'Drie nieuwe clubs lonken naar De Ketelaere'

door
'Drie nieuwe clubs lonken naar De Ketelaere'

De marktwaarde van Charles De Ketelaere is volgens Transfermarkt ondertussen gestegen naar 25 miljoen euro. Door zijn prestaties in de Champions League en zijn nieuwe status bij de Rode Duivels zal de interesse ook toenemen.

Charles De Ketelaere maakte indruk tegen PSG en RB Leipzig, maar ook tegen Italië scoorde hij punten. Iedereen in Europa begint de naam van het jonge talent ondertussen te ontdekken. De kans dat de linkspoot volgende zomer nog in Brugge zal spelen, lijkt bijzonder klein te zijn. Volgens Tuttomercatoweb hebben AC Milan en Atalanta zeer grote interesse in De Ketelaere, maar de kans is klein dat zij de jonge Belg naar de Serie A kunnen halen. Er zou steeds meer interesse zijn vanuit de Premier League, waardoor Club Brugge mag hopen op een recordsom. 

The Daily Star, niet altijd even betrouwbaar, meldt dat Liverpool concrete interesse heeft. Leicester City, Manchester United, Arsenal en Chelsea zouden het talent ook op de radar hebben staan. Er wordt zelfs gesproken over een mogelijk bedrag van 45 miljoen euro.

UPDATE13/10

De interesse in Charles De Ketelaere wordt met de dag groter. De 20-jarige aanvallende middenvelder zou volgens Calciomercato nu ook op de shortlist staan van Napoli, Everton en West Ham United. De kans dat de Rode Duivel volgend jaar nog bij Club Brugge speelt, lijkt steeds kleiner te worden. 

LEES OOK: ‘Napoli shockeert: bizarre shortlist voor De Bruyne’

Welke competitie past het best bij De Ketelaere?

Meest recent

'Neymar maakt gratis knaltransfer'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

8
8
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

12
12
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

39
39
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

117
117
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

222
222
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

138
138
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

132
132
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

140
140
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

46
46
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1115
1115
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

43
43
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

42
42
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

310
310
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

126
126
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

191
191
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

236
236
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

50
50
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

208
208
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

395
395
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

888
888
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

158
158
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

46
46
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

425
425
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

112
112
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

591
591

Meer sportnieuws