KV Kortrijk bevestigt terugkeer Belhocine

door
KV Kortrijk bevestigt terugkeer Belhocine

Bij KV Kortrijk moesten ze tijdens de interlandbreak plots op zoek naar een nieuwe trainer. Tot grote ontsteltenis van de club verbrak Luka Elsner immers eenzijdig zijn contract om bij Standard aan de slag te gaan. In het Guldensporenstadion hebben ze de ontgoocheling echter snel van zich afgeschud, want de club zou nu al een opvolger gevonden hebben.

Het Laatste Nieuws stelt immers dat Karim Belhocine de nieuwe coach van KV Kortrijk zal worden. De 43-jarige Algerijnse Fransman zou zelfs al in Kortrijk te zijn om zijn overgang af te ronden. Hij was een vrije trainer nadat hij op het einde van vorig seizoen ontslagen werd bij Charleroi, na een reeks dramatische resultaten.

Voor Belhocine wordt het zo een terugkeer naar het oude nest. Hij was immers al van 2008 tot 2011 als speler aan de slag bij KVK en van 2015 tot 2017 was hij er ook nog werkzaam als assistent, hoofdtrainer en technisch directeur.


UPDATE 12/10

Het Laatste Nieuws wist dus te melden dat Karim Belhocine terugkeert naar het oude nest van KV Kortrijk. De Algerijnse Fransman lijkt wel degelijk de opvolger te zullen worden van Luka Elsner. Zo heet oud-voorzitter en nog steeds goede bekende bij de club, Joseph Allijns, Belhocine welkom via Twitter.

“Welkom Karim. Wens jou alle succes! Karim is een brok overgave, emotie met het hart op de goed plaats. Goede keuze van KVK”, klinkt het immers, na eerst ook een steek te hebben uitgedeeld aan Elsner en zijn assistenten.

UPDATE 10u

Oud-voorzitter Joseph Allijns wist het al te verklappen, maar nu heeft ook KV Kortrijk het nieuws zelf bevestigd. Karim Belhocine keert terug naar het Guldensporenstadion. Hij tekende bij De Kerels een contract van onbepaalde duur en zal het team vanaf vandaag opnieuw onder handen nemen. Belhocine zal dan logischerwijs ook al in de dug-out zitten vrijdag tegen Club Brugge.

LEES OOK: Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

Hij is de juiste keuze van KV Kortrijk...

Meest recent

'Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging'

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

7
7
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

27
27
Toby Alderweireld kookt: "Moeilijk om te verwerken"

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

6
6
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

10
10
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

114
114
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

128
128
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

58
58
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

61
61
'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

127
127
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

262
262
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

35
35
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

257
257
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

64
64
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

424
424
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

81
81
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

344
344
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

599
599
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

306
306
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

205
205
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

167
167
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

131
131
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

508
508
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

484
484

Meer sportnieuws