'Absolute grootmacht richt vizier op De Ketelaere'

door
'Absolute grootmacht richt vizier op De Ketelaere'

De pandoering van dinsdagavond tegen Manchester City was natuurlijk een ontnuchtering. Maar met 4 op 6 kan Club Brugge meer dan tevreden zijn over het eerste deel van zijn campagne in de groepsfase van de Champions League. Bovendien konden enkele sterkhouders zich in de kijker spelen van verschillende buitenlandse clubs.


Zo neemt de interesse in Noa Lang zienderogen toe, maar ook Charles De Ketelaere is stilaan grof wild. Het Brugse goudhaantje is dan ook bezig aan een sterk seizoen en kan degelijke statistieken voorleggen. Op zijn 20ste heeft hij overigens nog heel wat progressiemarge, wat hem ook op financieel vlak een interessante investering maakt. Bovendien maakte hij extra indruk met zijn doelpunt bij de Rode Duivels in de troostfinale van de Nations League.

Voorlopig werd hij vooral gelinkt aan Europese subtoppers, maar ook de grote clubs zijn niet blind voor zijn prestaties. Zo meldt El Espanol dat CDK inmiddels ook op de ruime verlanglijst staat bij Real Madrid. Een transfer naar het Estadio Santiago Bernabeu is evenwel niet aan de orde op dit moment. Het is niet meer dan de normale gang van zaken dat een club als Real de grotere talenten op de Europese velden in kaart brengt en hun ontwikkeling opvolgt, maar dat hoeft niet persé te betekenen dat er ook effectief een bod wordt gedaan.

Moest de informatie kloppen, is het uiteraard wel een mooi compliment voor De Ketelaere. De laatste maanden heeft hij dus naam weten te maken in heel Europa. Het feit dat hij werd opgenomen bij de laatste 20 kanshebbers op de 'Golden Boy'-award, is daar een andere indicator van.

LEES OOK: De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

De Ketelaere speelt volgend seizoen in het buitenland ...

Meest recent

Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

47
47
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

70
70
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

71
71
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

135
135
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

44
44
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

336
336
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

19
19
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

360
360
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

110
110
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

277
277
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

431
431
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

259
259
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

274
274
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

488
488
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

497
497
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

284
284
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

258
258
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

302
302
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

160
160
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

359
359
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

87
87
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

266
266
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

405
405
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

329
329
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

326
326

Meer sportnieuws