'Gefortuneerd Newcastle wil zwaar stunten met Rode Duivel'

door
'Gefortuneerd Newcastle wil zwaar stunten met Rode Duivel'

Heel wat landen maakten van deze midweek gebruik om bekerwedstrijden in te plannen, in Spanje wordt echter gewoon de 11de speeldag van La Liga afgewerkt. Leider Real Madrid neemt het woensdagavond alvast op tegen Osasuna. Het wordt afwachten of Eden Hazard dan in actie zal komen.


De Rode Duivel is inmiddels weer fit, maar zijn coach Carlo Ancelotti verstuurde op zijn persbabbel van dinsdag een duidelijk signaal. "Hazard is speelklaar, maar het probleem is dat de trainer op dit moment andere spelers verkiest", verklaarde de Italiaan. Daarmee bevestigde hij dus dat Hazard helemaal is weggezakt binnen de hiërarchie. Door het feit dat zijn concurrenten momenteel wél presteren en hij zelf wanhopig op zoek blijft naar zijn beste niveau, is de kans klein dat er snel verandering in zijn situatie zal komen. En dus wordt opnieuw gespeculeerd over een mogelijk vertrek.

De Spaanse journalist Eduardo Inda lanceerde bij het bekende programma El Chiringuito alvast een nieuwe piste. Zo meldt hij dat Newcastle United zijn vizier gericht heeft op onze landgenoot. De Magpies werden onlangs overgenomen door een steenrijk consortium uit Saudi-Arabië en willen met de hulp van het verse kapitaal uitgroeien tot een titelkandidaat in de Premier League. Er wordt in januari nog geen groots transferoffensief verwacht, maar de club zal wel al enkele statements willen maken.

Met de komst van Hazard zou Newcastle alvast een nieuwe posterboy in huis halen en toont de club gelijk aan de concurrentie dat het menens is. De vraag is echter of onze landgenoot een overstap naar St James' Park ziet zitten. Bovendien mogen de nieuwtjes van Inda doorgaans met een grove korrel zout genomen worden, afwachten dus of het effectief tot een aanbieding komt.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

🚀

Newcastle zou een goede optie zijn voor Hazard ...

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

70
70
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

22
22
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

212
212
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

85
85
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

192
192
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

127
127
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

141
141
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

342
342
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

229
229
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

119
119
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

268
268
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

59
59
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

146
146
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

135
135
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

268
268
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

263
263
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

419
419
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

63
63
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

206
206
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

97
97
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

332
332
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

551
551

Meer sportnieuws