Anderlecht kende weer een drukke zomermercato, waarin het op het einde nog een pak overbodige spelers van de hand deed. Niet iedereen vond echter een uitweg, waardoor spelers met miljoenencontracten als Zakaria Bakkali en Adrien Trebel nog minstens tot januari in de B-kern verkommeren. Die eerste komt helemaal niet meer aan de bak, maar die laatste mag af en toe nog eens opdraven.
Zo weet Het Laatste Nieuws dat Trebel vrijdagavond zal meespelen met de U21 van Anderlecht. De beloften nemen het dan op tegen Zulte Waregem. De U21-competitie is dit seizoen extra belangrijk, want de eindrangschikking zal bepalen welke beloftenteams volgend seizoen in 1B zullen spelen en welke vrede zullen moeten nemen met de amateurreeksen.
Bij de A-kern moet de Fransman niet meer op een kans rekenen. De voorbije seizoenen kwam hij sinds de komst van Vincent Kompany al maar zelden aan spelen toe, maar in geen enkele transferperiode vond Paars-Wit een ploeg die bereid was het zware contract van Trebel over te nemen. Deze zomer was er sprake van Nantes en AA Gent, maar tot een transfer kwam het niet.
LEES OOK: Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski
Jannick Lanckriet