'KRC Genk reageert op geruchten omtrent Onuachu'

door
'KRC Genk reageert op geruchten omtrent Onuachu'

KRC Genk moet vrezen voor een vertrek van Paul Onuachu. De boomlange aanvaller geniet volgens het Spaanse Marca concrete interesse van Atlético Madrid. KRC Genk zou op de hoogte zijn van de interesse.

De Spaanse topclub zou al contact hebben opgenomen met het bestuur van Racing Genk en Onuachu zou een transfer naar Atlético Madrid uiteraard zeker zien zitten. Volgens Marca zou er sprake zijn van een mogelijke transfersom van 20 miljoen euro. Mogelijk is dat de som die Genk en Onuachu onderling hebben afgesproken nadat beide partijen een nieuw contract ondertekenden. Afgelopen zomer vroeg Genk nog minstens 25 miljoen euro.

Diego Simeone heeft met Antoine Griezmann en Luis Suarez al twee topspitsen, maar de Argentijn wil er graag nog een fysiek sterke speler - een breekijzer - bij. Onuachu, die al meermaals werd gescout door de Spanjaarden, voldoet alvast aan dat profiel. Het is nog niet duidelijk of Atlético Onuachu in januari of pas volgende zomer wil aantrekken. De 27-jarige aanvaller was tot op heden bij Genk goed voor 56 doelpunten en 7 assists in 83 wedstrijden.

UPDATE 14/10

Het Spaanse Marca sprak van concrete interesse van Atlético Madrid in Paul Onuachu. Het Belang van Limburg polste bij KRC Genk en daar hoorden ze nog niets van de Spaanse topclub. Ook de makelaar van Onuachu liet nog niet van zich horen bij Genk. Voorlopig beweegt er dus nog niets omtrent de boomlange spits, al kan dat de komende weken uiteraard zeer snel veranderen.

LEES OOK: 'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Zal Atlético zich deze maand nog melden?

Meest recent

'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

1
1
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

37
37
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

21
21
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

22
22
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

33
33
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

25
25
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

383
383
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

182
182
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

131
131
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

314
314
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

33
33
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

299
299
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

197
197
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

164
164
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

299
299
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

190
190
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

465
465
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

140
140
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

45
45
Onverwachte Duivel imponeert: "Hij deed het geweldig"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

249
249
JPL hot in Engeland: Seys en De Cat naar zelfde club?

Komend weekend worden de Champions' Play-Offs afgetrapt met enkele mooie affiches. Zo is het nu al ...

453
453
De interland-week op TV: zes WK-tickets en oefenclashes

Komend weekend gaat het beslissende luik van het seizoen in het clubvoetbal van start. Maar eerst ...

49
49
Degryse haalt verschroeiend uit na VS-België: "Kan écht niet"

De oefenwedstrijd in en tegen de Verenigde Staten, heeft de Rode Duivels een klinkende ...

133
133
De Bruyne moet wijken: nieuwe leider Duivels staat op

Kevin De Bruyne blijft de grootste naam bij de Rode Duivels, maar tegen de Verenigde Staten werd ook ...

541
541
België charmeert Europa: L'Equipe gek van twee Duivels

Er blijft zeker nog ruimte voor verbetering, maar de Rode Duivels hebben toch vooral goede punten ...

292
292

Meer sportnieuws