Blik van de Bookies: Zwarte week voor Belgisch coëfficient

163 stemmen
Blik van de Bookies: Zwarte week voor Belgisch coëfficient

Onze vertegenwoordigers in de Europese competities zullen dit seizoen extra hun best moeten doen om punten te verzamelen voor het Belgische UEFA-coëfficient, onder meer het rechtstreekse Champions League-ticket staat op het spel. Deze week ging echter slecht van start na de nederlaag van Club Brugge tegen Manchester City. En volgens de bookmakers van Unibet.be moeten we ook voor de wedstrijden van donderdag het ergste vrezen.


In de Europa League en Conference League komen donderdagavond weer drie Belgische ploegen in actie: KRC Genk, Antwerp FC en AA Gent. Alle drie staan zij voor een lastige uitwedstrijd. In deze preview blikken we vooruit op de duels aan de hand van de quoteringen bij Unibet.be en lichten we enkele interessante bets uit. Al verwachten de bookies niet veel goeds voor de clubs uit ons land.

West Ham United - KRC Genk
De bekerwinnaar begon goed aan zijn Europa League-campagne met een nipte zege op Rapid Wenen, maar verloor daarna op eigen veld van Dinamo Zagreb. De mannen van coach John van den Brom zullen zich dus moeten herpakken. Zeker omdat ook in eigen land twee keer op rij verloren werd. Donderdag wacht op papier echter de lastigste opdracht in deze poule. Zo gaat Genk op bezoek bij groepsfavoriet West Ham United. De Hammers steken alvast in een goede vorm en wonnen vier van hun laatst vijf wedstrijden. Genk, dat het moet doen zonder de geschorste Daniel Muñoz, ging in zijn laatste drie uitduels dan weer telkens onderuit.

De bookmakers van Unibet.be duiden de Engelsen dan ook aan als de grote favoriet. Zo staat een thuiszege aan slechts 1.35, terwijl een Genkse overwinning liefst 8.00 maal je inzet kan opleveren. Een gelijkspel staat gequoteerd aan 5.10. Maar er zijn ook heel wat alternatieve bets beschikbaar. Denk je bijvoorbeeld dat Paul Onuachu de netten doet trillen? Dan kan je 3.65 maal je inzet terugverdienen.

Fenerbahçe - Antwerp FC
De Great Old staat met de rug tegen de muur voor de verplaatsing naar Istanbul. In de eerste twee duels werd telkens verloren, een nieuwe nederlaag lijkt dan ook het vroegtijdige einde van de campagne. Coach Brian Priske moet het in Turkije bovendien zonder Radja Nainggolan, Aurelio Buta en Koji Miyoshi doen. Maar Antwerp kan zich wel optrekken aan de wisselvallige prestaties van de tegenstander. Afgelopen weekend verloor Fenerbahçe bijvoorbeeld nog van Trabzonspor. En in zijn vorige Europese match kreeg het een 0-3-nederlaag om de oren van Olympiakos.

Desondanks schatten de bookies van Unibet.be de thuisploeg in als grootste kanshebber. Een overwinning van Fener staat aan 1.73, terwijl een Antwerpse zege je 4.60 maal je inzet oplevert. Bij een gelijkspel is 4.00 de quotering. Het belooft echter een bitsig duel te worden, met ook de nodige kaarten. Denk je bijvoorbeeld dat Michael Frey, die zich ongetwijfeld wil bewijzen tegen zijn ex-club, het boekje ingaat? Dan kan je 4.50 maal je inzet pakken.

Partizan Belgrado - AA Gent
Over naar de Conference League, waar AA Gent voorlopig met een perfect rapport pronkt. Donderdagavond wacht echter een bezoek aan Partizan Belgrado. Dat is op papier de sterkste tegenstander in de groep en ook de Serviërs pakten 6 op 6. Meer nog, Partizan kon zijn laatste zes wedstrijden telkens winnend afsluiten. De club staat ook ruim op kop in haar nationale competitie. En het is alweer 21 matchen geleden sinds er op eigen veld nog eens werd verloren.

Logischerwijs leggen de bookmakers van Unibet.be het voordeel bij de thuisploeg. Al zijn de verschillen in de 1x2-quoteringen beperkt: 2.20 tegenover 3.35 voor een uitzege. Een gelijkspel kan je 3.25 maal je inzet opleveren. Partizan slikte in de Conference League echter nog geen tegentreffer, waardoor de quotering op de Gentse doelpunten redelijk hoog staan. Scoren de Buffalo's bijvoorbeeld minstens twee keer, dan verdien je 3.05 maal je inzet.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

🚀

Welke ploeg scoort donderdagavond het meest?

Meest recent

'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

21
21
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

85
85
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

190
190
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

70
70
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

36
36
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

160
160
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

118
118
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

377
377
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

173
173
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

86
86
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

75
75
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

85
85
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

235
235
Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Dévy Rigaux wordt stevig aangepakt in Nederland. Het ontslag van Robin van Persie bij ...

251
251
'Anderlecht heeft eerste wintertransfer nu al beet'

RSC Anderlecht gaat zich de komende weken en maanden flink roeren op de transfermarkt. De ...

317
317
Garcia hakt knoop door: wissel in de basisploeg

De Rode Duivels vertrekken vandaag naar de Verenigde Staten en één speler gaat met een ...

279
279
'Standard hoopt op buitenlands geld: vier dossiers hangende'

Standard zoekt geld, net zoals elke andere Belgische club. Dat moet komen via uitgaande transfers. ...

237
237
Hein voorspelt: "Hij gaat geweldig WK spelen bij Duivels"

De Rode Duivels reizen maandag af naar hun WK-basiskamp in Seattle. Aan motivatie om er een goed ...

187
187
Vandenbempt en Van der Elst onthullen: WK-verhaal zindert na

Peter Vandenbempt en Franky Van der Elst hebben in aanloop naar het WK in de Verenigde Staten een ...

80
80
'Club Brugge beeft: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Dat Club Brugge verschillende belangrijke krachten zal verliezen in het tussenseizoen staat buiten ...

670
670
Pérez herverkozen: Mourinho en dríé topaanwinsten naar Real

De voorzittersverkiezingen hebben dan toch geen verrassing opgeleverd bij Real Madrid. Zoals ...

145
145
Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

421
421
Garcia maakt van Lukaku plots weer een probleem

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

520
520
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

1139
1139
'Premier League davert: Arsenal haalt uit op mercato'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

164
164

Meer sportnieuws