Zulte Waregem stopt zegereeks KV Mechelen, eerste zege voor Belhocine

door
Zulte Waregem stopt zegereeks KV Mechelen, eerste zege voor Belhocine

KV Mechelen is er niet in geslaagd om een vijfde zege op rij te boeken. In een sensationele openingsfase kwam het tegen Zulte Waregem 2-0 voor, maar de bezoekers kwamen snel terug tot 2-2. In de andere wedstrijd heeft Karim Belhocine zijn eerste zege geboekt sinds zijn terugkeer bij KV Kortrijk. De Kerels klopten KV Oostende met 1-0.


KV MECHELEN - ZULTE WAREGEM 2-2
De fans kregen Achter de Kazerne een doldwaas openingskwartier te zien. Al na zeven minuten had Malinwa een dubbele voorsprong beet. Cuypers scoorde na een mooi hakje van Schoofs en Walsh werkte een snel genomen hoekschop binnen. Maar negen minuten later was de thuisploeg die bonus al helemaal kwijt na goals van Gano en Sissako. KVM bleek echter niet van slag, maar Cuypers liet na een heerlijke aanval de 3-2 liggen. Bossut moest daarna ook nog enkele keren gepast tussenkomen.

Na rust solliciteerden beide teams nog een paar keer naar een derde doelpunt, maar Bossut en Coucke lieten zich niet meer verrassen. Een puntendeling is zo het resultaat, waardoor KVM er niet in slaagt om na 30 jaar nog eens vijf keer op een rij te winnen.

Doelpunten: 1-0 (5') Cuypers, 2-0 (7') Walsh, 2-1 (10') Gano, 2-2 (16') Sissako

KV KORTRIJK - KV OOSTENDE 1-0
Karim Belhocine heeft na de nederlaag op Club Brugge vorige week deze keer wel zijn eerste punten als trainer van KV Kortrijk gepakt. In een vermakelijke eerste helft viel het enige doelpunt van de match vlak voor rust via Gueye. Na rust viel de wedstrijd stil, al kwam KVO in de slotminuut nog dicht bij de gelijkmaker. Het geluk was echter met de thuisploeg, want de kopbal van Kvasina trof de lat.

Doelpunten: 1-0 (43') Gueye

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Had KV Mechelen moeten winnen?

Meest recent

Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

11
11
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

25
25
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

31
31
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

46
46
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

124
124
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

69
69
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

74
74
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

277
277
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

72
72
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

77
77
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

527
527
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

190
190
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

231
231
Toch verrassend: Dender zet Milkon op straat

De trainerswals van dit seizoen in de Jupiler Pro League gaat deze week verder. Het zesde ontslag ...

157
157
Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

68
68
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

95
95
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

61
61
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

288
288
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

405
405
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

172
172
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

88
88
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

61
61
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

285
285

Meer sportnieuws