KV Kortrijk bevestigt terugkeer Belhocine

door
KV Kortrijk bevestigt terugkeer Belhocine

Bij KV Kortrijk moesten ze tijdens de interlandbreak plots op zoek naar een nieuwe trainer. Tot grote ontsteltenis van de club verbrak Luka Elsner immers eenzijdig zijn contract om bij Standard aan de slag te gaan. In het Guldensporenstadion hebben ze de ontgoocheling echter snel van zich afgeschud, want de club zou nu al een opvolger gevonden hebben.

Het Laatste Nieuws stelt immers dat Karim Belhocine de nieuwe coach van KV Kortrijk zal worden. De 43-jarige Algerijnse Fransman zou zelfs al in Kortrijk te zijn om zijn overgang af te ronden. Hij was een vrije trainer nadat hij op het einde van vorig seizoen ontslagen werd bij Charleroi, na een reeks dramatische resultaten.

Voor Belhocine wordt het zo een terugkeer naar het oude nest. Hij was immers al van 2008 tot 2011 als speler aan de slag bij KVK en van 2015 tot 2017 was hij er ook nog werkzaam als assistent, hoofdtrainer en technisch directeur.


UPDATE 12/10

Het Laatste Nieuws wist dus te melden dat Karim Belhocine terugkeert naar het oude nest van KV Kortrijk. De Algerijnse Fransman lijkt wel degelijk de opvolger te zullen worden van Luka Elsner. Zo heet oud-voorzitter en nog steeds goede bekende bij de club, Joseph Allijns, Belhocine welkom via Twitter.

“Welkom Karim. Wens jou alle succes! Karim is een brok overgave, emotie met het hart op de goed plaats. Goede keuze van KVK”, klinkt het immers, na eerst ook een steek te hebben uitgedeeld aan Elsner en zijn assistenten.

UPDATE 10u

Oud-voorzitter Joseph Allijns wist het al te verklappen, maar nu heeft ook KV Kortrijk het nieuws zelf bevestigd. Karim Belhocine keert terug naar het Guldensporenstadion. Hij tekende bij De Kerels een contract van onbepaalde duur en zal het team vanaf vandaag opnieuw onder handen nemen. Belhocine zal dan logischerwijs ook al in de dug-out zitten vrijdag tegen Club Brugge.

LEES OOK: Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

Hij is de juiste keuze van KV Kortrijk...

Meest recent

De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

11
11
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

24
24
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

17
17
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

18
18
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

105
105
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

42
42
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

152
152
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

98
98
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

164
164
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

124
124
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

181
181
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

125
125
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

362
362
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

339
339
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

22
22
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

777
777
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

68
68
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

171
171
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

139
139
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

341
341
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

467
467
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

194
194
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

128
128
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

197
197
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

120
120

Meer sportnieuws