'Huwelijkssoap escaleert: Icardi dreigt met vertrek bij PSG'

door
'Huwelijkssoap escaleert: Icardi dreigt met vertrek bij PSG'

Mauro Icardi is de laatste dagen niet weg te slaan uit de (voetbal)media wereldwijd en dat heeft niets met zijn prestaties met Paris Saint-Germain te maken. De Argentijnse aanvaller staat immers voor een breuk met zijn veelbesproken echtgenote Wanda Nara. Al dreigt die breuk nu wel op een heuse soap af te stevenen.


De relatie tussen Icardi en Nara kwam destijds tot stand op bizarre wijze. Het Instagram-model was eerst samen met Icardi's landgenoot en goede vriend Maxi Lopez. De Argentijnen gingen zelfs regelmatig samen op vakantie, toch kon Icardi het niet laten een affaire te beginnen met de vrouw van zijn maatje. De spits nam zelfs een tatoeage met de namen van de kinderen van Lopez en Nara, vervolgens stapten ze ook in het huwelijksbootje. Ondertussen nam Nara de rol van zaakwaarnemer op zich en forceerde ze Icardi's transfer naar PSG.

Maar afgelopen weekend bleek hun huwelijk op losse schroeven te staan. "Weer een gezin dat je kapot hebt gemaakt voor een slet!", liet Nara weten via Instagram. De spits zou namelijk berichten hebben uitgewisseld met het Argentijnse model Maria Eugenia Suarez. Volgens RMC zou Icardi vervolgens enkele dagen vrij hebben gekregen van PSG en naar Italië zijn afgereisd om zijn huwelijk te redden. Maar dinsdagochtend verstuurde Nara opnieuw een duidelijke Instagram-boodschap: "Ik zie mijn hand liever niet zonder ring."

Voor de blondine lijkt het huwelijk dus definitief voorbij. Maar daar legt Icardi zich niet zomaar bij neer. Volgens het Argentijnse programma Los Angeles de la Manana zou de spits immers dreigen zijn contract bij PSG te verbreken. Omdat Nara als zaakwaarnemer optrad bij de besprekingen van dat contract, zou ze niet alleen naast de nodige miljoenen grijpen. Ze zou ook een forse schadevergoeding moeten betalen. Het laatste woord over deze soap is dus nog niet gezegd.

LEES OOK: Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

PSG moet Icardi voorlopig op non-actief zetten ...

Meest recent

'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

27
27
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

17
17
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

58
58
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

146
146
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

105
105
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

119
119
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

323
323
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

487
487
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

198
198
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

23
23
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

78
78
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

76
76
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

107
107
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

344
344
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

55
55
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

479
479
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

276
276
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

393
393
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

37
37
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

38
38
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

84
84
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

150
150
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

79
79
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

492
492

Meer sportnieuws