'KRC Genk reageert op geruchten omtrent Onuachu'

door
'KRC Genk reageert op geruchten omtrent Onuachu'

KRC Genk moet vrezen voor een vertrek van Paul Onuachu. De boomlange aanvaller geniet volgens het Spaanse Marca concrete interesse van Atlético Madrid. KRC Genk zou op de hoogte zijn van de interesse.

De Spaanse topclub zou al contact hebben opgenomen met het bestuur van Racing Genk en Onuachu zou een transfer naar Atlético Madrid uiteraard zeker zien zitten. Volgens Marca zou er sprake zijn van een mogelijke transfersom van 20 miljoen euro. Mogelijk is dat de som die Genk en Onuachu onderling hebben afgesproken nadat beide partijen een nieuw contract ondertekenden. Afgelopen zomer vroeg Genk nog minstens 25 miljoen euro.

Diego Simeone heeft met Antoine Griezmann en Luis Suarez al twee topspitsen, maar de Argentijn wil er graag nog een fysiek sterke speler - een breekijzer - bij. Onuachu, die al meermaals werd gescout door de Spanjaarden, voldoet alvast aan dat profiel. Het is nog niet duidelijk of Atlético Onuachu in januari of pas volgende zomer wil aantrekken. De 27-jarige aanvaller was tot op heden bij Genk goed voor 56 doelpunten en 7 assists in 83 wedstrijden.

UPDATE 14/10

Het Spaanse Marca sprak van concrete interesse van Atlético Madrid in Paul Onuachu. Het Belang van Limburg polste bij KRC Genk en daar hoorden ze nog niets van de Spaanse topclub. Ook de makelaar van Onuachu liet nog niet van zich horen bij Genk. Voorlopig beweegt er dus nog niets omtrent de boomlange spits, al kan dat de komende weken uiteraard zeer snel veranderen.

LEES OOK: Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Zal Atlético zich deze maand nog melden?

Meest recent

‘Rode Duivels landen in VS: één pion haakt af op training'

De Rode Duivels werken een stage af in de Verenigde Staten. Er staan oefenwedstrijden tegen ...

5
5
Terugkeer Rode Duivel dichterbij? Anderlecht droomt

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten vertrokken voor hun laatste bijeenkomst voor ...

47
47
BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

40
40
Dreigt WK-drama voor Lukaku? Mannaert spreekt

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

36
36
Van Gucht verrast met opvallende naam als peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

13
13
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

134
134
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

34
34
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

130
130
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

308
308
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

263
263
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

102
102
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

89
89
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

229
229
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

392
392
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

165
165
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

382
382
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

140
140
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

192
192
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

182
182
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

250
250
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

671
671
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

171
171
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

292
292
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

74
74
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

240
240

Meer sportnieuws