Elsner beleeft in slot horrordebuut bij Standard

333
Elsner beleeft in slot horrordebuut bij Standard

In zijn eerste match als coach van Standard heeft Elsner meteen ook een serieuze ontgoocheling moeten verwerken. Standard leek lange tijd op weg naar een gemakkelijke zege maar gaf in de tien minuten durende blessuretijd nog alles uit handen.

Luka Elsner beleefde zijn debuut als T1 bij de Rouches. De ex-coach van onder meer KV Kortrijk en Union nam het op tegen het OHL van Marc Brys. Beide ploegen hadden een zege nodig om onderin weg te geraken. Dussenne kreeg een basisplaats bij Standard maar vooral de plaats op de bank van Carcela was opmerkelijk. Bij de Leuvenaren mocht Schrijvers deze keer wel starten.
Sterke start en verdiende voorsprong voor thuisploeg
Standard begon enorm sterk en versmachte zijn tegenstander in de openingsminuten. Romo moest na een paar minuten spelen al een gevaarlijk indraaiende hoekschop vanonder de lat halen. Na een kleine tien minuten spelen kwam Bastien in een kansrijke positie maar zijn voorzet-schot werd eenvoudig door Romo gepakt. De bezoekers herstelden nadien het evenwicht en Schrijvers kreeg even later de beste mogelijkheid tot dan toe, centraal werd hij vrijgespeeld door De Sart maar de ex-Bruggeling besloot zwak in de handen van Bodart. Het team van Marc Brys kwam nu tot meer kansen en ook Tamari vond de thuisdoelman op zijn weg. De wedstrijd verwaterde nadien compleet en de thuissupporters moesten zich vooral opwarmen aan een paar prima acties van Dragus. Vak voor de rust kwam Standard uiteindelijk toch op voorsprong: Romo kreeg een prima schot van Klauss niet onder controle en Tapsoba kon van dichtbij de 1-0 in doel duwen. Ei zo na maakte OHL meteen gelijk, een prima steekbal kwam bij Schrijvers die van dichtbij niet in doel verlengde. Plots zagen we slag om slinger kansen en Romo moest een hard schot van Amallah uit zijn doel zweven.

Elsner is voorlopig op weg naar een geslaagd debuut bij Standard.
Grappig VAR moment en blunder Romo
Meteen na de pauze was er een gruwelijke blunder van bezoekend doelman Romo. Dragus tikte de bal zacht naar doel maar de doelman van OHL liet de bal door zijn handen glippen en zo stond het meteen 2-0. OHL zwalpte nu helemaal en even later deed de bedrijvige Dragus opnieuw zijn duit in het zakje met een tweede doelpunt, na exact zes minuten gaf de VAR echter aan dat het buitenspel was. Iets voorbij het uur viel Carcela in bij Standard, de Marokkaan schilderde meteen een perfecte voorzet op het hoofd van Klauss maar die laatste knikte een metertje voorlangs. In de tien minuten blessuretijd maakte Mercier het met nog vijf minuten te gaan toch nog spannend door de 2-1 heerlijk in doel te knallen. Plots zocht en vond OHL even later nog de gelijkmaker: Mercier speelde van dichtbij Kaba aan en die schoot in de 99ste (!) minuut de 2-2 voorbij Bodart.
Scoreverloop:
1-0 (39') Tapsoba, 2-0 (50') Dragus, 2-1 (90+6') Mercier, 2-2 (90+9') Kaba

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Verdiend gelijkspel?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

45
45
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

46
46
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

72
72
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

68
68
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

141
141
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

187
187
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

72
72
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

99
99
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

71
71
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

117
117
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

80
80
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

204
204
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

119
119
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

102
102
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

940
940
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

73
73
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

158
158
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

107
107
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

42
42
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

393
393
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

432
432
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

206
206
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

414
414

Meer sportnieuws