Britse pers ziet drie Bruggelingen stand houden in masterclass

door
Britse pers ziet drie Bruggelingen stand houden in masterclass

Club Brugge heeft zijn uitstekende start van de Champions League-campagne niet kunnen bevestigen. De landskampioen botste dinsdagavond een oppermachtig Manchester City en ging uiteindelijk met de billen bloot: 1-5. Een pijnlijke reality-check voor coach Philippe Clement en zijn manschappen.


In de Engelse pers is men daags nadien vooral lyrisch voor het sterke optreden van de Cityzens. Bij Manchester Evening News verwacht men zelfs dat het ticket voor de volgende ronde al binnen is. "Met zo'n niveau hoeven de Blues zich geen zorgen te maken over de kwalificatie voor de volgende ronde. Hun optredens tegen Chelsea en Liverpool eerder dit seizoen hebben de wereld al doen inzien wat een geweldig team ze hebben. En nu overtuigden ze tegen een ploeg die een maand geleden nog PSG in de bedwang hield met momenten van betoverend voetbal."

The Sun stelt dan weer dat City gewoonweg een maatje te groot is voor het huidige Club. "Brugge kwam bij de loting uit Pot 4 en werd als zwakke broertje verwacht, maar maakte een veelbelovende start. Ze hadden echter geluk nodig om het eerste halfuur op gelijke stand te houden. De kwaliteit en werklust van Guardiola's mannen was simpelweg te groot voor de Belgische kampioen om mee om te gaan." The Guardian is dan weer scherp. "De ploeg van Philippe Clement moest het onderspit delven in een sprankelende City-show. ‘Tandeloos’ is een goede omschrijving voor de Belgen."

Sky Sports deelde op zijn beurt ook punten uit. Met 6 op 10 behaalden Hans Vanaken en Simon Mignolet de beste scores. Bij BBC mochten de kijkers/lezers dan weer zelf beoordelingen uitdelen. Jack Hendry stak er in die poll met kop en schouders bovenuit. En ook The National vond dat de Schot zich nog staande hield.

LEES OOK: UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Hendry was de beste veldspeler bij Club ...

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

11
11
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

84
84
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

10
10
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

181
181
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

28
28
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

66
66
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

19
19
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

42
42
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

48
48
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

42
42
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

31
31
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

74
74
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

30
30
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

65
65
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

579
579
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

212
212
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

269
269
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

71
71
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

475
475
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

18
18
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

91
91
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

105
105
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

137
137
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1146
1146

Meer sportnieuws