Zulte Waregem stopt zegereeks KV Mechelen, eerste zege voor Belhocine

door
Zulte Waregem stopt zegereeks KV Mechelen, eerste zege voor Belhocine

KV Mechelen is er niet in geslaagd om een vijfde zege op rij te boeken. In een sensationele openingsfase kwam het tegen Zulte Waregem 2-0 voor, maar de bezoekers kwamen snel terug tot 2-2. In de andere wedstrijd heeft Karim Belhocine zijn eerste zege geboekt sinds zijn terugkeer bij KV Kortrijk. De Kerels klopten KV Oostende met 1-0.


KV MECHELEN - ZULTE WAREGEM 2-2
De fans kregen Achter de Kazerne een doldwaas openingskwartier te zien. Al na zeven minuten had Malinwa een dubbele voorsprong beet. Cuypers scoorde na een mooi hakje van Schoofs en Walsh werkte een snel genomen hoekschop binnen. Maar negen minuten later was de thuisploeg die bonus al helemaal kwijt na goals van Gano en Sissako. KVM bleek echter niet van slag, maar Cuypers liet na een heerlijke aanval de 3-2 liggen. Bossut moest daarna ook nog enkele keren gepast tussenkomen.

Na rust solliciteerden beide teams nog een paar keer naar een derde doelpunt, maar Bossut en Coucke lieten zich niet meer verrassen. Een puntendeling is zo het resultaat, waardoor KVM er niet in slaagt om na 30 jaar nog eens vijf keer op een rij te winnen.

Doelpunten: 1-0 (5') Cuypers, 2-0 (7') Walsh, 2-1 (10') Gano, 2-2 (16') Sissako

KV KORTRIJK - KV OOSTENDE 1-0
Karim Belhocine heeft na de nederlaag op Club Brugge vorige week deze keer wel zijn eerste punten als trainer van KV Kortrijk gepakt. In een vermakelijke eerste helft viel het enige doelpunt van de match vlak voor rust via Gueye. Na rust viel de wedstrijd stil, al kwam KVO in de slotminuut nog dicht bij de gelijkmaker. Het geluk was echter met de thuisploeg, want de kopbal van Kvasina trof de lat.

Doelpunten: 1-0 (43') Gueye

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Had KV Mechelen moeten winnen?

Meest recent

Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

6
6
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

158
158
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

59
59
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

113
113
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

268
268
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

24
24
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

93
93
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

94
94
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

33
33
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

75
75
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

209
209
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

217
217
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

171
171
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

227
227
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

57
57
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

109
109
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

52
52
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

229
229
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

168
168
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

222
222
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

85
85
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

106
106
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

638
638
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

522
522
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

646
646

Meer sportnieuws