KRC Genk komt met prachtig initiatief voor zijn jonge fans

door
KRC Genk komt met prachtig initiatief voor zijn jonge fans

KRC Genk is een familieclub en de bekerwinnaar heeft nog een mooi project gelanceerd. De club heeft elf kinderen namelijk een abonnement voor het leven gegeven. Dat maakte het bekend via een persbericht.

"KRC Genk heeft in C-mine zijn nieuwe kidsclub gelanceerd. Daarvoor riep de club de hulp in van 11 straffe kinderen. Na een spannende zoektocht boordevol raadsels en opdrachten vonden ze de blauwe steen, waarop de naam GENKIDS en twee superheldjes onthuld werden. In ruil voor hun hulp kregen de kinderen elk een abonnement voor het leven bij KRC Genk: een elftal aan nieuwe supporters. De doelstelling van GENKIDS is namelijk supporters voor het leven creëren. GENKIDS is er voor de jongste supporters van KRC Genk, meer bepaald voor kinderen tot en met 12 jaar. Binnen de kidsclub staan de talenten, oftewel de superkrachten, van elk kind centraal", laat Genk weten.

"Via exclusieve events en unieke activiteiten ontdekken en stimuleren de leden hun talenten. Een recent voorbeeld: de Klas van Carel, waarbij voetballer Carel Eiting zes kinderen opwarmde voor de eerste schooldag.  Naast events en activiteiten zal GENKIDS ook inzetten op content. Hierin wordt het verhaal verteld van Pit en Pep, twee superheldjes die uit de schaduw van Genkie (mascotte van KRC Genk) treden. Dankzij blauwe steentjes beschikken ze over een veelheid aan superkrachten die heel erg gelijkaardig zijn aan de eigenschappen van de KRC Genk-spelers. Door middel van content zoals video’s, audioboeken en meer zullen de kinderen Pit en Pep beter leren kennen."

“Met GENKIDS richten we ons op de nieuwe generatie supporters, kinderen tot en met 12 jaar. Met dit concept spelen we in op de leefwereld van kinderen over verschillende leeftijden heen. Zelfontwikkeling staat centraal, in combinatie met de nodige portie fun en avontuur. De bedoeling: nog meer KRC Genk-supporters voor het leven creëren" aldus Sara Blondeel, coordinator kidsclub bij KRC Genk

LEES OOK: Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Knap initiatief van Genk?

Meest recent

DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

0
0
Pro League versus DAZN: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

51
51
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

45
45
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

54
54
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

366
366
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

155
155
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

179
179
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

33
33
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

61
61
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

89
89
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

47
47
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

196
196
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

210
210
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

89
89
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

129
129
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

69
69
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

232
232
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

226
226
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

187
187
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

205
205
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

255
255
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

294
294
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

138
138
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

133
133

Meer sportnieuws