'KRC Genk reageert op geruchten omtrent Onuachu'

door
'KRC Genk reageert op geruchten omtrent Onuachu'

KRC Genk moet vrezen voor een vertrek van Paul Onuachu. De boomlange aanvaller geniet volgens het Spaanse Marca concrete interesse van Atlético Madrid. KRC Genk zou op de hoogte zijn van de interesse.

De Spaanse topclub zou al contact hebben opgenomen met het bestuur van Racing Genk en Onuachu zou een transfer naar Atlético Madrid uiteraard zeker zien zitten. Volgens Marca zou er sprake zijn van een mogelijke transfersom van 20 miljoen euro. Mogelijk is dat de som die Genk en Onuachu onderling hebben afgesproken nadat beide partijen een nieuw contract ondertekenden. Afgelopen zomer vroeg Genk nog minstens 25 miljoen euro.

Diego Simeone heeft met Antoine Griezmann en Luis Suarez al twee topspitsen, maar de Argentijn wil er graag nog een fysiek sterke speler - een breekijzer - bij. Onuachu, die al meermaals werd gescout door de Spanjaarden, voldoet alvast aan dat profiel. Het is nog niet duidelijk of Atlético Onuachu in januari of pas volgende zomer wil aantrekken. De 27-jarige aanvaller was tot op heden bij Genk goed voor 56 doelpunten en 7 assists in 83 wedstrijden.

UPDATE 14/10

Het Spaanse Marca sprak van concrete interesse van Atlético Madrid in Paul Onuachu. Het Belang van Limburg polste bij KRC Genk en daar hoorden ze nog niets van de Spaanse topclub. Ook de makelaar van Onuachu liet nog niet van zich horen bij Genk. Voorlopig beweegt er dus nog niets omtrent de boomlange spits, al kan dat de komende weken uiteraard zeer snel veranderen.

LEES OOK: Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

Zal Atlético zich deze maand nog melden?

Meest recent

Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

29
29
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

24
24
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

102
102
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

45
45
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

123
123
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

142
142
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

79
79
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

303
303
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

456
456
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

87
87
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

27
27
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

485
485
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

120
120
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

172
172
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

276
276
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

34
34
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

74
74
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

148
148
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2503
2503
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

201
201
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

585
585
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

280
280
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

12
12
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

222
222
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

716
716

Meer sportnieuws