Allijns bevestigt komst nieuwe KV Kortrijk-coach

116 stemmen
Allijns bevestigt komst nieuwe KV Kortrijk-coach

Bij KV Kortrijk moesten ze tijdens de interlandbreak plots op zoek naar een nieuwe trainer. Tot grote ontsteltenis van de club verbrak Luka Elsner immers eenzijdig zijn contract om bij Standard aan de slag te gaan. In het Guldensporenstadion hebben ze de ontgoocheling echter snel van zich afgeschud, want de club zou nu al een opvolger gevonden hebben.

Het Laatste Nieuws stelt immers dat Karim Belhocine de nieuwe coach van KV Kortrijk zal worden. De 43-jarige Algerijnse Fransman zou zelfs al in Kortrijk te zijn om zijn overgang af te ronden. Hij was een vrije trainer nadat hij op het einde van vorig seizoen ontslagen werd bij Charleroi, na een reeks dramatische resultaten.

Voor Belhocine wordt het zo een terugkeer naar het oude nest. Hij was immers al van 2008 tot 2011 als speler aan de slag bij KVK en van 2015 tot 2017 was hij er ook nog werkzaam als assistent, hoofdtrainer en technisch directeur.

UPDATE 12/10

Het Laatste Nieuws wist dus te melden dat Karim Belhocine terugkeert naar het oude nest van KV Kortrijk. De Algerijnse Fransman lijkt wel degelijk de opvolger te zullen worden van Luka Elsner. Zo heet oud-voorzitter en nog steeds goede bekende bij de club, Joseph Allijns, Belhocine welkom via Twitter.

“Welkom Karim. Wens jou alle succes! Karim is een brok overgave, emotie met het hart op de goed plaats. Goede keuze van KVK”, klinkt het immers, na eerst ook een steek te hebben uitgedeeld aan Elsner en zijn assistenten.

LEES OOK: Hanbeom Lee had meteen wens bij Club: “Vroeg er zelf voor”

Is het een goede keuze van KV Kortrijk?

Meest recent

Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

0
0
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

7
7
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

97
97
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

82
82
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

30
30
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

69
69
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

199
199
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

73
73
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

400
400
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

300
300
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

119
119
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

178
178
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

535
535
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

389
389
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

119
119
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

344
344
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

224
224
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

265
265
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

166
166
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

96
96
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

555
555
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

467
467
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

579
579
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

1099
1099
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

994
994

Meer sportnieuws