KV Kortrijk bevestigt terugkeer Belhocine

door
KV Kortrijk bevestigt terugkeer Belhocine

Bij KV Kortrijk moesten ze tijdens de interlandbreak plots op zoek naar een nieuwe trainer. Tot grote ontsteltenis van de club verbrak Luka Elsner immers eenzijdig zijn contract om bij Standard aan de slag te gaan. In het Guldensporenstadion hebben ze de ontgoocheling echter snel van zich afgeschud, want de club zou nu al een opvolger gevonden hebben.

Het Laatste Nieuws stelt immers dat Karim Belhocine de nieuwe coach van KV Kortrijk zal worden. De 43-jarige Algerijnse Fransman zou zelfs al in Kortrijk te zijn om zijn overgang af te ronden. Hij was een vrije trainer nadat hij op het einde van vorig seizoen ontslagen werd bij Charleroi, na een reeks dramatische resultaten.

Voor Belhocine wordt het zo een terugkeer naar het oude nest. Hij was immers al van 2008 tot 2011 als speler aan de slag bij KVK en van 2015 tot 2017 was hij er ook nog werkzaam als assistent, hoofdtrainer en technisch directeur.


UPDATE 12/10

Het Laatste Nieuws wist dus te melden dat Karim Belhocine terugkeert naar het oude nest van KV Kortrijk. De Algerijnse Fransman lijkt wel degelijk de opvolger te zullen worden van Luka Elsner. Zo heet oud-voorzitter en nog steeds goede bekende bij de club, Joseph Allijns, Belhocine welkom via Twitter.

“Welkom Karim. Wens jou alle succes! Karim is een brok overgave, emotie met het hart op de goed plaats. Goede keuze van KVK”, klinkt het immers, na eerst ook een steek te hebben uitgedeeld aan Elsner en zijn assistenten.

UPDATE 10u

Oud-voorzitter Joseph Allijns wist het al te verklappen, maar nu heeft ook KV Kortrijk het nieuws zelf bevestigd. Karim Belhocine keert terug naar het Guldensporenstadion. Hij tekende bij De Kerels een contract van onbepaalde duur en zal het team vanaf vandaag opnieuw onder handen nemen. Belhocine zal dan logischerwijs ook al in de dug-out zitten vrijdag tegen Club Brugge.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Hij is de juiste keuze van KV Kortrijk...

Meest recent

'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

65
65
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

60
60
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

116
116
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

192
192
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

178
178
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

34
34
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

138
138
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

77
77
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

457
457
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

147
147
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

84
84
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

158
158
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

53
53
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

361
361
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

455
455
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

141
141
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

210
210
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

86
86
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

89
89
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

190
190
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

98
98
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

281
281
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

23
23
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167

Meer sportnieuws