Club Brugge greep naast Belg van 15 miljoen

534 stemmen
Club Brugge greep naast Belg van 15 miljoen

Club Brugge heeft in de zomer stevig uitgehaald op de transfermarkt. Blauw-Zwart investeerde maar liefst 45 miljoen euro in nieuwe spelers en dan greep het nog naast een paar van zijn doelwitten. Zo had het graag een groot Belgisch talent binnengehaald, maar dat lukte uiteindelijk niet.

"Er was inderdaad interesse van Club Brugge, maar er werd geen akkoord gevonden", bevestigt Koni De Winter immers in La Dernière Heure. "Op dit moment ben ik gelukkig bij Juventus. Ik krijg de kans om met grote spelers te trainen en ik krijg raad van Bonucci en Chiellini."

De Winter mocht bij Juventus de hele voorbereiding meedoen met de A-kern en haalde ook al de wedstrijdselectie. Zijn wedstrijden speelt hij vooralsnog wel met de U23 in de Serie C. Hij werd nu ook opgeroepen voor de nationale U21, waar hij tegen Kazachstan eventueel zijn debuut kan maken.

UPDATE 12/10

Zoals u afgelopen week al kon lezen, had het zomaar gekund of Koni De Winter had intussen bij Club Brugge gespeeld. Dat bevestigde het nieuwe Belgische raspaardje zelf tegenover LDH, waarna hij dat vandaag opnieuw doet tegenover Het Nieuwsblad. Het kwam dus evenwel niet tot een akkoord tussen De Winter en Club, en dat had één duidelijke reden.

Zo kende de jonge verdediger naar eigen zeggen een goede voorbereiding (tegen onder meer FC Barcelona), en geraakten ze bij Juventus meer overtuigd van zijn kunnen. De vraagprijs voor de jonge Belg werd dan ook opgetrokken van vijf naar vijftien miljoen euro. Op dit moment toch nog een brug te ver voor Club Brugge.

LEES OOK: 'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Jammer voor Club?

Meest recent

Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

4
4
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

20
20
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

61
61
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

131
131
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

186
186
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

161
161
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

452
452
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

34
34
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

241
241
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

212
212
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

310
310
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

197
197
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

142
142
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

197
197
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

149
149
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

60
60
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

589
589
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

94
94
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

49
49
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

271
271
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

105
105
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

223
223
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

499
499
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

396
396
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

102
102

Meer sportnieuws