Elsner beleeft in slot horrordebuut bij Standard

333
Elsner beleeft in slot horrordebuut bij Standard

In zijn eerste match als coach van Standard heeft Elsner meteen ook een serieuze ontgoocheling moeten verwerken. Standard leek lange tijd op weg naar een gemakkelijke zege maar gaf in de tien minuten durende blessuretijd nog alles uit handen.

Luka Elsner beleefde zijn debuut als T1 bij de Rouches. De ex-coach van onder meer KV Kortrijk en Union nam het op tegen het OHL van Marc Brys. Beide ploegen hadden een zege nodig om onderin weg te geraken. Dussenne kreeg een basisplaats bij Standard maar vooral de plaats op de bank van Carcela was opmerkelijk. Bij de Leuvenaren mocht Schrijvers deze keer wel starten.
Sterke start en verdiende voorsprong voor thuisploeg
Standard begon enorm sterk en versmachte zijn tegenstander in de openingsminuten. Romo moest na een paar minuten spelen al een gevaarlijk indraaiende hoekschop vanonder de lat halen. Na een kleine tien minuten spelen kwam Bastien in een kansrijke positie maar zijn voorzet-schot werd eenvoudig door Romo gepakt. De bezoekers herstelden nadien het evenwicht en Schrijvers kreeg even later de beste mogelijkheid tot dan toe, centraal werd hij vrijgespeeld door De Sart maar de ex-Bruggeling besloot zwak in de handen van Bodart. Het team van Marc Brys kwam nu tot meer kansen en ook Tamari vond de thuisdoelman op zijn weg. De wedstrijd verwaterde nadien compleet en de thuissupporters moesten zich vooral opwarmen aan een paar prima acties van Dragus. Vak voor de rust kwam Standard uiteindelijk toch op voorsprong: Romo kreeg een prima schot van Klauss niet onder controle en Tapsoba kon van dichtbij de 1-0 in doel duwen. Ei zo na maakte OHL meteen gelijk, een prima steekbal kwam bij Schrijvers die van dichtbij niet in doel verlengde. Plots zagen we slag om slinger kansen en Romo moest een hard schot van Amallah uit zijn doel zweven.

Elsner is voorlopig op weg naar een geslaagd debuut bij Standard.
Grappig VAR moment en blunder Romo
Meteen na de pauze was er een gruwelijke blunder van bezoekend doelman Romo. Dragus tikte de bal zacht naar doel maar de doelman van OHL liet de bal door zijn handen glippen en zo stond het meteen 2-0. OHL zwalpte nu helemaal en even later deed de bedrijvige Dragus opnieuw zijn duit in het zakje met een tweede doelpunt, na exact zes minuten gaf de VAR echter aan dat het buitenspel was. Iets voorbij het uur viel Carcela in bij Standard, de Marokkaan schilderde meteen een perfecte voorzet op het hoofd van Klauss maar die laatste knikte een metertje voorlangs. In de tien minuten blessuretijd maakte Mercier het met nog vijf minuten te gaan toch nog spannend door de 2-1 heerlijk in doel te knallen. Plots zocht en vond OHL even later nog de gelijkmaker: Mercier speelde van dichtbij Kaba aan en die schoot in de 99ste (!) minuut de 2-2 voorbij Bodart.
Scoreverloop:
1-0 (39') Tapsoba, 2-0 (50') Dragus, 2-1 (90+6') Mercier, 2-2 (90+9') Kaba

LEES OOK: Droomscenario OHL Women in Champions League

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Antwerp in alle staten: fans niet welkom in Sclessin
Antwerp in alle staten: fans niet welkom in Sclessin
7

Verdiend gelijkspel?

Meest recent

Antwerp in alle staten: fans niet welkom in Sclessin

Antwerp gaat zaterdag op bezoek bij Standard, dat net zoals de Great Old vrij degelijk uit de ...

6
6
Europese spelerslijsten: opvallende aan -en afwezigen

Donderdag was het Deadline Day in België, maar de ploegen die Europees actief zijn waren liefst ...

107
107
'Vermeeren maakt slachtoffers: hard verdict Compper'

"Welkom thuis, Tuur", klonk het donderdag op de clubwebsite van Antwerp. Bij zijn tijdelijke ...

76
76
Op de valreep: Club Brugge kondigt twee transferdeals aan

De transfermarkt sloot donderdagavond al zijn deuren, maar daags nadien sijpelen er nog deals naar ...

283
283
Musiala kampt nog steeds met aanvallen: Kompany sust

De bezorgdheid rond Jamal Musiala was na de voorbereiding van Bayern München erg groot. Het ...

34
34
Patro plukt op nippertje nog smaakmaker bij concurrent weg

Patro Eisden zag op het slot van de zomermercato nog enkele pionnen vertrekken. Zo ging Japhet ...

30
30
Droomscenario OHL Women in Champions League

OH Leuven Women wist zich te kwalificeren voor de League Phase van de Champions League en de loting ...

39
39
Karetsas ontploft in Duitsland: “Bij Kompany zelfde gevoel”

Konstantinos Karetsas maakte deze zomermercato de overstap van KRC Genk naar Borussia Dortmund. In ...

128
128
SK Beveren blijft gaan: Bob Peeters pakt wéér uit

SK Beveren blijft maar gaan op de zomermercato. De promovendus wil dit seizoen indruk maken in de ...

83
83
KRC Genk draait Anderlecht een loer: toptalent keert terug

De Belgische topclubs focussen zich meer en meer op de eigen jeugd, maar af en toe plukken ze ook ...

313
313
'Talbi krijgt mokerslag: opmerkelijke transfer in de maak'

In een aantal landen is de transfermarkt voorlopig nog geopend. En daar willen verschillende clubs ...

259
259
Vierde Gouden Schoen op komst? Vader Vanaken spreekt zich uit

Nu de transferperiode erop zit en de ploegen uit de Jupiler Pro League geen nieuwe spelers meer ...

105
105
Solden van start: vertrekkers bij Gent, STVV, Lommel én Westerlo

De zomerse transferperiode zit er ook in België. Tenminste toch aan inkomende zijde, de clubs ...

103
103
Leko moet puzzelen: grote verrassing als vervanger Forbs?

Club Brugge opent vrijdagavond de vijfde speeldag van de Jupiler Pro League met een bezoek aan ...

680
680
Fluitconcertjes in Lotto Park: Bruno zet tweetal uit de wind

RSC Anderlecht heeft donderdagavond zijn tweede competitiezege geboekt. Maar thuis tegen de ...

553
553
TRANSFERUURTJE: De grootste en opvallendste deals van Deadline Day

Het transferseizoen zit er ook in het Belgische voetbal op. Vlak voor het verstrijken van de ...

295
295
‘Shinton verbaast na Beerschot met opvallende transfer’

Beerschot en Nick Shinton gingen verrassend in onderling overleg uit elkaar. Sinds 2024 stond de ...

134
134
Straf: ‘Deze club bood meer dan Dortmund op Karetsas’

Konstantinos Karetsas maakte deze zomer de transfer van KRC Genk naar Borussia Dortmund voor een ...

511
511
Bevestiging: Anderlecht heeft laatste versterking beet

RSC Anderlecht haalde deze zomermercato al heel wat versterkingen binnen. Maar Antoine Sibierski is ...

368
368
Zulte Waregem breekt plots met belangrijke pion

Zulte Waregem is sterk aan het seizoen begonnen met acht punten uit twaalf. Essevee staat daarmee op ...

169
169
KV Kortrijk haalt op slot zomermercato pak ervaring binnen

KV Kortrijk is desastreus aan het seizoen begonnen in de Jupiler Pro League en is voorlopig de rode ...

105
105
SK Beveren pakt nog op de valreep uit met international

SK Beveren werd vorig seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League, maar in de Jupiler ...

88
88
Bruno jammert: "Spelen met ongelijke wapens"

Vitor Bruno heeft zijn start niet gemist bij Anderlecht. Hij won zeven van zijn eerste tien matchen, ...

684
684
KRC Genk verrast alsnog met ultieme transfer

KRC Genk kende nog drukke dagen aan het einde van de zomermercato. De Limburgers haalden ook een ...

213
213
AA Gent ruikt bloed: "Begin van iets heel moois"

AA Gent is voortreffelijk gestart aan het seizoen. Een 12 op 12 en Europese plaatsing. Uiteraard ...

274
274

Meer sportnieuws