Chong komt tot leven na Club-ontgoocheling: "Meermaals gezegd"

door
Chong komt tot leven na Club-ontgoocheling:

Tahith Chong gold als groot talent bij Manchester United, maar moet zien te voorkomen dat zijn ontwikkeling stokt. Eerdere verhuurperiodes verliepen teleurstellend, waaronder die aan Club Brugge van het afgelopen seizoen. Momenteel gaat het bij Birmingham City echter een stuk beter.

Na periodes bij Werder Bremen en Blauw-Zwart stallen The Mancunians de Nederlandse vleugelaanvaller dit seizoen in The Championship. Een belangrijke tijd voor Chong, die beschikt over een aflopend contract op Old Trafford. "Ik heb het al meerdere keren gezegd, maar ik ben geweldig welkom geheten in Birmingham. Van de spelers en staf tot aan de fans. Iedereen heeft me enorm geholpen sinds ik hier ben en dat maakte het makkelijker om me hier aan te passen", stelt Chong op de website van Man United.

Chong vroeg om advies aan Jesse Lindgard, die eveneens vroeg in zijn carrière op huurbasis naar The Blues vertrok. "Ik heb met het hem gesproken en hij vertelde het een en ander over de club, zodat ik al een idee had. Het is altijd anders wanneer je dat zelf beleefd, maar ik moet zeggen dat het fantastisch is voor me hier." Chong groeide al uit tot publiekslieveling en is vaste basiskracht, na tien duels wacht hij nog wel altijd op zijn eerste goal. Bij Club Brugge kon hij zijn veelbelovende start niet doortrekken, en werd er dan ook geen vervolg gegeven aan zijn verblijf in Brugge.



LEES OOK: Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Had Club Brugge hem opnieuw moeten huren?

Meest recent

Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

6
6
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

78
78
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

67
67
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

111
111
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

81
81
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

345
345
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

374
374
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

35
35
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

295
295
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

146
146
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

193
193
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

166
166
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

362
362
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

492
492
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

131
131
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

109
109
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

61
61
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

68
68
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

230
230
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1705
1705
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

298
298
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

170
170
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

48
48
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236

Meer sportnieuws