Blik van de Bookies: Zwarte week voor Belgisch coëfficient

door
Blik van de Bookies: Zwarte week voor Belgisch coëfficient

Onze vertegenwoordigers in de Europese competities zullen dit seizoen extra hun best moeten doen om punten te verzamelen voor het Belgische UEFA-coëfficient, onder meer het rechtstreekse Champions League-ticket staat op het spel. Deze week ging echter slecht van start na de nederlaag van Club Brugge tegen Manchester City. En volgens de bookmakers van Unibet.be moeten we ook voor de wedstrijden van donderdag het ergste vrezen.


In de Europa League en Conference League komen donderdagavond weer drie Belgische ploegen in actie: KRC Genk, Antwerp FC en AA Gent. Alle drie staan zij voor een lastige uitwedstrijd. In deze preview blikken we vooruit op de duels aan de hand van de quoteringen bij Unibet.be en lichten we enkele interessante bets uit. Al verwachten de bookies niet veel goeds voor de clubs uit ons land.

West Ham United - KRC Genk
De bekerwinnaar begon goed aan zijn Europa League-campagne met een nipte zege op Rapid Wenen, maar verloor daarna op eigen veld van Dinamo Zagreb. De mannen van coach John van den Brom zullen zich dus moeten herpakken. Zeker omdat ook in eigen land twee keer op rij verloren werd. Donderdag wacht op papier echter de lastigste opdracht in deze poule. Zo gaat Genk op bezoek bij groepsfavoriet West Ham United. De Hammers steken alvast in een goede vorm en wonnen vier van hun laatst vijf wedstrijden. Genk, dat het moet doen zonder de geschorste Daniel Muñoz, ging in zijn laatste drie uitduels dan weer telkens onderuit.

De bookmakers van Unibet.be duiden de Engelsen dan ook aan als de grote favoriet. Zo staat een thuiszege aan slechts 1.35, terwijl een Genkse overwinning liefst 8.00 maal je inzet kan opleveren. Een gelijkspel staat gequoteerd aan 5.10. Maar er zijn ook heel wat alternatieve bets beschikbaar. Denk je bijvoorbeeld dat Paul Onuachu de netten doet trillen? Dan kan je 3.65 maal je inzet terugverdienen.

Fenerbahçe - Antwerp FC
De Great Old staat met de rug tegen de muur voor de verplaatsing naar Istanbul. In de eerste twee duels werd telkens verloren, een nieuwe nederlaag lijkt dan ook het vroegtijdige einde van de campagne. Coach Brian Priske moet het in Turkije bovendien zonder Radja Nainggolan, Aurelio Buta en Koji Miyoshi doen. Maar Antwerp kan zich wel optrekken aan de wisselvallige prestaties van de tegenstander. Afgelopen weekend verloor Fenerbahçe bijvoorbeeld nog van Trabzonspor. En in zijn vorige Europese match kreeg het een 0-3-nederlaag om de oren van Olympiakos.

Desondanks schatten de bookies van Unibet.be de thuisploeg in als grootste kanshebber. Een overwinning van Fener staat aan 1.73, terwijl een Antwerpse zege je 4.60 maal je inzet oplevert. Bij een gelijkspel is 4.00 de quotering. Het belooft echter een bitsig duel te worden, met ook de nodige kaarten. Denk je bijvoorbeeld dat Michael Frey, die zich ongetwijfeld wil bewijzen tegen zijn ex-club, het boekje ingaat? Dan kan je 4.50 maal je inzet pakken.

Partizan Belgrado - AA Gent
Over naar de Conference League, waar AA Gent voorlopig met een perfect rapport pronkt. Donderdagavond wacht echter een bezoek aan Partizan Belgrado. Dat is op papier de sterkste tegenstander in de groep en ook de Serviërs pakten 6 op 6. Meer nog, Partizan kon zijn laatste zes wedstrijden telkens winnend afsluiten. De club staat ook ruim op kop in haar nationale competitie. En het is alweer 21 matchen geleden sinds er op eigen veld nog eens werd verloren.

Logischerwijs leggen de bookmakers van Unibet.be het voordeel bij de thuisploeg. Al zijn de verschillen in de 1x2-quoteringen beperkt: 2.20 tegenover 3.35 voor een uitzege. Een gelijkspel kan je 3.25 maal je inzet opleveren. Partizan slikte in de Conference League echter nog geen tegentreffer, waardoor de quotering op de Gentse doelpunten redelijk hoog staan. Scoren de Buffalo's bijvoorbeeld minstens twee keer, dan verdien je 3.05 maal je inzet.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Welke ploeg scoort donderdagavond het meest?

Meest recent

Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

3
3
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

35
35
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

100
100
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

75
75
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

58
58
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

41
41
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

128
128
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

118
118
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

119
119
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

15
15
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

281
281
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

282
282
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

103
103
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

546
546
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

80
80
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

90
90
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

215
215
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

233
233
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

95
95
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

531
531
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

537
537
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

155
155
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91

Meer sportnieuws