'Martinez overweegt verrassing in selectie Nations League'

door
'Martinez overweegt verrassing in selectie Nations League'

Volgende week is het zover, dan krijgen de Rode Duivels een nieuwe kans op het behalen van een internationale prijs. In de Final Four van de Nations League zullen ze dan wel eerst moeten afrekenen met wereldkampioen Frankrijk. Vrijdagmiddag maakt bondscoach Roberto Martinez zijn selectie bekend.


De Spanjaard zal zich dit keer wel moeten beperken tot slechts 23 spelers. Wat de doelmannen betreft keert Simon Mignolet normaal gezien terug in de groep, ook Koen Casteels en uiteraard Thibaut Courtois zijn normaal gezien zeker van hun plek. In de defensie lijkt Jan Vertonghen dan weer de enige echte zekerheid. Ook Thomas Vermaelen is er normaal gezien bij als hij de toestemming krijgt om van Japan af te reizen. Maar voorts zijn er achterin vooral vraagtekens.

Jason Denayer, Toby Alderweireld én Dedryck Boyata kregen de voorbije weken af te rekenen met allerlei kwaaltjes en kwetsuren. Afwachten wie van dit trio topfit geraakt. Zinho Vanheusden en Brandon Mechele zijn dan weer bankzitter geworden bij respectievelijk Genoa en Club Brugge. La Dernière Heure sluit een verrassing in de vorm van Sebastiaan Bornauw dan ook niet uit. De verdediger van Wolfsburg was eerder deze week nog titularis in het Champions League-duel tegen FC Sevilla.

Voorin lijkt de partij nog te vroeg te komen voor Jérémy Doku, die nog maar pas de trainingen terug hervat heeft. Dries Mertens kampt dan weer met een gebrek aan ritme. Mogelijk kan Charles De Ketelaere hiervan profiteren. Romelu Lukaku, Eden Hazard, Kevin De Bruyne, Alexis Saelemaekers, Yannick Carrasco, Leandro Trossard en Hans Vanaken zijn volgens LDH zeker van hun plek.

LEES OOK: Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Wie verdient een selectie momenteel het meest?

Meest recent

Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

2
2
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

50
50
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

51
51
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

136
136
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

95
95
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

49
49
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

425
425
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

214
214
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

519
519
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

380
380
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

273
273
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

150
150
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

103
103
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

110
110
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

98
98
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

67
67
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

154
154
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

163
163
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

378
378
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

118
118
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

350
350
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

123
123
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

50
50
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

450
450
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200

Meer sportnieuws