'Franse sterspeler moet in Spanje de gevangenis in'

348 stemmen
'Franse sterspeler moet in Spanje de gevangenis in'

Afgelopen zondag vierde hij nog feest vanwege het winnen van de Nations League met Frankrijk, maar deze week zou er wel eens een nachtmerrie werkelijkheid kunnen gaan worden voor Lucas Hernandez.

De verdediger van Bayern München heeft namelijk volgens AS een brief van de autoriteiten ontvangen die hem sommeert om naar Spanje af te reizen zodat hij daar een openstaande gevangenisstraf uit kan zitten. Die kreeg Hernandez van de rechter vanwege het niet naleven van een contactverbod. Hernandez zou zelf mogen kiezen in welke gevangenis hij de straf wil uitzitten. Hij wordt dan wel op 19 oktober present verwacht en moet binnen tien dagen achter de tralies.

Het Algemeen Dagblad schrijft er over: "In 2017 werd Lucas Hernández opgepakt door de Spaanse politie voor het mishandelen van zijn vriendin. In een gevecht in hun auto zou, volgens de Spaanse krant Marca, Lucas zijn vriendin Amelia verwond hebben aan haar kaak, lip en rug, nadat zij hem met haar sleutels in zijn gezicht had gekrast. Er werd zeven maanden cel geëist tegen de Franse verdediger en zes maanden tegen zijn vriendin. Uiteindelijk werd het stel, dat wel graag samen wilde blijven, veroordeeld tot een taakstraf en zouden ze zes maanden niet binnen 500 meter van elkaar mogen komen."

De krant besluit: "Zo leek de gevangenisstraf ontweken. Maar vijf maanden later werd het stel opnieuw gearresteerd op het vliegveld in Madrid. Ze waren inmiddels getrouwd en kwamen samen terug van huwelijksreis in de Bahama’s, waarvan ze via social media veel foto's deelden. Lucas eindigde een paar uur in de cel en de aanklager eiste een jaar gevangenisstraf. De zaak werd al vaker uitgesteld. Vandaag heeft de Spaanse rechtbank alsnog besloten dat Hernández zich bij de rechtbank in Madrid moet melden. Tegen het verzoek is reeds een beroep ingediend."


LEES OOK: 'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Zal hij effectief een gevangenisstraf moeten uitzitten?

Meest recent

Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

1
1
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

43
43
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

172
172
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

103
103
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

88
88
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

122
122
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

223
223
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

260
260
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

52
52
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

243
243
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

318
318
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

403
403
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

215
215
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

317
317
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

176
176
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

158
158
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

330
330
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

310
310
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

134
134
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

44
44
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

97
97
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

639
639
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

219
219
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

455
455
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

572
572

Meer sportnieuws