Recordwinnaar Van Himst geeft favoriet voor Gouden Schoen

door
Recordwinnaar Van Himst geeft favoriet voor Gouden Schoen

Lior Refaelov mocht afgelopen week zijn gepersonaliseerde Gouden Schoen in ontvangst nemen, maar de titel moet hij binnen enkele maanden alweer afstaan. De kans dat de Israëliër zichzelf opvolgt is immers bijzonder klein. Er zijn echter drie andere grote favorieten om zijn plaats in te nemen als meest recente winnaar.


Uiteraard staan er nog een pak wedstrijden op het programma tot de uitreiking begin volgend kalenderjaar en kan er in de komende maanden nog één en ander veranderen. Maar de drie grootste kanshebbers lijken nu al bekend: Charles De Ketelaere, Paul Onuachu en Noa Lang. De organiserende krant Het Laatste Nieuws polste alvast naar slaagkansen van Onuachu bij enkele ex-winnaars. En Paul Van Himst, die de prijs vier keer won, heeft al een persoonlijk favoriet. Zo zou hij de trofee aan De Ketelaere geven.

Het goudhaantje van Club Brugge is dan ook bezig aan een uitstekend jaar. Zeker de laatste maanden haalt hij een hoog niveau, bovendien zijn zijn statistieken nu ook navenant. Maar CDK riskeert een aantal punten te verliezen aan zijn ploegmaats, met name dan aan Lang. Die werd vorige week nog door analist Marc Degryse getipt als grote winnaar. En ook Onuachu mag zeker niet vergeten worden. De spits van KRC Genk scoorde sinds de vorige interland-break in elke wedstrijd. Als hij dat tempo in de komende maanden blijft benaderen, zal de Nigeriaan er niet veraf zijn.

LEES OOK: Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Aan wie zou u de Gouden Schoen op dit moment geven?

Meest recent

‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

10
10
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

55
55
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

23
23
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

29
29
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

183
183
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

106
106
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

179
179
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

247
247
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

31
31
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

111
111
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

48
48
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

511
511
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

140
140
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

239
239
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

298
298
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

250
250
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

179
179
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

96
96
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

70
70
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

107
107
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

464
464
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

240
240
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

358
358
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

173
173
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

246
246

Meer sportnieuws