Opvallend plan Van Gaal met Lang: "Was bij Club ook"

176 stemmen
Opvallend plan Van Gaal met Lang:

Noa Lang speelde een zwakke partij tegen RSC Anderlecht. Hij was meer met het Brusselse publiek bezig dan met voetballen. Daardoor speelde hij zichzelf uit de wedstrijd. Louis van Gaal merkte het ook op.

Lang provoceerde en Van Gaal wil dergelijk gedrag niet zien bij Nederland. "Dat moet hij niet bij mij doen", waarschuwde de Nederlandse bondscoach op zijn persconferentie. Van Gaal heeft ook een opvallende rol in gedachten voor de smaakmaker van Club Brugge.

Lang speelt bij Blauw-Zwart vanaf links, maar Van Gaal ziet voor hem een rol aan de rechterkant. Hij moet er de concurrentie aangaan met Steven Berghuis van Ajax. "Dat is één van de redenen dat ik hem geselecteerd heb." Nederland neemt het op tegen Gibraltar en Letland.

UPDATE 05/10

Louis Van Gaal wil Noa Lang straks dus gebruiken als rechtsbuiten, terwijl hij bij Club Brugge voornamelijk als linksbuiten of achter de spitsen wordt uitgespeeld. Geen immens groot verschil uiteraard, en Noa Lang ziet er dan ook geen problemen in. "Ik zeg altijd: Als je een goede voetballer bent, kun je op alle plekken uit de voeten. Ik denk dat ik ook vanaf de rechterkant goed ben. Toen ik begon bij Club, heb ik daar gespeeld. Bij Jong Oranje ook", klinkt het immers in De Telegraaf.

Vanaf maandag mag Lang proberen om Van Gaal te overtuigen om hem in de basis te zetten. Lang kijkt echter al verder. "Als ik twee keer heb gespeeld en mezelf van mijn beste kant heb laten zien, dan is het pas geslaagd. Daarmee bedoel ik beslissend zijn voor het elftal. Doe maar meteen twee doelpunten, dat zou mooi zijn."

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

Zal Lang een basisplaats veroveren?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

104
104
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

122
122
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

151
151
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

77
77
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

41
41
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

266
266
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

91
91
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

141
141
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

374
374
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

109
109
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

284
284
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

464
464
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

265
265
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

837
837
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

402
402
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

305
305
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

300
300
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

83
83
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

591
591
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

97
97
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

301
301
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

287
287
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

346
346
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1383
1383
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

599
599

Meer sportnieuws