Verheyen: "Waarom gaf Martinez hen geen kans?"

door
Verheyen:

Na de ontgoochelende nederlagen tegen Frankrijk en Italië in de Nations League liggen de beslissingen van Roberto Martinez bij de Rode Duivels meer dan ooit onder een vergrootglas. De bondscoach krijgt alsmaar meer kritiek, vooral omdat hij halsstarrig blijft vasthouden aan hetzelfde systeem en dezelfde spelers, zelfs al beginnen zij op leeftijd te raken en steken ze niet in goede vorm bij hun clubs.


Dat vindt ook Gert Verheyen stilaan een probleem. "Dan denk ik aan Charles De Ketelaere, die speelt op een wolk en met vertrouwen", stelt de analist in De Tribune. "Soms raak je een beetje vast, verroest in je eigen systeem. Dan moet je iets nieuws brengen. Nieuwe jongens, een of twee anderen, en het kan al meteen iets anders zijn. Als je het niet probeert, dan weet je het nooit. Waarom speel je niet een keer met Theate. Waarom niet?"

Ondanks zijn bloedvorm bij Club Brugge, bleef De Ketelaere tegen Frankrijk op de bank zitten omdat Martinez de voorkeur gaf aan Trossard als invaller. Tegen Italië kreeg de 20-jarige wel een halfuur en was hij prompt één van de uitblinkers én doelpuntenmaker. Theate bleef dan weer twee keer 90 minuten op de bank zitten, ondanks dat er tegen Italië eigenlijk niets meer op het spel stond.

LEES OOK: Fans glunderen: Lukaku stapje verder met Anderlecht-flirt

Trending:

Anderlecht baalt: eerste domper in de voorbereiding
Anderlecht baalt: eerste domper in de voorbereiding

Houdt Martinez nog te veel vast aan dezelfde spelers?

Meest recent

'Beerschot rondt komst vierde zomeraanwinst af'

Het bestuur van Beerschot heeft duidelijk zijn netwerk aangesproken in Frankrijk. De Kielse Ratten ...

41
41
AA Gent en Stade Reims ronden plots transfer af

Toch wel verrassend nieuws bij AA Gent. Daar hebben ze een speler van de hand gedaan en niet geheel ...

20
20
Dimata versiert transfer, Wesley zet groot avontuur verder

Landry Dimata en Wesley Moraes maakten vele jaren geleden het mooie weer op de Belgische velden. ...

43
43
STVV’s geheim achter de 25 miljoen: van kritiek tot succes

STVV verkocht Joel Fujima aan St. Pauli. Alweer een mooie transfer voor een Japanse speler van de ...

49
49
Anderlecht krijgt wake-upcall: Club Brugge als voorbeeld

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding om ‘u’ tegen te zeggen. Dat wordt al jaren ...

186
186
Farioli irriteert Ajax, PSV wacht niet langer op sterkhouder

Bij PSV en Ajax gonst het ook van de geruchten. De twee Nederlandse topclubs gaan zich nog roeren op ...

29
29
‘RSCA flirt met transferbom: kleedkamer onrustig’

Anderlecht wil snel werk maken van een nieuwe tweede doelman. Maar de mogelijke komst van een jong ...

250
250
Transfers Jupiler Pro League: 10 pikante deals op til

De transfermarkt is ondertussen officieel geopend. In de Jupiler Pro League gebeurde al het een en ...

689
689
Toptransfer voor Hoefkens richting Premier League?

Carl Hoefkens deed het afgelopen seizoen goed bij NAC Breda en is er ook zeer geliefd bij de ...

90
90
'Club Brugge eist miljoenenbedrag van Union SG'

Union SG zal in de komende mercato's niet meer snel 'koopjes' gaan kunnen doen bij de andere ...

438
438
Anderlecht on fire: deze transfers zijn nog op komst

Ilay Camara trekt wellicht naar RSC Anderlecht, maar daar stopt het niet bij. Onze redactie vernam ...

435
435
'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

116
116
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

636
636
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

741
741
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

224
224
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

122
122
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

692
692
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

70
70
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1458
1458
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

353
353
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

1044
1044
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

401
401
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

699
699
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

641
641
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

244
244

Meer sportnieuws