Recordwinnaar Van Himst geeft favoriet voor Gouden Schoen

door
Recordwinnaar Van Himst geeft favoriet voor Gouden Schoen

Lior Refaelov mocht afgelopen week zijn gepersonaliseerde Gouden Schoen in ontvangst nemen, maar de titel moet hij binnen enkele maanden alweer afstaan. De kans dat de Israëliër zichzelf opvolgt is immers bijzonder klein. Er zijn echter drie andere grote favorieten om zijn plaats in te nemen als meest recente winnaar.


Uiteraard staan er nog een pak wedstrijden op het programma tot de uitreiking begin volgend kalenderjaar en kan er in de komende maanden nog één en ander veranderen. Maar de drie grootste kanshebbers lijken nu al bekend: Charles De Ketelaere, Paul Onuachu en Noa Lang. De organiserende krant Het Laatste Nieuws polste alvast naar slaagkansen van Onuachu bij enkele ex-winnaars. En Paul Van Himst, die de prijs vier keer won, heeft al een persoonlijk favoriet. Zo zou hij de trofee aan De Ketelaere geven.

Het goudhaantje van Club Brugge is dan ook bezig aan een uitstekend jaar. Zeker de laatste maanden haalt hij een hoog niveau, bovendien zijn zijn statistieken nu ook navenant. Maar CDK riskeert een aantal punten te verliezen aan zijn ploegmaats, met name dan aan Lang. Die werd vorige week nog door analist Marc Degryse getipt als grote winnaar. En ook Onuachu mag zeker niet vergeten worden. De spits van KRC Genk scoorde sinds de vorige interland-break in elke wedstrijd. Als hij dat tempo in de komende maanden blijft benaderen, zal de Nigeriaan er niet veraf zijn.

LEES OOK: 'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Aan wie zou u de Gouden Schoen op dit moment geven?

Meest recent

'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

32
32
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

106
106
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

54
54
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

86
86
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

207
207
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

56
56
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

344
344
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

214
214
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

374
374
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

421
421
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

328
328
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

104
104
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

511
511
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

221
221
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

653
653
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

392
392
Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Door de late zege van OH Leuven werd Zulte Waregem op de valreep alsnog veroordeeld tot de ...

145
145
'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Met ruim 83 miljoen aan inkomsten rinkelde de kassa vorige zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. ...

618
618
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

63
63
Bornauw zaait mist over toekomst Taravel in Anderlecht

RSC Anderlecht laat zich niet onder druk zetten in de zoektocht naar een technisch directeur, zo ...

166
166
'Gouden tip De Condé: Mignolet van Club naar Genk?'

Tenzij hij in de play-offs alsnog een nieuw contract afdwingt, oogt de toekomst van Simon Mignolet ...

826
826
Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Noa Lang lijkt opnieuw klaar om naast het veld van zich te laten horen. De aanvaller, die momenteel ...

52
52
Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

In december keerde Ivan Leko terug bij Club Brugge, met als voornaamste opdracht om weer vuur in het ...

132
132
'Lukaku-borm barst: Napoli grijpt keihard in'

Romelu Lukaku lijkt zich deze interlandperiode in nesten gewerkt te hebben. De topschutter aller ...

187
187
'Club Brugge-sensatie moet kruis maken over WK'

Club Brugge lijkt in de zomer weer stevig langs de kassa te zullen passeren. Het zag de voorbije ...

273
273

Meer sportnieuws