Opnieuw geen Vormer bij Club: "Ga niet weer naar boven stormen"

460 stemmen
Opnieuw geen Vormer bij Club:

De Champions League-campagne was tot dusver een groot succes, maar Club Brugge heeft na twee matchen uiteraard nog niets in handen. Om zijn kandidatuur voor een Europees voorjaar kracht bij te zetten zal er dinsdagavond een nieuwe stunt nodig zijn. Al wordt dat niet evident tegen de sterren van Manchester City.

Blauw-Zwart tankte in de wedstrijden tegen PSG en RB Leipzig alvast vertrouwen voor de confrontatie met Kevin De Bruyne en co. De algemene verwachting is dan ook dat coach Philippe Clement voor dezelfde elf namen zal kiezen als in de twee vorige CL-duels. Pech dus voor Ruud Vormer. De aanvoerder maakte afgelopen vrijdag nog indruk met twee doelpunten tegen KV Kortrijk, maar zal normaal gezien weer op de bank moeten plaatsnemen.

Ten opzichte van de partij tegen KVK worden dus nog meer wissels verwacht. Op links krijgt Eduard Sobol allicht weer de voorkeur op Faitout Maouassa, terwijl Jack Hendry achterin opnieuw de plaats van Brandon Mechele inneemt. Eder Balanta wordt dan weer de defensieve motor op het middenveld.

UPDATE 09u50

Er wordt door de verscheidene binnenlandse media dus aangenomen dat Philippe Clement met dezelfde elf namen zal starten dan tegen PSG en RB Leipzig. Dat zou dan ook betekenen dat Ruud Vormer opnieuw niet aan de aftrap zal verschijnen tegen Manchester City. En dat zou toch alweer een flinke domper zijn voor de Nederlander.

Zoveel valt af te leiden uit een interview met HLN van vandaag. “Als ik niet speel zal het gevoel liggen”, klinkt het daar namelijk. “Maar ik ga niet weer naar boven stormen”, is hij wel duidelijk. Daarin verwijst hij naar de partij tegen PSG, waar hij twee dagen voor de wedstrijd vernam dat hij niet zou spelen. Vormer besloot hierna richting bureau van Mannaert te trekken, omdat hij zich bedrogen voelde.

LEES OOK: 'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Moet Vormer spelen of niet?

Meest recent

WK WAANZIN! Duivels dwingen verlengingen af na late comeback

De Rode Duivels zijn op het WK 2026 voorlopig door het oog van de naald gekropen. In de 16de finales ...

34
34
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

42
42
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

278
278
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

97
97
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

146
146
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

12
12
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

110
110
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

77
77
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

612
612
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

311
311
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

419
419
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

46
46
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

378
378
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

326
326
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

241
241
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

108
108
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

60
60
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

106
106
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

307
307
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

189
189
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

482
482
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

172
172
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93

Meer sportnieuws