'Guardiola twijfelt over tweetal tegen Club Brugge'

114
'Guardiola twijfelt over tweetal tegen Club Brugge'

Club Brugge staat dinsdagavond voor zijn derde groepswedstrijd in de Champions League en krijgt opnieuw te maken met een tegenstander van formaat. Zo komt het grote Manchester City op bezoek in Jan Breydel. En de Engelse kampioen zal wel degelijk voor de volle buit gaan.


Na de nederlaag tegen Paris Saint-Germain en de verrassend sterke prestaties van Club, kan City zich tegen Blauw-Zwart geen puntenverlies permitteren. Volgens Manchester Evening News is coach Pep Guardiola dan ook van plan om de volgens hem sterkst mogelijke ploeg aan de aftrap te brengen. Vandaar dus ook dat City de Braziliaanse internationals Ederson en Gabriel Jesus rechtstreeks naar ons land lieten doorreizen, op die manier omzeilen ze een quarantaine-periode. Daarnaast werden zaterdag tegen Burnley (2-0-zege) sterkhouders als Kyle Walker, Ruben Dias en Jack Grealish gespaard. Zij verschijnen volgens MEN weer aan de aftrap.

UPDATE 19/10
Guardiola is dus van plan om de grote kanonnen in stelling te brengen voor de partij op Jan Breydel. Maar zijn ploegopstelling zou nog niet helemaal vast staan. Volgens de BBC zou de Spaanse trainer pas vlak voor de aftrap een beslissing nemen over de basisplaatsen van Ederson en Jesus. Beide spelers kwamen vrijdagnacht nog in actie met Brazilië en hebben een zware reis in de benen. De kans is evenwel groot dat Ederson tussen de palen zal plaatsnemen, Jesus ligt dan weer in de weegschaal met enkele andere grote namen voor een plekje voorin.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

City pakt de volle buit op Jan Breydel ...

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

1
1
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

13
13
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

88
88
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

53
53
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

39
39
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

53
53
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

153
153
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

97
97
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

198
198
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

162
162
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

142
142
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

142
142
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

108
108
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

199
199
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

256
256
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

88
88
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

124
124
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

97
97
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

17
17
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

22
22
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

87
87
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

234
234
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

131
131
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

115
115

Meer sportnieuws