Spaanse pers unaniem na Clasico-prestatie Courtois

1207 stemmen
Spaanse pers unaniem na Clasico-prestatie Courtois

Real Madrid heeft zondagnamiddag andermaal een gevoelige tik uitgedeeld aan zijn aartsrivaal FC Barcelona. De Koninklijke trok namelijk verdiend aan het langste einde tijdens de Clasico in Camp Nou: 1-2. Ook Thibaut Courtois was andermaal op de afspraak bij de Madrilenen.


De doelman leek op weg naar een nieuwe clean-sheet tot Sergio Agüero hem in de absolute slotseconden toch kansloos liet. Desondanks krijgt hij toch behoorlijk wat lof in de Spaanse pers. "Hij was erg aandachtig op de hoge ballen en met zijn uitworpen kon hij enkele snelle counters opzetten. Enkel Agüero kon hem in de laatste seconden kloppen. Wederom een goede wedstrijd en daar daar moest hij zelfs geen grootse reddingen voor maken", schrijft men bij Marca.

Bij het Catalaanse SPORT, dat doorgaans behoorlijk kritisch is voor onze landgenoot, wees men ook naar de blessure die hij in de slotfase leek op te lopen. "Tot dan was hij nauwelijks getest geweest. Al dekte hij het doel wel goed af bij een poging van Dest richting de kruising." Ook Mundo Deportivo had het vooral over zijn mogelijke blessure. "Het werk dat hij had knapte Courtois goed op, al deed hij iedereen wel schrikken toen hij naar de grond ging met pijn aan de knie."

AS tot slot, vond dat Courtois een totaalprestatie neerzette en op geen foutje te betrappen was. "Het was een complexe wedstrijd voor de Belg, die gefocust moest blijven op ballen achter zijn defensie én op centers die vanaf de flanken werden getrapt. Hij reageerde altijd goed, vooral op de lagere flankvoorzetten. Met de bal aan de voet was hij ook opnieuw betrouwbaar."

LEES OOK: Real klopt rode lantaarn: Pérez zorgt voor ongezien tafereel

Wie vindt u de beste doelman?

Meest recent

Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

9
9
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

4
4
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

155
155
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

31
31
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

103
103
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

223
223
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

33
33
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

144
144
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

72
72
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

284
284
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

417
417
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

369
369
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

140
140
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

80
80
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

380
380
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

201
201
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

485
485
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

133
133
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

331
331
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

566
566
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

316
316
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1002
1002
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

469
469
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

358
358

Meer sportnieuws