TRANSFERUURTJE: 'Sleutelmatch Onuachu, belangrijk nieuws Witsel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Sleutelmatch Onuachu, belangrijk nieuws Witsel'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Paul Onuachu kan de laatste weken bezig niet stoppen met scoren en die prestaties zullen ongetwijfeld ook in het buitenland zijn opgemerkt. Hoewel hij onlangs verlengde, bestaat de kans dat hij snel vertrekt bij KRG Genk. Het Europese duel tegen West Ham United kan daar een cruciale rol in spelen. "Als Onuachu zijn visitekaartje ook dan afgeeft, is hij in januari weg. Helaas", merkt Sport/Voetbalmagazine namelijk op.

KAS Eupen kondigde maandag aan dat het Isaac Nuhu een nieuw contract voorgeschoteld heeft. De 19-jarige Ghanees kwam in januari 2020 over van de Aspire Academy, maar brak pas dit seizoen helemaal door. Sinds het uitvallen van Julien Ngoy heeft de aanvaller ook een basisplaats beet. Voor zijn prestaties wordt het talent nu beloond met een nieuw contract tot 2025.

BUITENLAND
Axel Witsel is bezig aan zijn laatste contractjaar bij Borussia Dortmund en leek zich op te maken voor een vertrek na het seizoen. Maar volgens Dortmund-CEO Watzke zit er toch een mogelijke contractverlenging aan te komen voor de Rode Duivel. Al stelde de Duitser wel één belangrijke voorwaarde. "Als hij het dit seizoen opnieuw geweldig doet, dan zullen we hem een nieuw contract aanbieden. Uiteraard moet hij zich hier ook nog steeds goed voelen dan", besluit Watzke.

Wie normaal gezien zekerr vertrekt in Dortmund, is Erling Haaland. De club is dan ook nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe spits. Volgens Sport1 geldt Kasper Dolberg als een belangrijke kandidaat voor de aanstaande vacature. De 23-jarige Deen, die na Ajax aan de slag ging bij OGC Nice, past in het geschetste profiel. Andere kandidaten zijn naar verluidt: Amine Gouiri (ploeggenoot van Dolberg in Nice) én Anthony Martial (Manchester United).

Volgens het medium 90min is Ajax concreet in de markt voor het achttienjarige 'supertalent' Ricardo Pepi van de Major League Soccer-club FC Dallas. De Amsterdammers zouden al in contact staan met het management van de jongeling. De jonge spits wordt begeerd door clubs uit de Italiaanse Serie A, de Duitse Bundesliga én de Engelse Premier League, er zal dus flink voor hem betaald moeten worden.

Volgens het Spaanse Fichajes zou Zinedine Zidane zijn comeback willen maken in de voetbalwereld. Hij zou zelfs drie clubs naar voor geschoven hebben. De clubs in kwestie zouden Manchester United, Paris Saint-Germain en Juventus zijn. Voorlopig hebben de drie grootmachten al een trainer, maar de vermeende interesse van Zidane zal ongetwijfeld een rol spelen als het straks wat minder gaat bij één van deze clubs.

LEES OOK: Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Onuachu is in januari weg bij Genk ...

Meest recent

'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

0
0
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

5
5
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

42
42
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

147
147
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

180
180
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

54
54
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

286
286
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

265
265
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

159
159
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

475
475
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

162
162
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

188
188
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

133
133
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

229
229
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

261
261
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

123
123
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

414
414
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

103
103
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

92
92
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

770
770
Ferdinand lyrisch over Rode Duivel: "Belachelijk goed"

Er spelen heel veel Rode Duivels in topcompetities. Eén van hen is Leandro Trossard. Die kent ...

157
157
Vanaken geeft dé reden voor mindere Champions League-reeks

Club Brugge bakte er niets van tegen Sporting CP. Een terechte 3-0 was een feit. Bij Blauw-Zwart ...

267
267
Club Brugge met de grond gelijk gemaakt: "Zoals in jaren '80"

Club Brugge speelde een povere partij op het veld van Sporting CP. Het ging terecht met 3-0 onderuit ...

312
312
‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Union SG is een waanzinnig goed geleide club. De Brusselaars verdienen niets dan lof voor hun ...

181
181

Meer sportnieuws