KRC Genk komt met prachtig initiatief voor zijn jonge fans

171 stemmen
KRC Genk komt met prachtig initiatief voor zijn jonge fans

KRC Genk is een familieclub en de bekerwinnaar heeft nog een mooi project gelanceerd. De club heeft elf kinderen namelijk een abonnement voor het leven gegeven. Dat maakte het bekend via een persbericht.

"KRC Genk heeft in C-mine zijn nieuwe kidsclub gelanceerd. Daarvoor riep de club de hulp in van 11 straffe kinderen. Na een spannende zoektocht boordevol raadsels en opdrachten vonden ze de blauwe steen, waarop de naam GENKIDS en twee superheldjes onthuld werden. In ruil voor hun hulp kregen de kinderen elk een abonnement voor het leven bij KRC Genk: een elftal aan nieuwe supporters. De doelstelling van GENKIDS is namelijk supporters voor het leven creëren. GENKIDS is er voor de jongste supporters van KRC Genk, meer bepaald voor kinderen tot en met 12 jaar. Binnen de kidsclub staan de talenten, oftewel de superkrachten, van elk kind centraal", laat Genk weten.

"Via exclusieve events en unieke activiteiten ontdekken en stimuleren de leden hun talenten. Een recent voorbeeld: de Klas van Carel, waarbij voetballer Carel Eiting zes kinderen opwarmde voor de eerste schooldag.  Naast events en activiteiten zal GENKIDS ook inzetten op content. Hierin wordt het verhaal verteld van Pit en Pep, twee superheldjes die uit de schaduw van Genkie (mascotte van KRC Genk) treden. Dankzij blauwe steentjes beschikken ze over een veelheid aan superkrachten die heel erg gelijkaardig zijn aan de eigenschappen van de KRC Genk-spelers. Door middel van content zoals video’s, audioboeken en meer zullen de kinderen Pit en Pep beter leren kennen."

“Met GENKIDS richten we ons op de nieuwe generatie supporters, kinderen tot en met 12 jaar. Met dit concept spelen we in op de leefwereld van kinderen over verschillende leeftijden heen. Zelfontwikkeling staat centraal, in combinatie met de nodige portie fun en avontuur. De bedoeling: nog meer KRC Genk-supporters voor het leven creëren" aldus Sara Blondeel, coordinator kidsclub bij KRC Genk

Knap initiatief van Genk?

Meest recent

Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

34
34
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

38
38
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

91
91
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

37
37
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

294
294
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

266
266
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

276
276
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

139
139
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

461
461
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

214
214
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

791
791
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

299
299
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

557
557
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

389
389
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

137
137
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

652
652
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

267
267
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

202
202
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

30
30
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

145
145
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

565
565
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

82
82
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

267
267
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

257
257

Meer sportnieuws