KRC Genk komt met prachtig initiatief voor zijn jonge fans

171 stemmen
KRC Genk komt met prachtig initiatief voor zijn jonge fans

KRC Genk is een familieclub en de bekerwinnaar heeft nog een mooi project gelanceerd. De club heeft elf kinderen namelijk een abonnement voor het leven gegeven. Dat maakte het bekend via een persbericht.

"KRC Genk heeft in C-mine zijn nieuwe kidsclub gelanceerd. Daarvoor riep de club de hulp in van 11 straffe kinderen. Na een spannende zoektocht boordevol raadsels en opdrachten vonden ze de blauwe steen, waarop de naam GENKIDS en twee superheldjes onthuld werden. In ruil voor hun hulp kregen de kinderen elk een abonnement voor het leven bij KRC Genk: een elftal aan nieuwe supporters. De doelstelling van GENKIDS is namelijk supporters voor het leven creëren. GENKIDS is er voor de jongste supporters van KRC Genk, meer bepaald voor kinderen tot en met 12 jaar. Binnen de kidsclub staan de talenten, oftewel de superkrachten, van elk kind centraal", laat Genk weten.

"Via exclusieve events en unieke activiteiten ontdekken en stimuleren de leden hun talenten. Een recent voorbeeld: de Klas van Carel, waarbij voetballer Carel Eiting zes kinderen opwarmde voor de eerste schooldag.  Naast events en activiteiten zal GENKIDS ook inzetten op content. Hierin wordt het verhaal verteld van Pit en Pep, twee superheldjes die uit de schaduw van Genkie (mascotte van KRC Genk) treden. Dankzij blauwe steentjes beschikken ze over een veelheid aan superkrachten die heel erg gelijkaardig zijn aan de eigenschappen van de KRC Genk-spelers. Door middel van content zoals video’s, audioboeken en meer zullen de kinderen Pit en Pep beter leren kennen."

“Met GENKIDS richten we ons op de nieuwe generatie supporters, kinderen tot en met 12 jaar. Met dit concept spelen we in op de leefwereld van kinderen over verschillende leeftijden heen. Zelfontwikkeling staat centraal, in combinatie met de nodige portie fun en avontuur. De bedoeling: nog meer KRC Genk-supporters voor het leven creëren" aldus Sara Blondeel, coordinator kidsclub bij KRC Genk

Knap initiatief van Genk?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Club, miljoenentransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

68
68
Grote troef overname Antwerp: toptransfers op komst?

Royal Antwerp FC is overgenomen door Wouter Vandenhaute en consorten. Paul Gheysens neemt afscheid ...

101
101
Straffe wending Khalaili: Hubert doet boekje open

Anan Khalaili leek op weg naar een zomerse toptransfer naar Internazionale. Er werd al een akkoord ...

59
59
Donald Trump praat mond voorbij over Balogun-affaire

De Balogun-affaire blijft nog nazinderen. De spits van de Verenigde Staten was geschorst tegen ...

188
188
Onverwachte laatste Antwerp-boodschap aan Gheysens

Paul Gheysens heeft officieel afscheid genomen van Royal Antwerp FC. De zakenman stond tien jaar aan ...

149
149
‘Verrassende club wint strijd om Raskin: ferme som bekend’

Nicolas Raskin kende een sterk WK met de Rode Duivels. De middenvelder was één van de ...

156
156
Meer dan 200 landen steunen Infantino: klacht bij IOC

Gianni Infantino is een veelbesproken figuur dit WK. De president van de FIFA is al jarenlang de ...

154
154
'Wils weigerde deze aanbieding uit de Jupiler Pro League'

Stef Wils koos onlangs om bij Amedspor te tekenen. Niet als hoofdtrainer, maar als assistent-coach ...

88
88
'Van Crombrugge weigert voorstel van Jupiler Pro League-club'

Hendrik Van Crombrugge moet weg bij KRC Genk. De doelman traint zelfs individueel. De ervaren keeper ...

333
333
'Volgende club in de markt voor Saliba, RSCA beslist'

Zeer goed nieuws voor Vitor Bruno. Nathan Saliba is weer terug op RSC Anderlecht. De Canadese ...

498
498
Joos of Vandenbempt? VRT kiest commentator WK-finale

Zondagavond is het zover: dan vechten Argentinië en Spanje uit wie met de wereldtitel aan de ...

760
760
Anderlecht vloekt luidop: extra hinderpaal tegen Hammarby

RSC Anderlecht begint weldra aan zijn nieuwe seizoen. In de tweede voorronde van de Europa League ...

336
336
Kompany vreest mokerslag: Kane kan voor 300M kiezen

Vincent Kompany heeft Harry Kane belangrijker dan ooit gemaakt bij Bayern. Toch dreigt hij zijn ...

299
299
Instorting Engeland zindert na: Tuchel in nauwe schoentjes

Engeland is er wederom niet in geslaagd de WK-finale te halen. Nochtans kwam het in de halve finale ...

240
240
'Transferspektakel Club Brugge: twee topdeals in pijplijn'

Club Brugge is voorlopig niet aan een overtuigende oefencampagne bezig en verloor vrijdagavond ook ...

877
877
Gevolgen Antwerp-overname: transfervuurwerk en (Belgische) trainer

Na een soap van enkele maanden is de overname van Antwerp FC eindelijk rond. Een consortium rond ...

1112
1112
Atlético Madrid snoeihard: "Mag niet weg voor 200 miljoen"

Atlético Madrid speelt het spel keihard. Eén van de smaakmakers wil de club graag ...

150
150
Hoezo, geen geld? Ajax pakt uit met monstertransfer

Ajax is de afgelopen jaren een club op drift. De Amsterdammers zakten ver terug, ook financieel was ...

184
184
Deschamps en Konaté hebben nog één groot WK-doel

Frankrijk en Engeland spelen de match die ze niet wilden spelen: de troostfinale op het WK. Didier ...

38
38
Leko kondigt vertrekker aan bij Club Brugge

Club Brugge gaat nog een drukke zomermercato tegemoet. Er vertrokken al een aantal spelers en er ...

519
519
Pover Club Brugge gaat alweer onderuit in oefenpot

Club Brugge speelde vanavond een oefenduel tegen sc Heerenveen. Er werd vier keer dertig minuten ...

317
317
Fans van Antwerp hebben meteen boodschap voor Vandenhaute

Wouter Vandenhaute is de nieuwe groot baas van Royal Antwerp FC. Samen met heel wat andere ...

592
592
Vandenhaute en Alderweireld met eerste reactie na overname

Royal Antwerp FC is officieel overgenomen. De club maakte dat vandaag officieel bekend. Wouter ...

680
680
'Salah verrast iedereen en heeft akkoord met nieuwe club'

Mo Salah heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De Egyptenaar heeft een mondeling akkoord bereikt ...

177
177
'Club Brugge houdt adem in: Vermant hakt plots knoop door'

Club Brugge houdt de adem in rond Romeo Vermant. De beslissing is nog niet officieel uitgesproken, ...

885
885

Meer sportnieuws