Club Brugge greep naast Belg van 15 miljoen

534 stemmen
Club Brugge greep naast Belg van 15 miljoen

Club Brugge heeft in de zomer stevig uitgehaald op de transfermarkt. Blauw-Zwart investeerde maar liefst 45 miljoen euro in nieuwe spelers en dan greep het nog naast een paar van zijn doelwitten. Zo had het graag een groot Belgisch talent binnengehaald, maar dat lukte uiteindelijk niet.

"Er was inderdaad interesse van Club Brugge, maar er werd geen akkoord gevonden", bevestigt Koni De Winter immers in La Dernière Heure. "Op dit moment ben ik gelukkig bij Juventus. Ik krijg de kans om met grote spelers te trainen en ik krijg raad van Bonucci en Chiellini."

De Winter mocht bij Juventus de hele voorbereiding meedoen met de A-kern en haalde ook al de wedstrijdselectie. Zijn wedstrijden speelt hij vooralsnog wel met de U23 in de Serie C. Hij werd nu ook opgeroepen voor de nationale U21, waar hij tegen Kazachstan eventueel zijn debuut kan maken.

UPDATE 12/10

Zoals u afgelopen week al kon lezen, had het zomaar gekund of Koni De Winter had intussen bij Club Brugge gespeeld. Dat bevestigde het nieuwe Belgische raspaardje zelf tegenover LDH, waarna hij dat vandaag opnieuw doet tegenover Het Nieuwsblad. Het kwam dus evenwel niet tot een akkoord tussen De Winter en Club, en dat had één duidelijke reden.

Zo kende de jonge verdediger naar eigen zeggen een goede voorbereiding (tegen onder meer FC Barcelona), en geraakten ze bij Juventus meer overtuigd van zijn kunnen. De vraagprijs voor de jonge Belg werd dan ook opgetrokken van vijf naar vijftien miljoen euro. Op dit moment toch nog een brug te ver voor Club Brugge.

LEES OOK: Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Jammer voor Club?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

88
88
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

45
45
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

27
27
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

117
117
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

275
275
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

155
155
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

44
44
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

211
211
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

141
141
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

137
137
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

91
91
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

426
426
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

333
333
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

132
132
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

135
135
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

96
96
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

33
33
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

165
165
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

199
199
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws