KV Kortrijk bevestigt terugkeer Belhocine

door
KV Kortrijk bevestigt terugkeer Belhocine

Bij KV Kortrijk moesten ze tijdens de interlandbreak plots op zoek naar een nieuwe trainer. Tot grote ontsteltenis van de club verbrak Luka Elsner immers eenzijdig zijn contract om bij Standard aan de slag te gaan. In het Guldensporenstadion hebben ze de ontgoocheling echter snel van zich afgeschud, want de club zou nu al een opvolger gevonden hebben.

Het Laatste Nieuws stelt immers dat Karim Belhocine de nieuwe coach van KV Kortrijk zal worden. De 43-jarige Algerijnse Fransman zou zelfs al in Kortrijk te zijn om zijn overgang af te ronden. Hij was een vrije trainer nadat hij op het einde van vorig seizoen ontslagen werd bij Charleroi, na een reeks dramatische resultaten.

Voor Belhocine wordt het zo een terugkeer naar het oude nest. Hij was immers al van 2008 tot 2011 als speler aan de slag bij KVK en van 2015 tot 2017 was hij er ook nog werkzaam als assistent, hoofdtrainer en technisch directeur.


UPDATE 12/10

Het Laatste Nieuws wist dus te melden dat Karim Belhocine terugkeert naar het oude nest van KV Kortrijk. De Algerijnse Fransman lijkt wel degelijk de opvolger te zullen worden van Luka Elsner. Zo heet oud-voorzitter en nog steeds goede bekende bij de club, Joseph Allijns, Belhocine welkom via Twitter.

“Welkom Karim. Wens jou alle succes! Karim is een brok overgave, emotie met het hart op de goed plaats. Goede keuze van KVK”, klinkt het immers, na eerst ook een steek te hebben uitgedeeld aan Elsner en zijn assistenten.

UPDATE 10u

Oud-voorzitter Joseph Allijns wist het al te verklappen, maar nu heeft ook KV Kortrijk het nieuws zelf bevestigd. Karim Belhocine keert terug naar het Guldensporenstadion. Hij tekende bij De Kerels een contract van onbepaalde duur en zal het team vanaf vandaag opnieuw onder handen nemen. Belhocine zal dan logischerwijs ook al in de dug-out zitten vrijdag tegen Club Brugge.

LEES OOK: KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

Hij is de juiste keuze van KV Kortrijk...

Meest recent

Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

35
35
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

46
46
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

99
99
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

19
19
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

65
65
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

36
36
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

83
83
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

39
39
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

229
229
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

343
343
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

20
20
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

106
106
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

194
194
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

426
426
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

200
200
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

184
184
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

258
258
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

1705
1705
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

286
286
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

526
526
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

1046
1046
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

244
244
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

339
339
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

738
738
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

48
48

Meer sportnieuws