Spaanse pers unaniem na Clasico-prestatie Courtois

door
Spaanse pers unaniem na Clasico-prestatie Courtois

Real Madrid heeft zondagnamiddag andermaal een gevoelige tik uitgedeeld aan zijn aartsrivaal FC Barcelona. De Koninklijke trok namelijk verdiend aan het langste einde tijdens de Clasico in Camp Nou: 1-2. Ook Thibaut Courtois was andermaal op de afspraak bij de Madrilenen.


De doelman leek op weg naar een nieuwe clean-sheet tot Sergio Agüero hem in de absolute slotseconden toch kansloos liet. Desondanks krijgt hij toch behoorlijk wat lof in de Spaanse pers. "Hij was erg aandachtig op de hoge ballen en met zijn uitworpen kon hij enkele snelle counters opzetten. Enkel Agüero kon hem in de laatste seconden kloppen. Wederom een goede wedstrijd en daar daar moest hij zelfs geen grootse reddingen voor maken", schrijft men bij Marca.

Bij het Catalaanse SPORT, dat doorgaans behoorlijk kritisch is voor onze landgenoot, wees men ook naar de blessure die hij in de slotfase leek op te lopen. "Tot dan was hij nauwelijks getest geweest. Al dekte hij het doel wel goed af bij een poging van Dest richting de kruising." Ook Mundo Deportivo had het vooral over zijn mogelijke blessure. "Het werk dat hij had knapte Courtois goed op, al deed hij iedereen wel schrikken toen hij naar de grond ging met pijn aan de knie."

AS tot slot, vond dat Courtois een totaalprestatie neerzette en op geen foutje te betrappen was. "Het was een complexe wedstrijd voor de Belg, die gefocust moest blijven op ballen achter zijn defensie én op centers die vanaf de flanken werden getrapt. Hij reageerde altijd goed, vooral op de lagere flankvoorzetten. Met de bal aan de voet was hij ook opnieuw betrouwbaar."

LEES OOK: Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Wie vindt u de beste doelman?

Meest recent

Enorme schok in Club-Gent? Markante voorspelling Boskamp

Dé affiche van het weekend in de Jupiler Pro League is ongetwijfeld de zogenaamde 'Slag om ...

61
61
1B-duel escaleert compleet: "Met paraplu op ref proberen slaan"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

28
28
Wending in trainerszoektocht? 'Genk houdt opvallend gesprek'

KRC Genk hoopt eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. Het heeft er alle schijn van dat ...

280
280
Antwerp op scherp gezet: Janssen stelt toekomst-voorwaarde

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

321
321
Fenomenale Haaland passeert Ronaldo, Lokonga wéér belangrijk

Manchester City heeft voorlopig beslag gelegd op de koppositie in de Premier League. Het legde ...

45
45
Standard terug zesde: doelpunt na 34 seconden nekt Dender

De spelers van Standard kunnen straks met een gerust gemoed aanschuiven bij de het kerstbuffet. De ...

56
56
Club Brugge-Gent: Leko verrast met selectie voor clash

De Jupiler Pro League maakt zich op voor een uiterst geladen 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge ...

566
566
'Verrassend vertrek steunpilaar? Bal in kamp Anderlecht gelegd'

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

443
443
Ferguson heeft héél slecht nieuws voor Man Utd-fans

Het draait al vele jaren vierkant bij Manchester United. Ook dit seizoen doen ze absoluut niet mee ...

96
96
Broos over RSCA: "Zijn vertrek heeft de sfeer veranderd"

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Een positie waar ze de afgelopen jaren wel ...

276
276
Crasson verrast met nieuwe uitdaging in het voetbal

Bertrand Crasson is een bekende naam in het Belgische voetbal. De voormalige Rode Duivel is in ...

26
26
Vanderhaeghe trok naar CPL: "Plots interesse uit die hoek"

Yves Vanderhaeghe is sinds enkele weken weer trainer in het Belgische profvoetbal. Hij tekende ...

84
84
Newcastle en Chelsea blijven gefrustreerd achter

In de Premier League stond het duel der subtoppers op het programma. Newcastle United ontving in ...

32
32
Broos: "Hij wordt ooit bondscoach van de Rode Duivels"

Hugo Broos gaat zijn voorlaatste uitdaging aan bij Zuid-Afrika. Hij zal deelnemen aan de Afrika Cup ...

251
251
Oosting waarschuwt voor twee spelers van Anderlecht

Royal Antwerp FC kent een geweldige periode met een 9 op 9 en bekerkwalificatie. Zondag nemen ze het ...

220
220
Hugo Broos neergesabeld door collega-BV: "Randje dom"

Hugo Broos, momenteel aan het roer bij het Zuid-Afrikaanse nationale elftal, ligt al enkele weken ...

99
99
Druk stijgt: eerste crisisje sinds héél lang borrelt bij Union

Union SG zit in een dipje. Na een 2 op 9 in de Jupiler Pro League en een nederlaag in de Champions ...

72
72
Leko met grote zorgen: Club zéér gehavend tegen Gent

Club Brugge neemt het zondag in eigen huis op tegen AA Gent. Blauw-Zwart moet winnen, dat is het aan ...

513
513
Kompany met grote zorgen: Bayern sleept zich naar einde

Bayern München pakt dit jaar de titel in de Bundesliga, dat staat nu al vast. Vincent Kompany ...

131
131
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

94
94
STVV voor cruciaal tweeluik: Vrancken zet boel op scherp

STVV is bezig aan een geweldig seizoen. De Kanaries hopen tegen KV Mechelen en Standard nog twee ...

115
115
Euvrard slaat en zalft met héél scherpe boodschap

Standard doet mee voor de top zes, maar de Rouches spelen echt niet goed. Tegen OH Leuven deed het ...

99
99
'Game over: Anderlecht zoekt oplossing in januari'

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De sportief ...

237
237
Brusselmans zwaait af met vernietigende uithaal naar BV’s

Herman Brusselmans zorgde zopas voor een héél grote verrassing door op Radio 2 te ...

119
119
Leekens: "Hij is de ideale coach voor Racing Genk"

Georges Leekens is al jaren op pensioen, maar de voormalige Belgische trainer volgt het voetbal nog ...

1061
1061

Meer sportnieuws