Britse pers ziet drie Bruggelingen stand houden in masterclass

door
Britse pers ziet drie Bruggelingen stand houden in masterclass

Club Brugge heeft zijn uitstekende start van de Champions League-campagne niet kunnen bevestigen. De landskampioen botste dinsdagavond een oppermachtig Manchester City en ging uiteindelijk met de billen bloot: 1-5. Een pijnlijke reality-check voor coach Philippe Clement en zijn manschappen.


In de Engelse pers is men daags nadien vooral lyrisch voor het sterke optreden van de Cityzens. Bij Manchester Evening News verwacht men zelfs dat het ticket voor de volgende ronde al binnen is. "Met zo'n niveau hoeven de Blues zich geen zorgen te maken over de kwalificatie voor de volgende ronde. Hun optredens tegen Chelsea en Liverpool eerder dit seizoen hebben de wereld al doen inzien wat een geweldig team ze hebben. En nu overtuigden ze tegen een ploeg die een maand geleden nog PSG in de bedwang hield met momenten van betoverend voetbal."

The Sun stelt dan weer dat City gewoonweg een maatje te groot is voor het huidige Club. "Brugge kwam bij de loting uit Pot 4 en werd als zwakke broertje verwacht, maar maakte een veelbelovende start. Ze hadden echter geluk nodig om het eerste halfuur op gelijke stand te houden. De kwaliteit en werklust van Guardiola's mannen was simpelweg te groot voor de Belgische kampioen om mee om te gaan." The Guardian is dan weer scherp. "De ploeg van Philippe Clement moest het onderspit delven in een sprankelende City-show. ‘Tandeloos’ is een goede omschrijving voor de Belgen."

Sky Sports deelde op zijn beurt ook punten uit. Met 6 op 10 behaalden Hans Vanaken en Simon Mignolet de beste scores. Bij BBC mochten de kijkers/lezers dan weer zelf beoordelingen uitdelen. Jack Hendry stak er in die poll met kop en schouders bovenuit. En ook The National vond dat de Schot zich nog staande hield.

LEES OOK: OH Leuven voor historische avond: voluit voor megastunt

Hendry was de beste veldspeler bij Club ...

Meest recent

Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

1
1
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

31
31
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

213
213
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

130
130
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

33
33
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

150
150
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

126
126
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

90
90
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

80
80
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

453
453
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

166
166
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

254
254
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

359
359
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

185
185
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

181
181
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

345
345
Union SG gaat voor droomseizoen: "Dé ambitie!"

Union SG blijft een bijzonder straffe ploeg. Ze plaatsten zich ten koste van Sporting Charleroi voor ...

42
42
Cruijff verdedigt omstreden Ajax-beslissing

Ajax zorgde voor een enorme verrassing door Oscar Garcia aan te stellen als nieuwe trainer van Jong ...

18
18
'Anderlecht raast door: deal met Antwerp nakende'

Bij RSC Anderlecht is het bestuur heel erg bezig met het invullen van cruciale posities. De ...

619
619
'Witte rook: Anderlecht heeft grote naam als coach bijna beet'

RSC Anderlecht gaat eerstdaags wellicht een nieuwe trainer voorstellen. De Brusselaars zijn volop ...

656
656
'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

RSC Anderlecht hoopt eind deze week zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. De shortlist is ...

371
371
Hubert reageert: finale liefst tegen Anderlecht of Antwerp?

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

124
124
Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

Vincent Kompany blijft voorlopig op koers om als eerste Belgische trainer de treble te winnen. Zijn ...

92
92
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

381
381
Union naar Heizel! Charleroi krijgt 4 goals én rood om de oren

Landskampioen Union SG heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van de Croky Cup. Ondanks een ...

82
82

Meer sportnieuws