Rodgers reageert helder op Tielemans-geruchten

door
Rodgers reageert helder op Tielemans-geruchten

Youri Tielemans is op zijn 24ste al een volwaardige titularis bij de Rode Duivels en de middenvelder lijkt dan ook één van de leiders van de volgende generatie te moeten gaan worden. Het lijkt er ook alsmaar meer op dat het jeugdproduct van Anderlecht zeer snel de stap naar de absolute Europese top zal zetten, nadat hij de voorbije seizoenen al indruk maakte bij Leicester City.


De huidige overeenkomst van Tielemans loopt al in 2023 af en de Foxes probeerden de voorbije maanden al vruchteloos om hem een nieuw contract te doen tekenen. Volgens 90min heeft Tielemans ook het laatste voorstel van Leicester afgewezen, omdat hij op dit moment geen langdurig contract wil tekenen. Onze landgenoot kijkt liever de kat uit de boom met het oog op een eventuele transfer volgende zomer.

UPDATE 24/10
Geruchten omtrent de contractweigering van Tielemans geraakten inmiddels ook tot bij Brendan Rodgers. Maar de coach van Leicester City ontkent ten stelligste dat een verlenging definitief van tafel is. "Er is een dialoog tussen de club en de entourage van Youri. Ik denk dat de club nu gewoon wacht op een antwoord. Maar dat is iets waar ik geen controle over heb. Waar ik wel controle over heb is zijn mentaliteit, zijn inzet voor het team. En dat kan je niet in vraag stellen", klonk het bij The Daily Mail.

Volgens Rodgers hebben de aanhoudende contractbesprekingen dus geen invloed op de houding van Tielemans. "Als zijn toewijding en focus veranderen, dan wordt het een probleem. Maar dat zie ik bij Youri helemaal niet. Hij is heel professioneel. Een jonge en respectvolle kerel, met wie ik graag werk", aldus de trainer.

LEES OOK: Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Tielemans heeft stilaan nood aan een stap hogerop ...

Meest recent

Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

0
0
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

7
7
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

60
60
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

35
35
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

58
58
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

141
141
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

32
32
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

170
170
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

281
281
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

699
699
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

130
130
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

42
42
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

374
374
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

100
100
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

563
563
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

596
596
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

425
425
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

62
62
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1087
1087
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

317
317
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

453
453
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

87
87
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1299
1299
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

118
118
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

244
244

Meer sportnieuws