'Martinez overweegt verrassing in selectie Nations League'

520 stemmen
'Martinez overweegt verrassing in selectie Nations League'

Volgende week is het zover, dan krijgen de Rode Duivels een nieuwe kans op het behalen van een internationale prijs. In de Final Four van de Nations League zullen ze dan wel eerst moeten afrekenen met wereldkampioen Frankrijk. Vrijdagmiddag maakt bondscoach Roberto Martinez zijn selectie bekend.


De Spanjaard zal zich dit keer wel moeten beperken tot slechts 23 spelers. Wat de doelmannen betreft keert Simon Mignolet normaal gezien terug in de groep, ook Koen Casteels en uiteraard Thibaut Courtois zijn normaal gezien zeker van hun plek. In de defensie lijkt Jan Vertonghen dan weer de enige echte zekerheid. Ook Thomas Vermaelen is er normaal gezien bij als hij de toestemming krijgt om van Japan af te reizen. Maar voorts zijn er achterin vooral vraagtekens.

Jason Denayer, Toby Alderweireld én Dedryck Boyata kregen de voorbije weken af te rekenen met allerlei kwaaltjes en kwetsuren. Afwachten wie van dit trio topfit geraakt. Zinho Vanheusden en Brandon Mechele zijn dan weer bankzitter geworden bij respectievelijk Genoa en Club Brugge. La Dernière Heure sluit een verrassing in de vorm van Sebastiaan Bornauw dan ook niet uit. De verdediger van Wolfsburg was eerder deze week nog titularis in het Champions League-duel tegen FC Sevilla.

Voorin lijkt de partij nog te vroeg te komen voor Jérémy Doku, die nog maar pas de trainingen terug hervat heeft. Dries Mertens kampt dan weer met een gebrek aan ritme. Mogelijk kan Charles De Ketelaere hiervan profiteren. Romelu Lukaku, Eden Hazard, Kevin De Bruyne, Alexis Saelemaekers, Yannick Carrasco, Leandro Trossard en Hans Vanaken zijn volgens LDH zeker van hun plek.

LEES OOK: ‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Wie verdient een selectie momenteel het meest?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

38
38
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

79
79
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

74
74
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

102
102
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

120
120
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

283
283
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

460
460
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

106
106
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

224
224
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

323
323
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

305
305
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

570
570
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

362
362
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

136
136
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

193
193
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

422
422
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

540
540
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

364
364
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

171
171
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws