TRANSFERUURTJE: 'Sleutelmatch Onuachu, belangrijk nieuws Witsel'

door
TRANSFERUURTJE: 'Sleutelmatch Onuachu, belangrijk nieuws Witsel'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Paul Onuachu kan de laatste weken bezig niet stoppen met scoren en die prestaties zullen ongetwijfeld ook in het buitenland zijn opgemerkt. Hoewel hij onlangs verlengde, bestaat de kans dat hij snel vertrekt bij KRG Genk. Het Europese duel tegen West Ham United kan daar een cruciale rol in spelen. "Als Onuachu zijn visitekaartje ook dan afgeeft, is hij in januari weg. Helaas", merkt Sport/Voetbalmagazine namelijk op.

KAS Eupen kondigde maandag aan dat het Isaac Nuhu een nieuw contract voorgeschoteld heeft. De 19-jarige Ghanees kwam in januari 2020 over van de Aspire Academy, maar brak pas dit seizoen helemaal door. Sinds het uitvallen van Julien Ngoy heeft de aanvaller ook een basisplaats beet. Voor zijn prestaties wordt het talent nu beloond met een nieuw contract tot 2025.

BUITENLAND
Axel Witsel is bezig aan zijn laatste contractjaar bij Borussia Dortmund en leek zich op te maken voor een vertrek na het seizoen. Maar volgens Dortmund-CEO Watzke zit er toch een mogelijke contractverlenging aan te komen voor de Rode Duivel. Al stelde de Duitser wel één belangrijke voorwaarde. "Als hij het dit seizoen opnieuw geweldig doet, dan zullen we hem een nieuw contract aanbieden. Uiteraard moet hij zich hier ook nog steeds goed voelen dan", besluit Watzke.

Wie normaal gezien zekerr vertrekt in Dortmund, is Erling Haaland. De club is dan ook nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe spits. Volgens Sport1 geldt Kasper Dolberg als een belangrijke kandidaat voor de aanstaande vacature. De 23-jarige Deen, die na Ajax aan de slag ging bij OGC Nice, past in het geschetste profiel. Andere kandidaten zijn naar verluidt: Amine Gouiri (ploeggenoot van Dolberg in Nice) én Anthony Martial (Manchester United).

Volgens het medium 90min is Ajax concreet in de markt voor het achttienjarige 'supertalent' Ricardo Pepi van de Major League Soccer-club FC Dallas. De Amsterdammers zouden al in contact staan met het management van de jongeling. De jonge spits wordt begeerd door clubs uit de Italiaanse Serie A, de Duitse Bundesliga én de Engelse Premier League, er zal dus flink voor hem betaald moeten worden.

Volgens het Spaanse Fichajes zou Zinedine Zidane zijn comeback willen maken in de voetbalwereld. Hij zou zelfs drie clubs naar voor geschoven hebben. De clubs in kwestie zouden Manchester United, Paris Saint-Germain en Juventus zijn. Voorlopig hebben de drie grootmachten al een trainer, maar de vermeende interesse van Zidane zal ongetwijfeld een rol spelen als het straks wat minder gaat bij één van deze clubs.

LEES OOK: Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

Onuachu is in januari weg bij Genk ...

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

62
62
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

70
70
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

121
121
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

207
207
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

202
202
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

64
64
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

437
437
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

54
54
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

130
130
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

436
436
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

140
140
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

228
228
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

160
160
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

163
163
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

365
365
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

503
503
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

124
124
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

678
678
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

331
331
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

220
220
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

341
341
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

283
283
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1070
1070
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

483
483
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

336
336

Meer sportnieuws