Rodgers reageert helder op Tielemans-geruchten

door
Rodgers reageert helder op Tielemans-geruchten

Youri Tielemans is op zijn 24ste al een volwaardige titularis bij de Rode Duivels en de middenvelder lijkt dan ook één van de leiders van de volgende generatie te moeten gaan worden. Het lijkt er ook alsmaar meer op dat het jeugdproduct van Anderlecht zeer snel de stap naar de absolute Europese top zal zetten, nadat hij de voorbije seizoenen al indruk maakte bij Leicester City.


De huidige overeenkomst van Tielemans loopt al in 2023 af en de Foxes probeerden de voorbije maanden al vruchteloos om hem een nieuw contract te doen tekenen. Volgens 90min heeft Tielemans ook het laatste voorstel van Leicester afgewezen, omdat hij op dit moment geen langdurig contract wil tekenen. Onze landgenoot kijkt liever de kat uit de boom met het oog op een eventuele transfer volgende zomer.

UPDATE 24/10
Geruchten omtrent de contractweigering van Tielemans geraakten inmiddels ook tot bij Brendan Rodgers. Maar de coach van Leicester City ontkent ten stelligste dat een verlenging definitief van tafel is. "Er is een dialoog tussen de club en de entourage van Youri. Ik denk dat de club nu gewoon wacht op een antwoord. Maar dat is iets waar ik geen controle over heb. Waar ik wel controle over heb is zijn mentaliteit, zijn inzet voor het team. En dat kan je niet in vraag stellen", klonk het bij The Daily Mail.

Volgens Rodgers hebben de aanhoudende contractbesprekingen dus geen invloed op de houding van Tielemans. "Als zijn toewijding en focus veranderen, dan wordt het een probleem. Maar dat zie ik bij Youri helemaal niet. Hij is heel professioneel. Een jonge en respectvolle kerel, met wie ik graag werk", aldus de trainer.

LEES OOK: Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Tielemans heeft stilaan nood aan een stap hogerop ...

Meest recent

Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

80
80
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

13
13
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

43
43
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

392
392
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

330
330
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

207
207
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

256
256
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

74
74
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

621
621
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

225
225
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

418
418
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

653
653
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

212
212
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

405
405
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

184
184
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

175
175
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

167
167
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

77
77
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

263
263
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

80
80
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

344
344
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

232
232
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

241
241
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

450
450
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

531
531

Meer sportnieuws