Blik van de Bookies: Zwarte week voor Belgisch coëfficient

163
Blik van de Bookies: Zwarte week voor Belgisch coëfficient

Onze vertegenwoordigers in de Europese competities zullen dit seizoen extra hun best moeten doen om punten te verzamelen voor het Belgische UEFA-coëfficient, onder meer het rechtstreekse Champions League-ticket staat op het spel. Deze week ging echter slecht van start na de nederlaag van Club Brugge tegen Manchester City. En volgens de bookmakers van Unibet.be moeten we ook voor de wedstrijden van donderdag het ergste vrezen.


In de Europa League en Conference League komen donderdagavond weer drie Belgische ploegen in actie: KRC Genk, Antwerp FC en AA Gent. Alle drie staan zij voor een lastige uitwedstrijd. In deze preview blikken we vooruit op de duels aan de hand van de quoteringen bij Unibet.be en lichten we enkele interessante bets uit. Al verwachten de bookies niet veel goeds voor de clubs uit ons land.

West Ham United - KRC Genk
De bekerwinnaar begon goed aan zijn Europa League-campagne met een nipte zege op Rapid Wenen, maar verloor daarna op eigen veld van Dinamo Zagreb. De mannen van coach John van den Brom zullen zich dus moeten herpakken. Zeker omdat ook in eigen land twee keer op rij verloren werd. Donderdag wacht op papier echter de lastigste opdracht in deze poule. Zo gaat Genk op bezoek bij groepsfavoriet West Ham United. De Hammers steken alvast in een goede vorm en wonnen vier van hun laatst vijf wedstrijden. Genk, dat het moet doen zonder de geschorste Daniel Muñoz, ging in zijn laatste drie uitduels dan weer telkens onderuit.

De bookmakers van Unibet.be duiden de Engelsen dan ook aan als de grote favoriet. Zo staat een thuiszege aan slechts 1.35, terwijl een Genkse overwinning liefst 8.00 maal je inzet kan opleveren. Een gelijkspel staat gequoteerd aan 5.10. Maar er zijn ook heel wat alternatieve bets beschikbaar. Denk je bijvoorbeeld dat Paul Onuachu de netten doet trillen? Dan kan je 3.65 maal je inzet terugverdienen.

Fenerbahçe - Antwerp FC
De Great Old staat met de rug tegen de muur voor de verplaatsing naar Istanbul. In de eerste twee duels werd telkens verloren, een nieuwe nederlaag lijkt dan ook het vroegtijdige einde van de campagne. Coach Brian Priske moet het in Turkije bovendien zonder Radja Nainggolan, Aurelio Buta en Koji Miyoshi doen. Maar Antwerp kan zich wel optrekken aan de wisselvallige prestaties van de tegenstander. Afgelopen weekend verloor Fenerbahçe bijvoorbeeld nog van Trabzonspor. En in zijn vorige Europese match kreeg het een 0-3-nederlaag om de oren van Olympiakos.

Desondanks schatten de bookies van Unibet.be de thuisploeg in als grootste kanshebber. Een overwinning van Fener staat aan 1.73, terwijl een Antwerpse zege je 4.60 maal je inzet oplevert. Bij een gelijkspel is 4.00 de quotering. Het belooft echter een bitsig duel te worden, met ook de nodige kaarten. Denk je bijvoorbeeld dat Michael Frey, die zich ongetwijfeld wil bewijzen tegen zijn ex-club, het boekje ingaat? Dan kan je 4.50 maal je inzet pakken.

Partizan Belgrado - AA Gent
Over naar de Conference League, waar AA Gent voorlopig met een perfect rapport pronkt. Donderdagavond wacht echter een bezoek aan Partizan Belgrado. Dat is op papier de sterkste tegenstander in de groep en ook de Serviërs pakten 6 op 6. Meer nog, Partizan kon zijn laatste zes wedstrijden telkens winnend afsluiten. De club staat ook ruim op kop in haar nationale competitie. En het is alweer 21 matchen geleden sinds er op eigen veld nog eens werd verloren.

Logischerwijs leggen de bookmakers van Unibet.be het voordeel bij de thuisploeg. Al zijn de verschillen in de 1x2-quoteringen beperkt: 2.20 tegenover 3.35 voor een uitzege. Een gelijkspel kan je 3.25 maal je inzet opleveren. Partizan slikte in de Conference League echter nog geen tegentreffer, waardoor de quotering op de Gentse doelpunten redelijk hoog staan. Scoren de Buffalo's bijvoorbeeld minstens twee keer, dan verdien je 3.05 maal je inzet.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Welke ploeg scoort donderdagavond het meest?

Meest recent

Ondanks puik WK: 'Duivels-nachtmerrie voor Brandon Mechele'

Hoewel hij aankondigde veel te zullen roteren, zal Mark van Bommel van het huidige Nations ...

28
28
Spanning bij Fransen: koude oorlog tussen twee supersterren

In Frankrijk kijkt men reikhalzend uit naar het Nations League-duel van vrijdagavond tegen Turkije. ...

16
16
Duivels met basisdebutant? Opvallende naam imponeert

In de Nations League nemen de Rode Duivels het vrijdagavond op tegen Italië. Het wordt ...

52
52
'Nieuw goudhaantje voor Genk: Engelse toppers melden zich'

KRC Genk heeft de voorbije jaren een flinke reputatie opgebouwd in het opleiden en lanceren van ...

185
185
‘Voetbalbond verbaast: Lammens níét opvolger Courtois’

Senne Lammens leek de logische opvolger van Thibaut Courtois, maar binnen de voetbalbond klinkt ...

296
296
Cruciale doorbraak bij KBVB: weg voor Mannaert ligt open

De Rode Duivels reisden donderdagnamiddag naar Italië af voor hun Nations League-duel van een ...

28
28
Italië-België: Van Bommel dropt dubbele hint over basiself

Vrijdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun eerste wedstrijd af onder bondscoach Mark ...

111
111
Mignolet drukt stempel: 'strategische' aanwerving bondscoach

De Rode Duivels staan voor een stevig vierluik in de Nations League, de nationale beloften strijden ...

236
236
'Club Brugge versiert Europese top: United wild van sterkhouder'

Arsenal FC. Internazionale. FC Barcelona. AC Milan. Club Brugge verkocht de voorbije seizoenen ...

321
321
'Arsenal nóg sterker: transfervizier op Real Madrid'

De nederlaag van vlak voor de interland-break tegen Brighton kwam hard aan, maar voorts kan Arsenal ...

28
28
Van Bommel laat uitblinker links liggen: "Verbazend"

Mark van Bommel heeft zijn eerste selectie als Belgisch bondscoach samengesteld. Daarin voorzag hij ...

340
340
Marc Coucke vloert Sam Baro: "Voor eens en altijd..."

Marc Coucke stond woensdagavond even helemaal in de schijnwerpers in het Gentse Wintercircus. De ...

340
340
Van Dijk over stoppen bij Oranje: "Na één seconde wist ik het"

Virgil van Dijk heeft geen moment getwijfeld toen hem werd gevraagd of hij door wil gaan als ...

18
18
Albert ziet één klein probleem bij de Rode Duivels

De Rode Duivels doen het in de Nations League zonder Thibaut Courtois. Romelu Lukaku en Kevin De ...

71
71
Heeft Nederland eindelijk een 'nieuwe' topspits?

Nederland had vele jaren een spitsenprobleem. Het is te zeggen, ze hadden zoveel luxe dat heel wat ...

44
44
Opvallend: Van Bommel ziet (tijdelijk?) Duivels probleem

België neemt het morgen op tegen Italië. Mark van Bommel wil met de Rode Duivels ...

44
44
'Maamar speelt zich in de kijker: interesse groeit'

Ali Maamar heeft zich nadrukkelijk in de kijker gespeeld. De jonge rechtsachter van Anderlecht ...

259
259
Rodri ziet één gigantisch verschil tussen Guardiola en Flick

Rodri had zich zijn start bij FC Barcelona anders voorgesteld. De Spaanse middenvelder maakte ...

45
45
Antwerp wint tegen Beveren, RSCA verwelkomt Leoni

Deze te lange interlandbreak zorgt ervoor dat de Belgische eersteklassers oefenmatchen moeten spelen ...

162
162
KRC Genk maakt stadionplannen bekend

KRC Genk maakt werk van een ambitieuze toekomst. De Limburgse club wil in totaal 60 miljoen euro ...

688
688
Albert kiest Duivelse elf: grote verrassingen op flanken

Mark van Bommel staat vrijdagavond om 20u45 voor zijn vuurdoop als bondscoach van de Rode Duivels. ...

142
142
'Man Utd hakt knoop door: derde Rode Duivel in 2027'

Manchester United gaat dezer dagen weer een beetje de Belgische toer op. Een jaar geleden streek ...

78
78
Club zit op goud: meer dan 200 miljoen voor kwartet?

Geen Belgische club die de voorbije jaren meer centen ophaalde op de transfermarkt dan Club Brugge. ...

174
174
Reedijk heeft na vertrek bij Beveren nieuwe club beet

SK Beveren keerde dit seizoen na vijf jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro League, maar dat ...

32
32
'Club klopt voor vierde keer op rij aan bij Luzern'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een opvallend sterke connectie met Zwitserland. Met Yann ...

181
181

Meer sportnieuws