Elsner beleeft in slot horrordebuut bij Standard

333
Elsner beleeft in slot horrordebuut bij Standard

In zijn eerste match als coach van Standard heeft Elsner meteen ook een serieuze ontgoocheling moeten verwerken. Standard leek lange tijd op weg naar een gemakkelijke zege maar gaf in de tien minuten durende blessuretijd nog alles uit handen.

Luka Elsner beleefde zijn debuut als T1 bij de Rouches. De ex-coach van onder meer KV Kortrijk en Union nam het op tegen het OHL van Marc Brys. Beide ploegen hadden een zege nodig om onderin weg te geraken. Dussenne kreeg een basisplaats bij Standard maar vooral de plaats op de bank van Carcela was opmerkelijk. Bij de Leuvenaren mocht Schrijvers deze keer wel starten.
Sterke start en verdiende voorsprong voor thuisploeg
Standard begon enorm sterk en versmachte zijn tegenstander in de openingsminuten. Romo moest na een paar minuten spelen al een gevaarlijk indraaiende hoekschop vanonder de lat halen. Na een kleine tien minuten spelen kwam Bastien in een kansrijke positie maar zijn voorzet-schot werd eenvoudig door Romo gepakt. De bezoekers herstelden nadien het evenwicht en Schrijvers kreeg even later de beste mogelijkheid tot dan toe, centraal werd hij vrijgespeeld door De Sart maar de ex-Bruggeling besloot zwak in de handen van Bodart. Het team van Marc Brys kwam nu tot meer kansen en ook Tamari vond de thuisdoelman op zijn weg. De wedstrijd verwaterde nadien compleet en de thuissupporters moesten zich vooral opwarmen aan een paar prima acties van Dragus. Vak voor de rust kwam Standard uiteindelijk toch op voorsprong: Romo kreeg een prima schot van Klauss niet onder controle en Tapsoba kon van dichtbij de 1-0 in doel duwen. Ei zo na maakte OHL meteen gelijk, een prima steekbal kwam bij Schrijvers die van dichtbij niet in doel verlengde. Plots zagen we slag om slinger kansen en Romo moest een hard schot van Amallah uit zijn doel zweven.

Elsner is voorlopig op weg naar een geslaagd debuut bij Standard.
Grappig VAR moment en blunder Romo
Meteen na de pauze was er een gruwelijke blunder van bezoekend doelman Romo. Dragus tikte de bal zacht naar doel maar de doelman van OHL liet de bal door zijn handen glippen en zo stond het meteen 2-0. OHL zwalpte nu helemaal en even later deed de bedrijvige Dragus opnieuw zijn duit in het zakje met een tweede doelpunt, na exact zes minuten gaf de VAR echter aan dat het buitenspel was. Iets voorbij het uur viel Carcela in bij Standard, de Marokkaan schilderde meteen een perfecte voorzet op het hoofd van Klauss maar die laatste knikte een metertje voorlangs. In de tien minuten blessuretijd maakte Mercier het met nog vijf minuten te gaan toch nog spannend door de 2-1 heerlijk in doel te knallen. Plots zocht en vond OHL even later nog de gelijkmaker: Mercier speelde van dichtbij Kaba aan en die schoot in de 99ste (!) minuut de 2-2 voorbij Bodart.
Scoreverloop:
1-0 (39') Tapsoba, 2-0 (50') Dragus, 2-1 (90+6') Mercier, 2-2 (90+9') Kaba

LEES OOK: Club Brugge gewaarschuwd: Vanhaezebrouck doet titelvoorspelling

Verdiend gelijkspel?

Meest recent

'Wissel van de wacht bij Bayern: Kompany stelt één eis'

Vincent Kompany pakte vorig seizoen met Bayern München de Duitse dubbel en strandde in de halve ...

0
0
'Rode Duivels kunnen doodsteek geven aan Turken'

De Rode Duivels begonnen hun campagne in de Nations League met een drie op zes, na winst in ...

15
15
Van kwaad naar erger: KV Kortrijk krijgt nieuwe mokerslag

Na zeven speeldagen zitten enkele teams al zwaar in de problemen in de Jupiler Pro League. Zo is er ...

50
50
'Raskin heeft keuze te over: 8 clubs op de loer'

De voorbije zomermercato was voor de Rode Duivels een zeer drukke periode. Heel wat landgenoten ...

26
26
Courtois: "Hij moet de Gouden Bal winnen"

Na de interlandbreak gaat het vizier weer op het clubvoetbal, maar ook op dé belangrijkste ...

63
63
Haalt Stijnen grote naam als nieuwe trainer Patro?

Donderdagvoormiddag viel er bij Patro Eisden toch wel opmerkelijk nieuws te rapen. Na maar liefst ...

66
66
Van Bommel krijgt dubbele opsteker daags voor Turkije

De wedstrijden blijven elkaar in sneltempo opvolgen voor de Rode Duivels. Maandag gingen ze nog met ...

197
197
TRANSFERUURTJE: 'Real heeft opvolger Courtois, Keita miste transfer'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

84
84
Vannieuwkerke schrikt hevig: supportersbom barst aan kust

De onrust bij KV Diksmuide Oostende neemt opnieuw toe. Terwijl de club probeert vooruit te kijken, ...

42
42
Nicolò Tresoldi dropt grote hint over toekomst

Nicolò Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge vlotjes en trekt die ...

98
98
Stijnen barst in tranen uit: drastische ingreep Patro

Stijn Stijnen is niet langer de hoofdtrainer van Patro Eisden, dat maakte de oefenmeester zelf op ...

145
145
Genkse blunder met Godts onthuld: "Dat gaf echt een kick"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week een positieve start genomen onder Mark van Bommel, ...

197
197
'Standard schrikt: titanenstrijd om verrassend talent'

Standard lijkt dit seizoen sportief een stap vooruit gezet te hebben en hoopt mee te kunnen strijden ...

99
99
'Antwerp sluit verloren zoon weer in de armen'

Voor Antwerp is het seizoensbegin er één met twee gezichten geworden. De Great Old ...

156
156
'Pikante transfer Doku na dramatisch City-verdict'

De Rode Duivels doen het in deze Nations League voorlopig zonder Jérémy Doku, die een ...

218
218
Courtois speelt open kaart: Rode Duivels én Van Bommel

De Rode Duivels zijn de voorbije dagen begonnen aan hun nieuwe campagne in de Nations League. De ...

286
286
Tresoldi ligt op recordkoers: "Hopelijk in volgende match"

Bij Club Brugge zullen ze zich in de handen wrijven, want tijdens deze interlandbreak lijkt Nicolo ...

96
96
Defour ziet luxeprobleem bij België: “Hij verdient basisplaats”

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Turkije. Een partij waarin de Belgen grote favoriet ...

148
148
Stijnen hakt knoop door: Patro krijgt nieuw gezicht

Stijn Stijnen heeft de pers uitgenodigd voor een persmoment. En dat zorgt meteen voor de nodige ...

76
76
Bom barst compleet: hierdoor verliet Ronaldo selectie

De spanningen tussen Cristiano Ronaldo en Jorge Jesus zouden na een opvallend incident achter de ...

232
232
Vermant goudeerlijk: "Niet makkelijk bij Club Brugge"

Romeo Vermant is momenteel aan de slag bij de Belgische beloften. Daar is de aanvaller wel een ...

278
278
Deschacht vindt vrouwenvoetbal niet om aan te zien: “Sydney Sweeney erbij?”

In Ongefilterd zorgt een gesprek over vrouwenvoetbal meteen voor opvallende reacties. Het populaire ...

145
145
Van Bommel breekt zijn woord en vernedert Rode Duivel

Mark van Bommel beloofde dat hij iedereen aan het werk wilde zien. Twee wedstrijden later heeft ...

256
256
Vaak gelinkt aan Anderlecht, nu in de basis tegen Belgie?

Turkije is een team dat de afgelopen maanden niet overtuigde. Een zwak WK en in de Nations League ...

57
57
Rode Duivels-gekte: 'van nieuwe basispion tot beste ooit'

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn. Er is soms te weinig nuance bij bepaalde experts. Niet altijd. ...

124
124

Meer sportnieuws