Koeman laat zich uit over verwacht ontslag

250
Koeman laat zich uit over verwacht ontslag

De job van Ronald Koeman als hoofdtrainer van FC Barcelona hangt al een tijdje aan een zijden draadje. Na woensdagavond zou het wel eens snel over en uit kunnen zijn voor de Nederlandse coach. Zo bleven de Catalanen in de Champions League achter met 0 op 6 na een nederlaag op het veld van SL Benfica (3-0).


Wederom dus een pijnlijke afgang voor de gevallen grootmacht. Barça deed het weliswaar opnieuw met heel wat jongeren tussen de lijnen, maar bracht desondanks veel te weinig. Bovendien werden flinke bedenkingen geplaatst bij de tactische keuzes van Koeman. Zijn beslissing om Frenkie de Jong na de vroege wissel van Gerard Pique terug te trekken naar de defensie, pakte bijvoorbeeld niet goed. Terwijl Luuk de Jong, een aanwinst waar Koeman zelf voor pleitte, voor enkele dramatische missers zorgde.

Het lijkt dan ook stilaan over en uit voor Koeman in Barcelona. Iets wat hij zelf ook lijkt te beseffen. "Het is een harde nederlaag, maar ik weet niet wat dit betekent. Als mensen binnen de club de situatie niet herkennen, zal dat een probleem voor mij zijn', klonk het bij RTL7. Al wil Koeman de handdoek zelf niet werpen. "Ik heb er wel geloof in. Omdat ik zie dat we ook vandaag over een langere periode goed voetbal spelen. Op dit moment hebben we niet het geluk en de klasse voorin om het verschil te maken. En als je dan ook nog aanvallers mist ... we hebben niet eens een rechtsbuiten."

LEES OOK: Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Barça moet Koeman laten gaan ...

Meest recent

Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

3
3
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

220
220
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

74
74
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

145
145
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

92
92
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

41
41
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

165
165
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

70
70
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

97
97
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

31
31
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

192
192
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

148
148
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

52
52
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

176
176
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1078
1078
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

87
87
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

51
51
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

204
204
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

105
105
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

188
188
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

198
198
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

83
83
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

464
464

Meer sportnieuws