RSC
Anderlecht-aanvaller Tom De Sutter wordt deze dagen genoemd bij
Club Brugge. Technisch directeur Arnar Gretarsson ontkent niet dat De Sutter een interessante optie is. "Ik vind Tom een uitstekende spits die Club goed kan gebruiken. En dat hangt niet af van wat gebeurt met Bacca. Tom is een heel ander type spits, eentje die gemakkelijker met zijn rug naar het doel speelt. En zo’n type kunnen we gebruiken", aldus Gretarsson in
Het Nieuwsblad.
Club Brugge wil naar volgend seizoen zijn kern verjongen. "Jongens als Laurens De Bock, ondanks zijn moeilijke eerste maanden, en Thomas Meunier zijn daar voorbeelden van. De contracten voor Bart Coopman, Brandon Mechele en de Griek Spyros Fourlanos liggen daar in het verlengde van", vertelt Gretarsson.
Wie mag/moet vertrekken bij Club Brugge weet dat ook. "Ik heb het over jongens als Michael Almebäck, Mémé Tchité, Bart Buysse en de uitgeleenden Bjorn Vleminckx, Jordi Figueras en Mushaga Bakenga. In principe mogen er voorts misschien één of twee vertrekken, en daar zou Carlos Bacca, voor wie ontzettend veel vraag is, weleens bij kunnen zijn", besluit Gretarsson.
LEES OOK:
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk