Standard mist twee belangrijke pionnen tegen OH Leuven

door
Standard mist twee belangrijke pionnen tegen OH Leuven

Standard hoopt komend weekend aan een nieuw hoofdstuk te kunnen beginnen. De Rouches hebben met Luka Elsner een nieuwe trainer gevonden en die begint meteen met tabula rasa ten opzichte van het werk van zijn voorganger Mbaye Leye. De Sloveen draait ook meteen enkele stevige beslissingen terug.


Tegenover La Dernière Heure bevestigde hij dat hij opnieuw rekent op Mehdi Carcela en Noë Dussenne. De twee ervaren pionnen waren door Leye opzijgeschoven, maar Elsner wil dat zij weer een leidersrol gaan opnemen binnen de ploeg. Daarvoor rekent hij ook op Arnaud Bodart, die de nieuwe aanvoerder wordt. Hij neemt de band over van Laifis.

Daarnaast mag ook William Balikwisha zich opnieuw bij de A-kern melden. Boljevic kreeg de voorbije dagen ook de kans om zich op training te bewijzen, maar hij moet toch weer terugkeren naar de U21. Daar blijft hij voorlopig samen met Maxime Lestienne, in wiens situatie er geen verandering komt. Elsner gaf wel aan dat die keuzes niet definitief zijn en dat de situatie wekelijks kan veranderen.

UPDATE 16u30

Standard zal aan zijn nieuwe hoofdstuk moeten beginnen zonder twee sterkhouders. Zo weet Het Nieuwsblad dat Kostas Laifis en Gojko Cimirot verstek moeten laten gaan voor het thuisduel tegen OH Leuven. Laifis is al even out met een blessure aan de quadriceps die hij een tijdje geleden opliep. Cimirot zal dan weer onbeschikbaar zijn door last aan de kuit, meldt de krant. Zo mag Elsner al meteen aan het puzzelen slaan bij zijn eerste competitieopdracht aan het hoofd van de Rouches.

LEES OOK: “Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Wint Elsner zijn eerste match als coach van Standard?

Meest recent

‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

249
249
Charai maakt brandhout van zijn team: "Echt slecht"

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

14
14
'Renard weg? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

176
176
Akin verrast: "Hij wilde niet meer spelen voor Beerschot"

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

68
68
Vrancken vol lof: "De beste in de Jupiler Pro League"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

61
61
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

130
130
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

76
76
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

48
48
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

205
205
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

118
118
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

168
168
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

222
222
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

302
302
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

17
17
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

412
412
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

56
56
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

194
194
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

315
315
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

67
67
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

207
207
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

264
264
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

140
140
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

167
167
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

79
79
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

545
545

Meer sportnieuws