'Mertens staat voor belangrijke maanden bij Napoli'

door
'Mertens staat voor belangrijke maanden bij Napoli'

Dries Mertens kende een pover EK, wat deels te verklaren viel door een schouderblessure. Het seizoen van de ervaren aanvaller kan eindelijk gaan beginnen. Er komt licht aan het einde van de tunnel.

Mertens werd na het EK geopereerd en is pas sinds deze maand weer klaar voor de dienst. Hij kreeg op 3 oktober nog een korte invalbeurt tegen Fiorentina, maar tijdens de interlandbreak werkte trainer Luciano Spalletti volgens Tuttosport volop samen met Mertens. Deze periode werd gebruikt om Mertens fysiek weer op zijn normale niveau te krijgen, waardoor de 34-jarige aanvaller de komende weken en maanden weer meer aan spelen gaat toekomen. 

Roberto Martinez zal het ook graag lezen, want een fitte Mertens – en die in vorm steekt – lijkt nog altijd zijn plaats te hebben bij de kern van de nationale ploeg. Vorig jaar was Mertens bij Napoli ook weer goed voor 10 goals en 9 assists in 38 wedstrijden en hij groeide er de afgelopen jaren uit tot een clubicoon.

UPDATE 13/10

Dries Mertens kan eindelijk weer aan voetballen denken. De blessure aan zijn schouder is verleden tijd en Mertens is weer fit. De 34-jarige aanvaller staat voor een belangrijk seizoen. De Rode Duivel beschikt over een aflopend contract bij Napoli en hij gaat de komende maanden sterk moeten presteren. Er zijn immers een aantal doelstellingen in het contract (dat loopt tot medio 2022) opgenomen en als Mertens die haalt, wordt het contract automatisch met nog een jaar verlengd. Mertens verdient ongeveer 4 miljoen euro per jaar plus bonussen.

LEES OOK: Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Gaat Mertens weer een topniveau halen?

Meest recent

Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

0
0
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

48
48
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

142
142
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

53
53
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

363
363
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

88
88
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

113
113
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

303
303
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

121
121
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

305
305
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

107
107
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

503
503
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

614
614
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

193
193
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

497
497
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

69
69
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

191
191
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

815
815
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

50
50
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

720
720
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

983
983
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

303
303
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

77
77
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

47
47

Meer sportnieuws