TRANSFERUURTJE: 'Sleutelmatch Onuachu, belangrijk nieuws Witsel'

144
TRANSFERUURTJE: 'Sleutelmatch Onuachu, belangrijk nieuws Witsel'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Paul Onuachu kan de laatste weken bezig niet stoppen met scoren en die prestaties zullen ongetwijfeld ook in het buitenland zijn opgemerkt. Hoewel hij onlangs verlengde, bestaat de kans dat hij snel vertrekt bij KRG Genk. Het Europese duel tegen West Ham United kan daar een cruciale rol in spelen. "Als Onuachu zijn visitekaartje ook dan afgeeft, is hij in januari weg. Helaas", merkt Sport/Voetbalmagazine namelijk op.

KAS Eupen kondigde maandag aan dat het Isaac Nuhu een nieuw contract voorgeschoteld heeft. De 19-jarige Ghanees kwam in januari 2020 over van de Aspire Academy, maar brak pas dit seizoen helemaal door. Sinds het uitvallen van Julien Ngoy heeft de aanvaller ook een basisplaats beet. Voor zijn prestaties wordt het talent nu beloond met een nieuw contract tot 2025.

BUITENLAND
Axel Witsel is bezig aan zijn laatste contractjaar bij Borussia Dortmund en leek zich op te maken voor een vertrek na het seizoen. Maar volgens Dortmund-CEO Watzke zit er toch een mogelijke contractverlenging aan te komen voor de Rode Duivel. Al stelde de Duitser wel één belangrijke voorwaarde. "Als hij het dit seizoen opnieuw geweldig doet, dan zullen we hem een nieuw contract aanbieden. Uiteraard moet hij zich hier ook nog steeds goed voelen dan", besluit Watzke.

Wie normaal gezien zekerr vertrekt in Dortmund, is Erling Haaland. De club is dan ook nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe spits. Volgens Sport1 geldt Kasper Dolberg als een belangrijke kandidaat voor de aanstaande vacature. De 23-jarige Deen, die na Ajax aan de slag ging bij OGC Nice, past in het geschetste profiel. Andere kandidaten zijn naar verluidt: Amine Gouiri (ploeggenoot van Dolberg in Nice) én Anthony Martial (Manchester United).

Volgens het medium 90min is Ajax concreet in de markt voor het achttienjarige 'supertalent' Ricardo Pepi van de Major League Soccer-club FC Dallas. De Amsterdammers zouden al in contact staan met het management van de jongeling. De jonge spits wordt begeerd door clubs uit de Italiaanse Serie A, de Duitse Bundesliga én de Engelse Premier League, er zal dus flink voor hem betaald moeten worden.

Volgens het Spaanse Fichajes zou Zinedine Zidane zijn comeback willen maken in de voetbalwereld. Hij zou zelfs drie clubs naar voor geschoven hebben. De clubs in kwestie zouden Manchester United, Paris Saint-Germain en Juventus zijn. Voorlopig hebben de drie grootmachten al een trainer, maar de vermeende interesse van Zidane zal ongetwijfeld een rol spelen als het straks wat minder gaat bij één van deze clubs.

LEES OOK: Bassette schiet plots poorten naar knaltransfer open

Onuachu is in januari weg bij Genk ...

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

72
72
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

73
73
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

48
48
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

37
37
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

72
72
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

170
170
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

150
150
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

324
324
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

293
293
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

124
124
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

129
129
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

228
228
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

191
191
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

258
258
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

319
319
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

220
220
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

229
229
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

260
260
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

249
249
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

1005
1005

Meer sportnieuws