Zulte Waregem stopt zegereeks KV Mechelen, eerste zege voor Belhocine

130
Zulte Waregem stopt zegereeks KV Mechelen, eerste zege voor Belhocine

KV Mechelen is er niet in geslaagd om een vijfde zege op rij te boeken. In een sensationele openingsfase kwam het tegen Zulte Waregem 2-0 voor, maar de bezoekers kwamen snel terug tot 2-2. In de andere wedstrijd heeft Karim Belhocine zijn eerste zege geboekt sinds zijn terugkeer bij KV Kortrijk. De Kerels klopten KV Oostende met 1-0.


KV MECHELEN - ZULTE WAREGEM 2-2
De fans kregen Achter de Kazerne een doldwaas openingskwartier te zien. Al na zeven minuten had Malinwa een dubbele voorsprong beet. Cuypers scoorde na een mooi hakje van Schoofs en Walsh werkte een snel genomen hoekschop binnen. Maar negen minuten later was de thuisploeg die bonus al helemaal kwijt na goals van Gano en Sissako. KVM bleek echter niet van slag, maar Cuypers liet na een heerlijke aanval de 3-2 liggen. Bossut moest daarna ook nog enkele keren gepast tussenkomen.

Na rust solliciteerden beide teams nog een paar keer naar een derde doelpunt, maar Bossut en Coucke lieten zich niet meer verrassen. Een puntendeling is zo het resultaat, waardoor KVM er niet in slaagt om na 30 jaar nog eens vijf keer op een rij te winnen.

Doelpunten: 1-0 (5') Cuypers, 2-0 (7') Walsh, 2-1 (10') Gano, 2-2 (16') Sissako

KV KORTRIJK - KV OOSTENDE 1-0
Karim Belhocine heeft na de nederlaag op Club Brugge vorige week deze keer wel zijn eerste punten als trainer van KV Kortrijk gepakt. In een vermakelijke eerste helft viel het enige doelpunt van de match vlak voor rust via Gueye. Na rust viel de wedstrijd stil, al kwam KVO in de slotminuut nog dicht bij de gelijkmaker. Het geluk was echter met de thuisploeg, want de kopbal van Kvasina trof de lat.

Doelpunten: 1-0 (43') Gueye

LEES OOK: Voetbalbond kondigt aanduidingen refs speeldag 10 aan

Had KV Mechelen moeten winnen?

Meest recent

Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

18
18
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

24
24
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

8
8
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

78
78
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

111
111
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

79
79
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

77
77
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

335
335
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

108
108
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

78
78
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

94
94
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

28
28
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

72
72
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

282
282
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

39
39
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

52
52
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

22
22
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

114
114
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

58
58
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

222
222
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

76
76
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

215
215
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

31
31
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

88
88
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1069
1069

Meer sportnieuws