Britse pers ziet drie Bruggelingen stand houden in masterclass

door
Britse pers ziet drie Bruggelingen stand houden in masterclass

Club Brugge heeft zijn uitstekende start van de Champions League-campagne niet kunnen bevestigen. De landskampioen botste dinsdagavond een oppermachtig Manchester City en ging uiteindelijk met de billen bloot: 1-5. Een pijnlijke reality-check voor coach Philippe Clement en zijn manschappen.


In de Engelse pers is men daags nadien vooral lyrisch voor het sterke optreden van de Cityzens. Bij Manchester Evening News verwacht men zelfs dat het ticket voor de volgende ronde al binnen is. "Met zo'n niveau hoeven de Blues zich geen zorgen te maken over de kwalificatie voor de volgende ronde. Hun optredens tegen Chelsea en Liverpool eerder dit seizoen hebben de wereld al doen inzien wat een geweldig team ze hebben. En nu overtuigden ze tegen een ploeg die een maand geleden nog PSG in de bedwang hield met momenten van betoverend voetbal."

The Sun stelt dan weer dat City gewoonweg een maatje te groot is voor het huidige Club. "Brugge kwam bij de loting uit Pot 4 en werd als zwakke broertje verwacht, maar maakte een veelbelovende start. Ze hadden echter geluk nodig om het eerste halfuur op gelijke stand te houden. De kwaliteit en werklust van Guardiola's mannen was simpelweg te groot voor de Belgische kampioen om mee om te gaan." The Guardian is dan weer scherp. "De ploeg van Philippe Clement moest het onderspit delven in een sprankelende City-show. ‘Tandeloos’ is een goede omschrijving voor de Belgen."

Sky Sports deelde op zijn beurt ook punten uit. Met 6 op 10 behaalden Hans Vanaken en Simon Mignolet de beste scores. Bij BBC mochten de kijkers/lezers dan weer zelf beoordelingen uitdelen. Jack Hendry stak er in die poll met kop en schouders bovenuit. En ook The National vond dat de Schot zich nog staande hield.

LEES OOK: Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

Hendry was de beste veldspeler bij Club ...

Meest recent

Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

10
10
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

8
8
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

15
15
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

34
34
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

34
34
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

13
13
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

304
304
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

92
92
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

100
100
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

340
340
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

49
49
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

432
432
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

531
531
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

108
108
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

274
274
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

265
265
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

298
298
De Cat krijgt ultieme transferraad: “Hij moet naar daar”

Nathan De Cat is gespreksonderwerp nummer 1 in het Lotto Park. Het 17-jarige supertalent behoort ...

191
191
Trump verbaast weer met uitspraken: "Anders afgemaakt"

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ligt zwaar onder vuur. Er zijn problemen met de ...

68
68
Goots maakt Antwerp compleet af: onbegrip over één man

Patrick Goots is een clubicoon van Royal Antwerp FC. De voormalige aanvaller volgt zijn oude club ...

171
171
Rigaux doet boekje open over transfersituatie Tresoldi

Nicolo Tresoldi verkeert in bloedvorm bij Club Brugge. Afgelopen speeldag was de goaltjesdief weer ...

248
248
‘Spectaculaire terugkeer Tessa Wullaert in de maak’

Tessa Wullaert is één van de grootste voetbalsterren die het Belgische vrouwenvoetbal ...

182
182
Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

202
202
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

320
320
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

175
175

Meer sportnieuws