Opnieuw geen Vormer bij Club: "Ga niet weer naar boven stormen"

460 stemmen
Opnieuw geen Vormer bij Club:

De Champions League-campagne was tot dusver een groot succes, maar Club Brugge heeft na twee matchen uiteraard nog niets in handen. Om zijn kandidatuur voor een Europees voorjaar kracht bij te zetten zal er dinsdagavond een nieuwe stunt nodig zijn. Al wordt dat niet evident tegen de sterren van Manchester City.

Blauw-Zwart tankte in de wedstrijden tegen PSG en RB Leipzig alvast vertrouwen voor de confrontatie met Kevin De Bruyne en co. De algemene verwachting is dan ook dat coach Philippe Clement voor dezelfde elf namen zal kiezen als in de twee vorige CL-duels. Pech dus voor Ruud Vormer. De aanvoerder maakte afgelopen vrijdag nog indruk met twee doelpunten tegen KV Kortrijk, maar zal normaal gezien weer op de bank moeten plaatsnemen.

Ten opzichte van de partij tegen KVK worden dus nog meer wissels verwacht. Op links krijgt Eduard Sobol allicht weer de voorkeur op Faitout Maouassa, terwijl Jack Hendry achterin opnieuw de plaats van Brandon Mechele inneemt. Eder Balanta wordt dan weer de defensieve motor op het middenveld.

UPDATE 09u50

Er wordt door de verscheidene binnenlandse media dus aangenomen dat Philippe Clement met dezelfde elf namen zal starten dan tegen PSG en RB Leipzig. Dat zou dan ook betekenen dat Ruud Vormer opnieuw niet aan de aftrap zal verschijnen tegen Manchester City. En dat zou toch alweer een flinke domper zijn voor de Nederlander.

Zoveel valt af te leiden uit een interview met HLN van vandaag. “Als ik niet speel zal het gevoel liggen”, klinkt het daar namelijk. “Maar ik ga niet weer naar boven stormen”, is hij wel duidelijk. Daarin verwijst hij naar de partij tegen PSG, waar hij twee dagen voor de wedstrijd vernam dat hij niet zou spelen. Vormer besloot hierna richting bureau van Mannaert te trekken, omdat hij zich bedrogen voelde.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

Moet Vormer spelen of niet?

Meest recent

Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

6
6
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

20
20
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

80
80
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

219
219
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

41
41
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

343
343
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

38
38
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

159
159
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

36
36
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

197
197
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

339
339
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

722
722
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

466
466
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

141
141
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

431
431
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

245
245
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

674
674
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

176
176
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

635
635
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

123
123
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

251
251
Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

434
434
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

736
736
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

128
128

Meer sportnieuws