Opnieuw geen Vormer bij Club: "Ga niet weer naar boven stormen"

door
Opnieuw geen Vormer bij Club:

De Champions League-campagne was tot dusver een groot succes, maar Club Brugge heeft na twee matchen uiteraard nog niets in handen. Om zijn kandidatuur voor een Europees voorjaar kracht bij te zetten zal er dinsdagavond een nieuwe stunt nodig zijn. Al wordt dat niet evident tegen de sterren van Manchester City.

Blauw-Zwart tankte in de wedstrijden tegen PSG en RB Leipzig alvast vertrouwen voor de confrontatie met Kevin De Bruyne en co. De algemene verwachting is dan ook dat coach Philippe Clement voor dezelfde elf namen zal kiezen als in de twee vorige CL-duels. Pech dus voor Ruud Vormer. De aanvoerder maakte afgelopen vrijdag nog indruk met twee doelpunten tegen KV Kortrijk, maar zal normaal gezien weer op de bank moeten plaatsnemen.

Ten opzichte van de partij tegen KVK worden dus nog meer wissels verwacht. Op links krijgt Eduard Sobol allicht weer de voorkeur op Faitout Maouassa, terwijl Jack Hendry achterin opnieuw de plaats van Brandon Mechele inneemt. Eder Balanta wordt dan weer de defensieve motor op het middenveld.

UPDATE 09u50

Er wordt door de verscheidene binnenlandse media dus aangenomen dat Philippe Clement met dezelfde elf namen zal starten dan tegen PSG en RB Leipzig. Dat zou dan ook betekenen dat Ruud Vormer opnieuw niet aan de aftrap zal verschijnen tegen Manchester City. En dat zou toch alweer een flinke domper zijn voor de Nederlander.

Zoveel valt af te leiden uit een interview met HLN van vandaag. “Als ik niet speel zal het gevoel liggen”, klinkt het daar namelijk. “Maar ik ga niet weer naar boven stormen”, is hij wel duidelijk. Daarin verwijst hij naar de partij tegen PSG, waar hij twee dagen voor de wedstrijd vernam dat hij niet zou spelen. Vormer besloot hierna richting bureau van Mannaert te trekken, omdat hij zich bedrogen voelde.

LEES OOK: Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Moet Vormer spelen of niet?

Meest recent

De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

17
17
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

32
32
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

74
74
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

146
146
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

168
168
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

74
74
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

310
310
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

195
195
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

81
81
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

99
99
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

75
75
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

198
198
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

402
402
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

328
328
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

140
140
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

208
208
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

29
29
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

508
508
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

890
890
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

92
92
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

347
347
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

60
60
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

597
597
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

132
132

Meer sportnieuws