Chong komt tot leven na Club-ontgoocheling: "Meermaals gezegd"

845 stemmen
Chong komt tot leven na Club-ontgoocheling:

Tahith Chong gold als groot talent bij Manchester United, maar moet zien te voorkomen dat zijn ontwikkeling stokt. Eerdere verhuurperiodes verliepen teleurstellend, waaronder die aan Club Brugge van het afgelopen seizoen. Momenteel gaat het bij Birmingham City echter een stuk beter.

Na periodes bij Werder Bremen en Blauw-Zwart stallen The Mancunians de Nederlandse vleugelaanvaller dit seizoen in The Championship. Een belangrijke tijd voor Chong, die beschikt over een aflopend contract op Old Trafford. "Ik heb het al meerdere keren gezegd, maar ik ben geweldig welkom geheten in Birmingham. Van de spelers en staf tot aan de fans. Iedereen heeft me enorm geholpen sinds ik hier ben en dat maakte het makkelijker om me hier aan te passen", stelt Chong op de website van Man United.

Chong vroeg om advies aan Jesse Lindgard, die eveneens vroeg in zijn carrière op huurbasis naar The Blues vertrok. "Ik heb met het hem gesproken en hij vertelde het een en ander over de club, zodat ik al een idee had. Het is altijd anders wanneer je dat zelf beleefd, maar ik moet zeggen dat het fantastisch is voor me hier." Chong groeide al uit tot publiekslieveling en is vaste basiskracht, na tien duels wacht hij nog wel altijd op zijn eerste goal. Bij Club Brugge kon hij zijn veelbelovende start niet doortrekken, en werd er dan ook geen vervolg gegeven aan zijn verblijf in Brugge.



LEES OOK: Nieuw stadion Club Brugge: exacte bouwplannen bekend

Had Club Brugge hem opnieuw moeten huren?

Meest recent

KV Kortrijk pakt uit en vindt akkoord met Chelsea

KV Kortrijk heeft zijn volgende ingaande transfer namiddag meegedeeld aan de buitenwereld. De Kerels ...

0
0
Rode Duivels rekenen op Romelu Lukaku: "Onze beste ooit!"

De Rode Duivels hebben een afspraak met de geschiedenis. Kunnen ze 40 jaar na het WK 1986 Spanje ...

15
15
‘Anderlecht-zomerstunt op komst: recordbod ligt klaar’

Anderlecht heeft toegeslaan op de transfermarkt. Paars-wit heeft via een stevig miljoenenbod een ...

258
258
Club Brugge laat aanvoerder Club NXT vertrekken

Club Brugge dreigt deze zomer niet alleen heel wat sterkhouders te verliezen, ook een aantal ...

33
33
Golden Boy: Genk & Anderlecht lopen in de kijker

De afgelopen jaren vergaarde de Jupiler Pro League een reputatie als kweekvijver van talent. In de ...

105
105
Garcia hakt knopen door: verrassing bij Rode Duivels?

Binnen enkele uren nemen de Rode Duivels het in de kwartfinale van het WK op tegen Spanje. De ...

200
200
Nieuw stadion Club Brugge: exacte bouwplannen bekend

Het laatste woord is mogelijk nog altijd niet gezegd, maar het ziet er naar uit dat Club Brugge ...

522
522
De Cat neemt afscheid: bonussen Anderlecht onthuld

De kogel is door de kerk: Nathan De Cat ruilt RSC Anderlecht in voor TSG Hoffenheim. Inmiddels nam ...

274
274
Union SG-voorzitter Alex Muzio stopt bij UEC

Union SG maakte de afgelopen jaren een ferme opmars mee. Ook achter de schermen wordt de club sterk ...

34
34
Vandenbempt geeft Garcia advies: “Toch met hem starten”

De kwartfinale tussen Spanje en de Rode Duivels komt dichterbij. België staat voor een enorme ...

143
143
Matte Smets verbaast met transferkeuze: KRC Genk bevestigt

Matte Smets is uitgegroeid tot een onmisbare pion bij KRC Genk. Afgelopen wintermercato stond hij al ...

275
275
‘Europese grootmacht gaat vol voor Mika Godts’

Godts kende een topseizoen bij Ajax, maar toch werd de buitenspeler niet opgenomen voor de ...

94
94
Anderlecht reageert op vertrek De Cat met toptransfer

Nathan De Cat maakt de overstap van RSC Anderlecht naar Hoffenheim en het heeft niet lang geduurd of ...

408
408
Vanaken krijgt lof: “Hij zou zo bij Spanje kunnen spelen”

Hans Vanaken is dit WK volledig ontploft op het WK. De middenvelder is niet altijd zeker van een ...

212
212
Kogel is door de kerk: De Cat tekent bij Hoffenheim

Het zat er al een hele tijd aan te komen, maar nu is de kogel ook helemaal door de kerk: Nathan De ...

176
176
Met wie verrast Garcia? Albert pleit voor 2 Duivels

Om 21u staan de Rode Duivels in hun kwartfinale van het WK tegenover Spanje. De meeste media hebben ...

86
86
'Club weigert waanzinnig bod op toptalent'

Club Brugge bouwde de voorbije jaren een stevige reputatie én een stevige financiële ...

568
568
Visuele bevestiging: recordtransfer Union in de maak

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Dat was vooral aan inkomende zijde, waarmee ...

24
24
'Standard heeft nieuwe Teuma in vizier'

Bij Standard wordt er deze zomer weer stevig aan de kern gesleuteld. De aflopende contracten van ...

127
127
Leander Dendoncker terug naar Jupiler Pro League?

Van de generatie die in 2018 brons pakte op het WK, blijft op deze wereldbeker nog maar weinig over. ...

427
427
TRANSFERUURTJE: 'Transferrecords voor Club én Union"

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

276
276
Diego Moreira geeft update over onfortuinlijke Onana

Amadou Onana viel geblesseerd uit tegen de Verenigde Staten en zal maanden aan de kant staan. ...

140
140
Beerschot stoomt door en plukt pion van OHL weg

Beerschot hoopt dit seizoen weer voor de promotie te spelen in de Challenger Pro League. De Kielse ...

213
213
Lukaku roept straffe taal richting Spanje én de wereld

België staat vrijdagavond tegenover Spanje namens de kwartfinale van het WK. De Rode Duivels ...

213
213
Cercle Brugge slaat hard toe: bekende naam binnen

Cercle Brugge neemt waarschijnlijk binnenkort afscheid van Warleson. De Braziliaan is op weg naar ...

136
136

Meer sportnieuws