast een nieuwe piste. Zo meldt hij dat Newcastle United zijn vizier gericht heeft op onze landgenoot. De Magpies werden onlangs overgenomen door een steenrijk consortium uit Saudi-Arabië en willen met de hulp van het verse kapitaal uitgroeien tot een titelkandidaat in de Premier League. Er wordt in januari nog geen groots transferoffensief verwacht, maar de club zal wel al enkele statements willen maken.

Met de komst van Hazard zou Newcastle alvast een nieuwe posterboy in huis halen en toont de club gelijk aan de concurrentie dat het menens is. De vraag is echter of onze landgenoot een overstap naar St James' Park ziet zitten. Bovendien mogen de nieuwtjes van Inda doorgaans met een grove korrel zout genomen worden, afwachten dus of het effectief tot een aanbieding komt.

LEES OOK: Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Newcastle zou een goede optie zijn voor Hazard ...

Meest recent

Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

38
38
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

95
95
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

55
55
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

33
33
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

110
110
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

86
86
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

33
33
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

111
111
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

15
15
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

366
366
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

140
140
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

45
45
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

45
45
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

107
107
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

240
240
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

335
335
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

592
592
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

263
263
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

244
244
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

213
213
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

159
159
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

510
510
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

301
301
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1126
1126
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

645
645

Meer sportnieuws