Blik van de Bookies: Zwarte week voor Belgisch coëfficient

163
Blik van de Bookies: Zwarte week voor Belgisch coëfficient

Onze vertegenwoordigers in de Europese competities zullen dit seizoen extra hun best moeten doen om punten te verzamelen voor het Belgische UEFA-coëfficient, onder meer het rechtstreekse Champions League-ticket staat op het spel. Deze week ging echter slecht van start na de nederlaag van Club Brugge tegen Manchester City. En volgens de bookmakers van Unibet.be moeten we ook voor de wedstrijden van donderdag het ergste vrezen.


In de Europa League en Conference League komen donderdagavond weer drie Belgische ploegen in actie: KRC Genk, Antwerp FC en AA Gent. Alle drie staan zij voor een lastige uitwedstrijd. In deze preview blikken we vooruit op de duels aan de hand van de quoteringen bij Unibet.be en lichten we enkele interessante bets uit. Al verwachten de bookies niet veel goeds voor de clubs uit ons land.

West Ham United - KRC Genk
De bekerwinnaar begon goed aan zijn Europa League-campagne met een nipte zege op Rapid Wenen, maar verloor daarna op eigen veld van Dinamo Zagreb. De mannen van coach John van den Brom zullen zich dus moeten herpakken. Zeker omdat ook in eigen land twee keer op rij verloren werd. Donderdag wacht op papier echter de lastigste opdracht in deze poule. Zo gaat Genk op bezoek bij groepsfavoriet West Ham United. De Hammers steken alvast in een goede vorm en wonnen vier van hun laatst vijf wedstrijden. Genk, dat het moet doen zonder de geschorste Daniel Muñoz, ging in zijn laatste drie uitduels dan weer telkens onderuit.

De bookmakers van Unibet.be duiden de Engelsen dan ook aan als de grote favoriet. Zo staat een thuiszege aan slechts 1.35, terwijl een Genkse overwinning liefst 8.00 maal je inzet kan opleveren. Een gelijkspel staat gequoteerd aan 5.10. Maar er zijn ook heel wat alternatieve bets beschikbaar. Denk je bijvoorbeeld dat Paul Onuachu de netten doet trillen? Dan kan je 3.65 maal je inzet terugverdienen.

Fenerbahçe - Antwerp FC
De Great Old staat met de rug tegen de muur voor de verplaatsing naar Istanbul. In de eerste twee duels werd telkens verloren, een nieuwe nederlaag lijkt dan ook het vroegtijdige einde van de campagne. Coach Brian Priske moet het in Turkije bovendien zonder Radja Nainggolan, Aurelio Buta en Koji Miyoshi doen. Maar Antwerp kan zich wel optrekken aan de wisselvallige prestaties van de tegenstander. Afgelopen weekend verloor Fenerbahçe bijvoorbeeld nog van Trabzonspor. En in zijn vorige Europese match kreeg het een 0-3-nederlaag om de oren van Olympiakos.

Desondanks schatten de bookies van Unibet.be de thuisploeg in als grootste kanshebber. Een overwinning van Fener staat aan 1.73, terwijl een Antwerpse zege je 4.60 maal je inzet oplevert. Bij een gelijkspel is 4.00 de quotering. Het belooft echter een bitsig duel te worden, met ook de nodige kaarten. Denk je bijvoorbeeld dat Michael Frey, die zich ongetwijfeld wil bewijzen tegen zijn ex-club, het boekje ingaat? Dan kan je 4.50 maal je inzet pakken.

Partizan Belgrado - AA Gent
Over naar de Conference League, waar AA Gent voorlopig met een perfect rapport pronkt. Donderdagavond wacht echter een bezoek aan Partizan Belgrado. Dat is op papier de sterkste tegenstander in de groep en ook de Serviërs pakten 6 op 6. Meer nog, Partizan kon zijn laatste zes wedstrijden telkens winnend afsluiten. De club staat ook ruim op kop in haar nationale competitie. En het is alweer 21 matchen geleden sinds er op eigen veld nog eens werd verloren.

Logischerwijs leggen de bookmakers van Unibet.be het voordeel bij de thuisploeg. Al zijn de verschillen in de 1x2-quoteringen beperkt: 2.20 tegenover 3.35 voor een uitzege. Een gelijkspel kan je 3.25 maal je inzet opleveren. Partizan slikte in de Conference League echter nog geen tegentreffer, waardoor de quotering op de Gentse doelpunten redelijk hoog staan. Scoren de Buffalo's bijvoorbeeld minstens twee keer, dan verdien je 3.05 maal je inzet.


VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn. Speel verantwoord!

LEES OOK: 'Uitsluitsel Antwerp: Verschaeren heeft nieuwe club gekozen'

Welke ploeg scoort donderdagavond het meest?

Meest recent

Exit Fabrizio Romano: volgt er wél 'nieuwe transfer'?

Het tijdperk van Fabrizio Romano in zijn huidige vorm lijkt zijn einde te naderen. De bekendste ...

9
9
Geen CL en vertrekkers bij Union? Bormans reageert

Union SG ligt uit de voorrondes van de Champions League nadat ze met verlengingen onderuit gingen ...

59
59
AA Gent verrast met nieuwe aanwinst

AA Gent heeft nog een nieuwe speler naar de club weten te halen. De Buffalo's shopten bij het ...

54
54
Martinez nieuwe bondscoach Oranje? Zaakwaarnemer glashelder

Terwijl verschillende andere grote Europese voetballanden inmiddels hun nieuwe bondscoach beet ...

53
53
Club zet puntjes op de i: nog dríé extra versterkingen?

Club Brugge haalde ondertussen al zes zomeraanwinsten in huis tijdens de huidige mercato. Daarmee is ...

551
551
'Real Madrid huivert: Barça op zucht van supertransfer'

Terwijl aartsrivaal Real Madrid al een waslijst aan grote namen binnenhaalde, hield FC Barcelona het ...

217
217
Union genekt in Europa? Boeckx fileert cruciale rode kaart

In de derde voorronde van de Champions League heeft Union SG dan toch de duimen moeten leggen voor ...

249
249
'Lukaku terug naar Anderlecht: nieuw plannetje op tafel'

Romelu Lukaku heeft zijn nieuwe club gevonden. Behoudens onwaarschijnlijke wendingen wordt hij ...

601
601
'Club Brugge hakt knopen door: viertal mag vertrekken'

Bij Club Brugge nadert het einde van een nu al historische transferperiode. Maar in de slotweken van ...

933
933
Fatale De Bruyne-blunder: Italië maakt hem genadeloos af

Kevin De Bruyne beleefde tegen Celta de Vigo een bijzonder pijnlijke avond. Eén fout aan de ...

197
197
'El Ouahdi naar topcompetitie: Genk legt prijskaartje vast'

KRC Genk speurt momenteel de markt af naar een nieuwe rechtsback. Dat is ook broodnodig voor de ...

517
517
Union kookt over: wedstrijdleiding met grond gelijk gemaakt

Geen League Phases van de Champions League dit seizoen voor Union SG. In de derde voorronde ...

419
419
'Stassin krijgt eindelijk gewenste transfer'

Lucas Stassin moest deze zomer tot zijn grote ontgoocheling het WK vanuit zijn zetel volgen. Rudi ...

155
155
'Grote verrassing: Martinez bondscoach van Oranje?'

Na het WK gingen heel wat landen op zoek naar een nieuwe bondscoach. De Rode Duivels vonden na het ...

240
240
'Transfer in de maak voor Bornauw'

Met Brandon Mechele en Nathan Ngoy ontdekten de Rode Duivels op het WK een stevig centraal duo en ...

60
60
Anderlecht kent zijn mogelijke hordes voor league phase

Anderlecht heeft dinsdagavond met grote aandacht gekeken naar wat er zich afspeelde in de Europese ...

358
358
Donkerrode avond Union: Hubert haalt keihard uit

Union zal zich dit seizoen niet kunnen tonen in de Champions League. De Brusselaars sneuvelden ...

953
953
KV Mechelen vindt verdediger in Premier League

KV Mechelen nam een ontgoochelende start in de Jupiler Pro League, want het ging met 2-0 onderuit op ...

91
91
'Standard is eindelijk verlost van dure flop'

Standard heeft deze zomer al veel werk verzet op de transfermarkt. De Rouches haalden al zeven ...

220
220
'Club Brugge blijft gaan: akkoord in de maak'

Club Brugge heeft de laatste weken een stevig transferoffensief ingezet en zette zijn teller ...

960
960
Geen Champions League: Union strandt in Noorwegen

Union SG kruiste dinsdagavond met Bodo/Glimt voor een plek in de laatste voorronde van de Champions ...

296
296
STVV 'rekent zich rijk': "Doet denken aan de jonge Lukaku"

STVV begon met een gelijkspel aan het nieuwe seizoen. De Limburgers konden in die partij nog niet ...

114
114
KRC Genk moet héél dringend de transfermarkt op

KRC Genk verloor met 2-1 van Zulte Waregem. Een valse start. Head of Football Dimitri De ...

431
431
Tielemans verbluft Man United: ijskoude douche volgt meteen

Youri Tielemans kon zijn eerste optreden bij Manchester United bijna niet beter beginnen. De Rode ...

338
338
'Club verpulvert record: zesde miljoenaanwinst op komst'

Club Brugge is de Belgische competitie helemaal ontgroeid op financieel vlak. Dat blijkt deze ...

2002
2002

Meer sportnieuws