TRANSFERUURTJE: 'Titanenstrijd om Rode Duivel, opvolger Mbappé bekend'

221 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Titanenstrijd om Rode Duivel, opvolger Mbappé bekend'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk blijft dan toch achter hoofdcoach John van den Brom staan. Dat werd beslist na een nieuwe gespreksronde op maandag. Dat overleg leidde uiteindelijk wel tot het ontslag van Van den Brom's assistent Dennis Haar. Zijn inbreng zou te beperkt zijn geweest. Volgens de krant Het Laatste Nieuws heeft het bestuur nu het plan om de hoofdcoach te helpen met de aanstelling van een nieuwe assistent. Iemand die hem vooral kan bijstaan op tactisch vlak.

In augustus werd Victor Wernersson voor vier maanden verhuurd aan Stabaek, nadat hij bij KV Mechelen geen basisplaats kon afdwingen. De Zweedse linksachter komt in Noorwegen wel weer regelmatig aan de bak, maar zijn huurcontract loopt er op 31 december alweer af. Aan Fotbollskanalen laat Wernersson nu verstaan dat hij een nieuwe kans bij KVM best ziet zitten.

BUITENLAND
Youri Tielemans is momenteel goed bezig bij Leicester City en zijn prestaties worden ook in het buitenland opgepikt. Volgens Fichajes staat Tielemans alvast op de verlanglijstjes van Real Madrid en FC Barcelona. Vanuit Engeland worden vooral Liverpool FC en Manchester United naar voren geschoven als kandidaten. Of het weldra tot een transfer komt hangt natuurlijk van zijn situatie bij de Foxes. De club hoopt nog steeds om zijn contract open te breken, maar voorlopig hield Tielemans de boot af.

Het lijkt erop dat Manchester United weldra afscheid neemt van Ole Gunnar Solskjaer, al staat die beslissing nog niet vast. De vraag is dan ook wie hem moet opvolgen bij de Red Devils. Vanuit Italië wordt de naam van Antonio Conte naar voren geschoven. Met Zinedine Zidane wordt nog een vrije trainer naar voren geschoven. Volgens The Sun vormen echter ook Brendan Rodgers (Leicester City) en Erik ten Hag (Ajax) concrete opties.

Volgens Football Insider wil Newcastle United zich in januari gaan versterken met Marvelous Nakamba. De middenvelder kwam tussen 2017 en 2019 uit voor Club Brugge, dat hem vervolgens voor 12 miljoen euro wist te verpatsen aan Aston Villa. Daar kwam de Zimbabwaan de voorbije twee seizoenen slechts met mondjesmaat aan de bak, maar desondanks kan hij nu op interesse rekenen. Newcastle zou rond de 18 miljoen euro moeten neertellen om Villa tot een transfer te verleiden.

Indien Kylian Mbappé vertrekt, zou PSG de jonge Karim Adeyemi willen halen als vervanger. De 19-jarige Duitser met Nigeriaanse roots ontbolsterde dit seizoen helemaal bij RB Salzburg en geldt als één van de grootste talenten op de Europese velden. De concurrentie voor PSG is evenwel niet min: ook Atlético Madrid, Bayern München en Internazionale tonen volgens AS interesse in het goudhaantje.

LEES OOK: Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Tielemans kan beter nog bij Leicester blijven ...

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

23
23
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

42
42
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

16
16
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

35
35
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

97
97
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

289
289
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

111
111
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

310
310
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

395
395
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1065
1065
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

114
114
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

421
421
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

159
159
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

175
175
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

84
84
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

256
256
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

50
50

Meer sportnieuws