Blik van de Bookies: Zwarte week voor Belgisch coëfficient

163
Blik van de Bookies: Zwarte week voor Belgisch coëfficient

Onze vertegenwoordigers in de Europese competities zullen dit seizoen extra hun best moeten doen om punten te verzamelen voor het Belgische UEFA-coëfficient, onder meer het rechtstreekse Champions League-ticket staat op het spel. Deze week ging echter slecht van start na de nederlaag van Club Brugge tegen Manchester City. En volgens de bookmakers van Unibet.be moeten we ook voor de wedstrijden van donderdag het ergste vrezen.


In de Europa League en Conference League komen donderdagavond weer drie Belgische ploegen in actie: KRC Genk, Antwerp FC en AA Gent. Alle drie staan zij voor een lastige uitwedstrijd. In deze preview blikken we vooruit op de duels aan de hand van de quoteringen bij Unibet.be en lichten we enkele interessante bets uit. Al verwachten de bookies niet veel goeds voor de clubs uit ons land.

West Ham United - KRC Genk
De bekerwinnaar begon goed aan zijn Europa League-campagne met een nipte zege op Rapid Wenen, maar verloor daarna op eigen veld van Dinamo Zagreb. De mannen van coach John van den Brom zullen zich dus moeten herpakken. Zeker omdat ook in eigen land twee keer op rij verloren werd. Donderdag wacht op papier echter de lastigste opdracht in deze poule. Zo gaat Genk op bezoek bij groepsfavoriet West Ham United. De Hammers steken alvast in een goede vorm en wonnen vier van hun laatst vijf wedstrijden. Genk, dat het moet doen zonder de geschorste Daniel Muñoz, ging in zijn laatste drie uitduels dan weer telkens onderuit.

De bookmakers van Unibet.be duiden de Engelsen dan ook aan als de grote favoriet. Zo staat een thuiszege aan slechts 1.35, terwijl een Genkse overwinning liefst 8.00 maal je inzet kan opleveren. Een gelijkspel staat gequoteerd aan 5.10. Maar er zijn ook heel wat alternatieve bets beschikbaar. Denk je bijvoorbeeld dat Paul Onuachu de netten doet trillen? Dan kan je 3.65 maal je inzet terugverdienen.

Fenerbahçe - Antwerp FC
De Great Old staat met de rug tegen de muur voor de verplaatsing naar Istanbul. In de eerste twee duels werd telkens verloren, een nieuwe nederlaag lijkt dan ook het vroegtijdige einde van de campagne. Coach Brian Priske moet het in Turkije bovendien zonder Radja Nainggolan, Aurelio Buta en Koji Miyoshi doen. Maar Antwerp kan zich wel optrekken aan de wisselvallige prestaties van de tegenstander. Afgelopen weekend verloor Fenerbahçe bijvoorbeeld nog van Trabzonspor. En in zijn vorige Europese match kreeg het een 0-3-nederlaag om de oren van Olympiakos.

Desondanks schatten de bookies van Unibet.be de thuisploeg in als grootste kanshebber. Een overwinning van Fener staat aan 1.73, terwijl een Antwerpse zege je 4.60 maal je inzet oplevert. Bij een gelijkspel is 4.00 de quotering. Het belooft echter een bitsig duel te worden, met ook de nodige kaarten. Denk je bijvoorbeeld dat Michael Frey, die zich ongetwijfeld wil bewijzen tegen zijn ex-club, het boekje ingaat? Dan kan je 4.50 maal je inzet pakken.

Partizan Belgrado - AA Gent
Over naar de Conference League, waar AA Gent voorlopig met een perfect rapport pronkt. Donderdagavond wacht echter een bezoek aan Partizan Belgrado. Dat is op papier de sterkste tegenstander in de groep en ook de Serviërs pakten 6 op 6. Meer nog, Partizan kon zijn laatste zes wedstrijden telkens winnend afsluiten. De club staat ook ruim op kop in haar nationale competitie. En het is alweer 21 matchen geleden sinds er op eigen veld nog eens werd verloren.

Logischerwijs leggen de bookmakers van Unibet.be het voordeel bij de thuisploeg. Al zijn de verschillen in de 1x2-quoteringen beperkt: 2.20 tegenover 3.35 voor een uitzege. Een gelijkspel kan je 3.25 maal je inzet opleveren. Partizan slikte in de Conference League echter nog geen tegentreffer, waardoor de quotering op de Gentse doelpunten redelijk hoog staan. Scoren de Buffalo's bijvoorbeeld minstens twee keer, dan verdien je 3.05 maal je inzet.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

Welke ploeg scoort donderdagavond het meest?

Meest recent

Portugal onderneemt stappen: straf dreigt voor Ronaldo

De saga rondom Cristiano Ronaldo en de Portugese nationale ploeg blijft duren. Na alle commotie van ...

12
12
Bruno verrast met debutant in de basis bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Cercle Brugge. De Brusselaars kunnen mits een zege uiteraard ...

50
50
Friis ziet één grote verandering bij Anderlecht

Cercle Brugge neemt het om 16u in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Héél Cercle ...

27
27
KV Kortrijk haalt nog extra versterking in huis

KV Kortrijk kent een slechte start van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kerels staan ...

18
18
Sibierski moet handelen: Neerpede-talent maakt indruk

Neerpede is al vele jaren een kwaliteitslabel in Europa. Er spelen ondertussen tientallen spelers in ...

83
83
'Europese elite kijkt toe: Haaland neemt transferbesluit'

Nu Manchester City gigantisch zware sancties moet vrezen wegens financiële wanpraktijken, ...

57
57
Nieuwe Tzolis-deal? 'Arsenal in actie voor sterkhouder Club'

Arsenal FC dokte afgelopen zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

94
94
Duivels krijgen enorme EK-troef: "Godsgeschenk Van Bommel"

Mark van Bommel kan momenteel op adem komen van zijn eerste interland-periode aan het roer van de ...

221
221
'Enrique klopt op tafel: PSG-transfer van 70 miljoen'

Paris Saint-Germain won de voorbije twee seizoenen de Champions League, maar de honger in de Franse ...

33
33
Anderlecht benadeeld bij seizoenshervatting: "Niet hetzelfde"

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

301
301
TRANSFERUURTJE: 'Engelse jackpot Club, toptransfer Van Bommel'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

103
103
Brandon Mechele staat voor complete verrassing na interlandluik

Brandon Mechele blijft verbazen. De verdediger van Club Brugge liet zich tijdens het recente ...

177
177
Thorup grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk boekte voor de interlandbreak slechts een negen op 21, en dus moeten de Limburgers dringend ...

158
158
Bruno hakt knopen door: nooddefensie bij Anderlecht?

RSC Anderlecht hervat de competitie straks met een bezoek aan Cercle Brugge. Na de vlotte zege tegen ...

108
108
"Waar liep het verkeerd?"-Van Gucht onthult grote relatiecrisis

Ruben Van Gucht laat in ‘Happy Hour’ iets vallen wat zijn tafelgenoten duidelijk niet ...

53
53
'Club Brugge schrapt toptransfer: exacte reden bekend'

Club Brugge spendeerde afgelopen zomer ruim 53 miljoen aan vers bloed, maar die teller had nog hoger ...

265
265
Bruno in nesten: blunder Anderlecht breekt zuur op

RSC Anderlecht begint straks tegen Cercle Brugge aan een reeks van vijf uitmatchen op een rij, ...

179
179
De Cat-fiasco: Hoffenheim voelt zich bekocht door Anderlecht

Hoffenheim betaalde een recordbedrag voor Nathan De Cat, maar krijgt er voorlopig bitter weinig voor ...

847
847
Verrassing in de JPL: "Gaan nog progressie maken"

De Jupiler Pro League is acht speeldagen ver en we kunnen toch een aantal voorspellingen doen. Zo ...

65
65
Biancone lyrisch: "Binnen 5 à 10 jaar bij Europese topclub"

Bij RSC Anderlecht draait het steeds beter, al zullen ze dat de komende weken uiteraard verder ...

158
158
Red Flames winnen van Polen, bondscoach ziet één werkpunt

De Red Flames wonnen vrijdagavond met 1-0 van Polen. Daarmee hebben ze een volgende stap richting ...

25
25
Liplezers onthullen alles: bizar onderhoud Messi en scheidsrechter

Lionel Messi speelde deze week zijn afscheidswedstrijd als Argentijns international. Daarbij werd ...

67
67
Twee grote vraagtekens: Bruno puzzelt met basis Anderlecht

RSC Anderlecht begint zaterdagnamiddag aan een behoorlijk ongeziene reeks van vijf opeenvolgende ...

145
145
Surprise in opstelling Genk? Thorup gooit kaarten open

KRC Genk zal zich in de komende weken moeten herpakken na een tegenvallende start van het seizoen. ...

192
192
'De Bruyne schittert met Duivels: Allegri grijpt in bij Napoli'

Na een uiterst lange interlandperiode, staan de Rode Duivels weer klaar om het seizoen te hervatten ...

113
113

Meer sportnieuws