Deschacht overtuigd: "Anderlecht wordt kampioen!"

door
Deschacht overtuigd:

Ook in het tweede luik van de competitie blijft RSC Anderlecht voetballend gezien vrij wisselvallig presteren, maar de resultaten zijn wel behoorlijk. Met 8 op 12 is RSCA immers opgeklommen tot de zesde plaats in het klassement. Bovendien telt leider Club Brugge na 9 speeldagen slechts 3 puntjes meer.


Daarnaast liet Paars-Wit bij momenten zien dat het wel degelijk op hoog niveau kan voetballen. Met name de tweede helft tegen KV Mechelen én tegen KV Oostende, was erg goed. Bovendien wordt Anderlecht de komende maanden gespaard van extra belasting door Europese matchen, wat fysiek gezien toch een voordeel is op verschillende concurrenten. Oud-speler Olivier Deschacht heeft dan ook een goed gevoel bij het huidige RSCA. Zo werd hij bij de podcast Eleven Insiders gevraagd of Club Brugge zijn titel gaat verlengen. "Anderlecht kampioen", antwoordde hij stellig.

De analist is dan ook gecharmeerd door hoe zijn ex-ploeg zich de laatste weken presenteert. "Ik ben terug een beetje verliefd geworden op Anderlecht en dat is lang geleden. Zo lang ik het woord 'geduld' en 'project' niet hoor, ben ik fan van Anderlecht. Dat bestaat daar niet: Anderlecht is een topclub. Maar sinds de tweede helft tegen Mechelen vind ik ze echt outstanding. Het wordt weer 'We are Anderlecht', ik zie het terugkomen", klonk het enthousiast. "Ze moeten nu zeggen dat ze voor de titel gaan en volgend weekend gaan winnen van Brugge."

LEES OOK: Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Anderlecht gaat dit seizoen meedoen voor de titel ...

Meest recent

Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

110
110
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

11
11
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

22
22
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

60
60
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

15
15
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

52
52
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

181
181
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

64
64
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

101
101
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

134
134
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

148
148
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

73
73
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

72
72
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

195
195
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

223
223
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

142
142
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

187
187
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

172
172
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

29
29
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

276
276
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

247
247
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

338
338
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

99
99
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

450
450
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

353
353

Meer sportnieuws