TRANSFERUURTJE: 'Titanenstrijd om Rode Duivel, opvolger Mbappé bekend'

door
TRANSFERUURTJE: 'Titanenstrijd om Rode Duivel, opvolger Mbappé bekend'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
KRC Genk blijft dan toch achter hoofdcoach John van den Brom staan. Dat werd beslist na een nieuwe gespreksronde op maandag. Dat overleg leidde uiteindelijk wel tot het ontslag van Van den Brom's assistent Dennis Haar. Zijn inbreng zou te beperkt zijn geweest. Volgens de krant Het Laatste Nieuws heeft het bestuur nu het plan om de hoofdcoach te helpen met de aanstelling van een nieuwe assistent. Iemand die hem vooral kan bijstaan op tactisch vlak.

In augustus werd Victor Wernersson voor vier maanden verhuurd aan Stabaek, nadat hij bij KV Mechelen geen basisplaats kon afdwingen. De Zweedse linksachter komt in Noorwegen wel weer regelmatig aan de bak, maar zijn huurcontract loopt er op 31 december alweer af. Aan Fotbollskanalen laat Wernersson nu verstaan dat hij een nieuwe kans bij KVM best ziet zitten.

BUITENLAND
Youri Tielemans is momenteel goed bezig bij Leicester City en zijn prestaties worden ook in het buitenland opgepikt. Volgens Fichajes staat Tielemans alvast op de verlanglijstjes van Real Madrid en FC Barcelona. Vanuit Engeland worden vooral Liverpool FC en Manchester United naar voren geschoven als kandidaten. Of het weldra tot een transfer komt hangt natuurlijk van zijn situatie bij de Foxes. De club hoopt nog steeds om zijn contract open te breken, maar voorlopig hield Tielemans de boot af.

Het lijkt erop dat Manchester United weldra afscheid neemt van Ole Gunnar Solskjaer, al staat die beslissing nog niet vast. De vraag is dan ook wie hem moet opvolgen bij de Red Devils. Vanuit Italië wordt de naam van Antonio Conte naar voren geschoven. Met Zinedine Zidane wordt nog een vrije trainer naar voren geschoven. Volgens The Sun vormen echter ook Brendan Rodgers (Leicester City) en Erik ten Hag (Ajax) concrete opties.

Volgens Football Insider wil Newcastle United zich in januari gaan versterken met Marvelous Nakamba. De middenvelder kwam tussen 2017 en 2019 uit voor Club Brugge, dat hem vervolgens voor 12 miljoen euro wist te verpatsen aan Aston Villa. Daar kwam de Zimbabwaan de voorbije twee seizoenen slechts met mondjesmaat aan de bak, maar desondanks kan hij nu op interesse rekenen. Newcastle zou rond de 18 miljoen euro moeten neertellen om Villa tot een transfer te verleiden.

Indien Kylian Mbappé vertrekt, zou PSG de jonge Karim Adeyemi willen halen als vervanger. De 19-jarige Duitser met Nigeriaanse roots ontbolsterde dit seizoen helemaal bij RB Salzburg en geldt als één van de grootste talenten op de Europese velden. De concurrentie voor PSG is evenwel niet min: ook Atlético Madrid, Bayern München en Internazionale tonen volgens AS interesse in het goudhaantje.

LEES OOK: Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Tielemans kan beter nog bij Leicester blijven ...

Meest recent

'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

20
20
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

0
0
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

41
41
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

230
230
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

112
112
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

109
109
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

299
299
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

112
112
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

126
126
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

27
27
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

234
234
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

217
217
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

282
282
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

121
121
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

287
287
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

106
106
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

257
257
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

40
40
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

177
177
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

118
118
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

318
318
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

203
203
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

95
95
Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

240
240

Meer sportnieuws