Club Brugge greep naast Belg van 15 miljoen

door
Club Brugge greep naast Belg van 15 miljoen

Club Brugge heeft in de zomer stevig uitgehaald op de transfermarkt. Blauw-Zwart investeerde maar liefst 45 miljoen euro in nieuwe spelers en dan greep het nog naast een paar van zijn doelwitten. Zo had het graag een groot Belgisch talent binnengehaald, maar dat lukte uiteindelijk niet.

"Er was inderdaad interesse van Club Brugge, maar er werd geen akkoord gevonden", bevestigt Koni De Winter immers in La Dernière Heure. "Op dit moment ben ik gelukkig bij Juventus. Ik krijg de kans om met grote spelers te trainen en ik krijg raad van Bonucci en Chiellini."

De Winter mocht bij Juventus de hele voorbereiding meedoen met de A-kern en haalde ook al de wedstrijdselectie. Zijn wedstrijden speelt hij vooralsnog wel met de U23 in de Serie C. Hij werd nu ook opgeroepen voor de nationale U21, waar hij tegen Kazachstan eventueel zijn debuut kan maken.

UPDATE 12/10

Zoals u afgelopen week al kon lezen, had het zomaar gekund of Koni De Winter had intussen bij Club Brugge gespeeld. Dat bevestigde het nieuwe Belgische raspaardje zelf tegenover LDH, waarna hij dat vandaag opnieuw doet tegenover Het Nieuwsblad. Het kwam dus evenwel niet tot een akkoord tussen De Winter en Club, en dat had één duidelijke reden.

Zo kende de jonge verdediger naar eigen zeggen een goede voorbereiding (tegen onder meer FC Barcelona), en geraakten ze bij Juventus meer overtuigd van zijn kunnen. De vraagprijs voor de jonge Belg werd dan ook opgetrokken van vijf naar vijftien miljoen euro. Op dit moment toch nog een brug te ver voor Club Brugge.

LEES OOK: Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Jammer voor Club?

Meest recent

Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

13
13
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

71
71
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

344
344
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

98
98
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

241
241
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

331
331
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

102
102
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

239
239
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

298
298
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

56
56
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

511
511
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

420
420
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

166
166
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

479
479
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

443
443
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

86
86
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

376
376
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

608
608
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

225
225
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

269
269
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

385
385
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

566
566
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

209
209

Meer sportnieuws