Opvallend plan Van Gaal met Lang: "Was bij Club ook"

176 stemmen
Opvallend plan Van Gaal met Lang:

Noa Lang speelde een zwakke partij tegen RSC Anderlecht. Hij was meer met het Brusselse publiek bezig dan met voetballen. Daardoor speelde hij zichzelf uit de wedstrijd. Louis van Gaal merkte het ook op.

Lang provoceerde en Van Gaal wil dergelijk gedrag niet zien bij Nederland. "Dat moet hij niet bij mij doen", waarschuwde de Nederlandse bondscoach op zijn persconferentie. Van Gaal heeft ook een opvallende rol in gedachten voor de smaakmaker van Club Brugge.

Lang speelt bij Blauw-Zwart vanaf links, maar Van Gaal ziet voor hem een rol aan de rechterkant. Hij moet er de concurrentie aangaan met Steven Berghuis van Ajax. "Dat is één van de redenen dat ik hem geselecteerd heb." Nederland neemt het op tegen Gibraltar en Letland.

UPDATE 05/10

Louis Van Gaal wil Noa Lang straks dus gebruiken als rechtsbuiten, terwijl hij bij Club Brugge voornamelijk als linksbuiten of achter de spitsen wordt uitgespeeld. Geen immens groot verschil uiteraard, en Noa Lang ziet er dan ook geen problemen in. "Ik zeg altijd: Als je een goede voetballer bent, kun je op alle plekken uit de voeten. Ik denk dat ik ook vanaf de rechterkant goed ben. Toen ik begon bij Club, heb ik daar gespeeld. Bij Jong Oranje ook", klinkt het immers in De Telegraaf.

Vanaf maandag mag Lang proberen om Van Gaal te overtuigen om hem in de basis te zetten. Lang kijkt echter al verder. "Als ik twee keer heb gespeeld en mezelf van mijn beste kant heb laten zien, dan is het pas geslaagd. Daarmee bedoel ik beslissend zijn voor het elftal. Doe maar meteen twee doelpunten, dat zou mooi zijn."

LEES OOK: 'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Zal Lang een basisplaats veroveren?

Meest recent

Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

31
31
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

23
23
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

77
77
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

389
389
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

72
72
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

138
138
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

168
168
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

475
475
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

330
330
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

714
714
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

267
267
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

434
434
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

218
218
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

146
146
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

389
389
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

43
43
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

479
479
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

98
98
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

325
325
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

654
654
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

75
75
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

244
244
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

111
111
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

386
386
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

631
631

Meer sportnieuws