'Absolute grootmacht richt vizier op De Ketelaere'

door
'Absolute grootmacht richt vizier op De Ketelaere'

De pandoering van dinsdagavond tegen Manchester City was natuurlijk een ontnuchtering. Maar met 4 op 6 kan Club Brugge meer dan tevreden zijn over het eerste deel van zijn campagne in de groepsfase van de Champions League. Bovendien konden enkele sterkhouders zich in de kijker spelen van verschillende buitenlandse clubs.


Zo neemt de interesse in Noa Lang zienderogen toe, maar ook Charles De Ketelaere is stilaan grof wild. Het Brugse goudhaantje is dan ook bezig aan een sterk seizoen en kan degelijke statistieken voorleggen. Op zijn 20ste heeft hij overigens nog heel wat progressiemarge, wat hem ook op financieel vlak een interessante investering maakt. Bovendien maakte hij extra indruk met zijn doelpunt bij de Rode Duivels in de troostfinale van de Nations League.

Voorlopig werd hij vooral gelinkt aan Europese subtoppers, maar ook de grote clubs zijn niet blind voor zijn prestaties. Zo meldt El Espanol dat CDK inmiddels ook op de ruime verlanglijst staat bij Real Madrid. Een transfer naar het Estadio Santiago Bernabeu is evenwel niet aan de orde op dit moment. Het is niet meer dan de normale gang van zaken dat een club als Real de grotere talenten op de Europese velden in kaart brengt en hun ontwikkeling opvolgt, maar dat hoeft niet persé te betekenen dat er ook effectief een bod wordt gedaan.

Moest de informatie kloppen, is het uiteraard wel een mooi compliment voor De Ketelaere. De laatste maanden heeft hij dus naam weten te maken in heel Europa. Het feit dat hij werd opgenomen bij de laatste 20 kanshebbers op de 'Golden Boy'-award, is daar een andere indicator van.

LEES OOK: De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

De Ketelaere speelt volgend seizoen in het buitenland ...

Meest recent

"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

100
100
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

25
25
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

99
99
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

92
92
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

63
63
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

223
223
Maag Courtois keert om: Vini slachtoffer walgelijk incident

Slechts enkele dagen na het ontslag van coach Xabi Alonso, moest Real Madrid opnieuw aan de bak. ...

101
101
Details kleedkamer-interventie Bart Verhaeghe onthuld

Club Brugge is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en sneuvelde dinsdagavond op het ...

519
519
'Grote interesse Kerk: Antwerp onderneemt ultieme poging'

Antwerp FC staat wederom in de halve finales van de Croky Cup. De Great Old kwalificeerde zich ...

392
392
'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

442
442
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

116
116
Verrassende zondebok bij Club Brugge: "Kinderlijk!"

Voor Club Brugge is de tweede helft van het seizoen van start gegaan met een fiasco. De ...

599
599
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

211
211
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

269
269
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

328
328
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

133
133
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

89
89
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

234
234
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

211
211
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

90
90
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

105
105
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

50
50
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

319
319
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

306
306
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

275
275

Meer sportnieuws