'Huwelijkssoap escaleert: Icardi dreigt met vertrek bij PSG'

door
'Huwelijkssoap escaleert: Icardi dreigt met vertrek bij PSG'

Mauro Icardi is de laatste dagen niet weg te slaan uit de (voetbal)media wereldwijd en dat heeft niets met zijn prestaties met Paris Saint-Germain te maken. De Argentijnse aanvaller staat immers voor een breuk met zijn veelbesproken echtgenote Wanda Nara. Al dreigt die breuk nu wel op een heuse soap af te stevenen.


De relatie tussen Icardi en Nara kwam destijds tot stand op bizarre wijze. Het Instagram-model was eerst samen met Icardi's landgenoot en goede vriend Maxi Lopez. De Argentijnen gingen zelfs regelmatig samen op vakantie, toch kon Icardi het niet laten een affaire te beginnen met de vrouw van zijn maatje. De spits nam zelfs een tatoeage met de namen van de kinderen van Lopez en Nara, vervolgens stapten ze ook in het huwelijksbootje. Ondertussen nam Nara de rol van zaakwaarnemer op zich en forceerde ze Icardi's transfer naar PSG.

Maar afgelopen weekend bleek hun huwelijk op losse schroeven te staan. "Weer een gezin dat je kapot hebt gemaakt voor een slet!", liet Nara weten via Instagram. De spits zou namelijk berichten hebben uitgewisseld met het Argentijnse model Maria Eugenia Suarez. Volgens RMC zou Icardi vervolgens enkele dagen vrij hebben gekregen van PSG en naar Italië zijn afgereisd om zijn huwelijk te redden. Maar dinsdagochtend verstuurde Nara opnieuw een duidelijke Instagram-boodschap: "Ik zie mijn hand liever niet zonder ring."

Voor de blondine lijkt het huwelijk dus definitief voorbij. Maar daar legt Icardi zich niet zomaar bij neer. Volgens het Argentijnse programma Los Angeles de la Manana zou de spits immers dreigen zijn contract bij PSG te verbreken. Omdat Nara als zaakwaarnemer optrad bij de besprekingen van dat contract, zou ze niet alleen naast de nodige miljoenen grijpen. Ze zou ook een forse schadevergoeding moeten betalen. Het laatste woord over deze soap is dus nog niet gezegd.

LEES OOK: 'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

PSG moet Icardi voorlopig op non-actief zetten ...

Meest recent

'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

17
17
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

37
37
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

53
53
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

256
256
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

32
32
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

190
190
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

149
149
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

788
788
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

150
150
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

688
688
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

411
411
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

512
512
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

470
470
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

117
117
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

32
32
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

129
129
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

570
570
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

128
128
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

258
258
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

271
271
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

158
158
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

96
96
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

130
130
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

412
412

Meer sportnieuws