Opnieuw geen Vormer bij Club: "Ga niet weer naar boven stormen"

door
Opnieuw geen Vormer bij Club:

De Champions League-campagne was tot dusver een groot succes, maar Club Brugge heeft na twee matchen uiteraard nog niets in handen. Om zijn kandidatuur voor een Europees voorjaar kracht bij te zetten zal er dinsdagavond een nieuwe stunt nodig zijn. Al wordt dat niet evident tegen de sterren van Manchester City.

Blauw-Zwart tankte in de wedstrijden tegen PSG en RB Leipzig alvast vertrouwen voor de confrontatie met Kevin De Bruyne en co. De algemene verwachting is dan ook dat coach Philippe Clement voor dezelfde elf namen zal kiezen als in de twee vorige CL-duels. Pech dus voor Ruud Vormer. De aanvoerder maakte afgelopen vrijdag nog indruk met twee doelpunten tegen KV Kortrijk, maar zal normaal gezien weer op de bank moeten plaatsnemen.

Ten opzichte van de partij tegen KVK worden dus nog meer wissels verwacht. Op links krijgt Eduard Sobol allicht weer de voorkeur op Faitout Maouassa, terwijl Jack Hendry achterin opnieuw de plaats van Brandon Mechele inneemt. Eder Balanta wordt dan weer de defensieve motor op het middenveld.

UPDATE 09u50

Er wordt door de verscheidene binnenlandse media dus aangenomen dat Philippe Clement met dezelfde elf namen zal starten dan tegen PSG en RB Leipzig. Dat zou dan ook betekenen dat Ruud Vormer opnieuw niet aan de aftrap zal verschijnen tegen Manchester City. En dat zou toch alweer een flinke domper zijn voor de Nederlander.

Zoveel valt af te leiden uit een interview met HLN van vandaag. “Als ik niet speel zal het gevoel liggen”, klinkt het daar namelijk. “Maar ik ga niet weer naar boven stormen”, is hij wel duidelijk. Daarin verwijst hij naar de partij tegen PSG, waar hij twee dagen voor de wedstrijd vernam dat hij niet zou spelen. Vormer besloot hierna richting bureau van Mannaert te trekken, omdat hij zich bedrogen voelde.

LEES OOK: Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Moet Vormer spelen of niet?

Meest recent

Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

2
2
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

37
37
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

30
30
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

17
17
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

24
24
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

132
132
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

31
31
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

250
250
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

184
184
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

68
68
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

216
216
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

367
367
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

135
135
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

283
283
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

260
260
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

147
147
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

140
140
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

107
107
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

94
94
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

480
480
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

155
155
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

52
52
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

333
333
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

389
389

Meer sportnieuws