Spaanse pers unaniem na Clasico-prestatie Courtois

door
Spaanse pers unaniem na Clasico-prestatie Courtois

Real Madrid heeft zondagnamiddag andermaal een gevoelige tik uitgedeeld aan zijn aartsrivaal FC Barcelona. De Koninklijke trok namelijk verdiend aan het langste einde tijdens de Clasico in Camp Nou: 1-2. Ook Thibaut Courtois was andermaal op de afspraak bij de Madrilenen.


De doelman leek op weg naar een nieuwe clean-sheet tot Sergio Agüero hem in de absolute slotseconden toch kansloos liet. Desondanks krijgt hij toch behoorlijk wat lof in de Spaanse pers. "Hij was erg aandachtig op de hoge ballen en met zijn uitworpen kon hij enkele snelle counters opzetten. Enkel Agüero kon hem in de laatste seconden kloppen. Wederom een goede wedstrijd en daar daar moest hij zelfs geen grootse reddingen voor maken", schrijft men bij Marca.

Bij het Catalaanse SPORT, dat doorgaans behoorlijk kritisch is voor onze landgenoot, wees men ook naar de blessure die hij in de slotfase leek op te lopen. "Tot dan was hij nauwelijks getest geweest. Al dekte hij het doel wel goed af bij een poging van Dest richting de kruising." Ook Mundo Deportivo had het vooral over zijn mogelijke blessure. "Het werk dat hij had knapte Courtois goed op, al deed hij iedereen wel schrikken toen hij naar de grond ging met pijn aan de knie."

AS tot slot, vond dat Courtois een totaalprestatie neerzette en op geen foutje te betrappen was. "Het was een complexe wedstrijd voor de Belg, die gefocust moest blijven op ballen achter zijn defensie én op centers die vanaf de flanken werden getrapt. Hij reageerde altijd goed, vooral op de lagere flankvoorzetten. Met de bal aan de voet was hij ook opnieuw betrouwbaar."

LEES OOK: 'Real flikt het weer: wereldster transfervrij naar Madrid'

Wie vindt u de beste doelman?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

71
71
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

98
98
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

60
60
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

47
47
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

179
179
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

46
46
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

439
439
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

142
142
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

177
177
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

54
54
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

103
103
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

95
95
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

37
37
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

210
210
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

357
357
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

561
561
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

466
466
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

386
386
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

437
437
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

428
428
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

685
685
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

647
647
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws