Club Brugge duidelijk: 'Voor minder wordt er niet gepraat'

door
Club Brugge duidelijk: 'Voor minder wordt er niet gepraat'

Noa Lang zal Club Brugge na dit seizoen wellicht verlaten. Hij moet de duurste uitgaande transfer ooit van de club worden. Er is bijzonder veel interesse.

Calciomercato weet dat AC Milan de komst van Noa Lang wel ziet zitten, maar met een transferprijs van ongeveer 30 miljoen euro is de Nederlander wat aan de dure kant. Bovendien zit volgens het medium ‘de halve Premier League’ achter hem aan. Daarom lijkt de Serie A geen optie te zijn.

AC Milan wil in januari een aanvallende speler aantrekken en Yari Verschaeren is ook een optie. Maar de prioriteit van de Italiaanse club van Alexis Saelemaekers zou bij Roman Faivre van Stade Brest liggen. Verschaeren blijft wel een ‘zeer interessante’ speler die zeker gevolgd zal blijven worden.

UPDATE 14/10

Nu Noa Lang zich op het Europese toneel een aantal keren toonde, beginnen de geruchten rond zijn persoon grotere proporties aan te nemen. Zoals u bovenstaand kon lezen zou ook AC Milan serieuze interesse tonen, al is die interesse volgens Het Nieuwsblad nog niet concreet.

Er wordt evenwel aangenomen dat dit naar de winter toe wél zo zal zijn, en dan is het maar de vraag of Club (en Lang) sterk genoeg zullen staan om een monsterbod af te wimpelen. Philippe Clement liet alvast doorschijnen dat een vertrek zeker niet ondenkbaar is, al stelt Het Nieuwsblad wel duidelijk dat de Nederlander onder de reeds bovengenoemde 30 miljoen euro zeker niet zal vertrekken.

LEES OOK: Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Hij moet rond de 50 miljoen opleveren...

Meest recent

Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

25
25
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

30
30
Hayen geeft update over blessure van Jackers

Club Brugge verloor kansloos met 3-0 van Sporting CP. Een verdiende nederlaag voor een matig ...

85
85
Club-ster valt zwáár door de mand: kranten geven 3 op 10

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

150
150
Extra drama voor Club: titularis afgevoerd op brancard

In de Champions League heeft Club Brugge woensdagavond een flinke opdoffer geslikt. Na een pover ...

218
218
UCL: Arsenal klopt Bayern, afgang Liverpool, CDK en Mbappé heersen

Het Bayern München van coach Vincent Kompany heeft zijn eerste nederlaag van het seizoen ...

67
67
Trieste aftocht: Sporting geeft zwak Club pak voor de broek

Club Brugge zal tijdens de drie resterende speeldagen nog vol aan de bak moeten om de League Phase ...

107
107
Domper op bloedvorm: misnoegde Trossard sjokt van veld

Leandro Trossard is de laatste weken uitstekend in vorm bij Arsenal FC. Woensdagavond startte de ...

41
41
Club krijgt klappen in Lissabon: "Hij is dé zwakke schakel"

In de Champions League dreigt Club Brugge een flinke kater te gaan oplopen. Op het veld van Sporting ...

299
299
Club Brugge van hemel naar hel: VAR kwelduivel van dienst

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdagavond op tegen Sporting CP. Even leek er een ...

216
216
Oorlogsverklaring aan DAZN: Pro League dropt fors statement

Het Belgische clubvoetbal rekent momenteel af met een heuse crisis. Rechtenhouder DAZN heeft het ...

288
288
Union verbluft Europa: "Heksenketel ongemakkelijk stil"

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

269
269
Uitslagen UCL: Pocognoli vloekt ondanks monumentale blunder

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli heeft woensdag twee dure punten verspeeld in de ...

36
36
Loting WK '26: Duivels moeten deze 'Poule des Doods' vrezen

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

188
188
Sporting-Club Brugge: grote favoriet nu al bekend

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

344
344
Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

155
155
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

254
254
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

63
63
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

74
74
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

164
164
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

156
156
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

433
433
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

72
72
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

162
162
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

47
47

Meer sportnieuws