Anderlecht doet gouden zaak: "Eén van beste transfers in jaren"

door
Anderlecht doet gouden zaak:

RSC Anderlecht geraakte zondagavond niet verder dan een 2-2-gelijkspel op het veld van KV Oostende, maar zeker op basis van de tweede helft mocht Paars-Wit fier zijn op dat punt. RSCA kwam vlak na de pauze immers met tien man te staan en toonde vervolgens veerkracht door een dubbele achterstand op te halen. Ook het geleverde spel mocht gezien worden.


Ondanks het mannetje minder bleef Anderlecht immers zeer offensieve intenties voor de dag leggen en werd goed druk gezet. Daarbij sprong vooral de rol van Sergio Gomez in het oog. De naar vleugelback omgevormde Spanjaard speelde opnieuw een sterke partij en nam bijna de gehele linkerflank voor zijn rekening. Met succes: Gomez tekende voor de fraaie assist die de gelijkmaker van Benito Raman opleverde.

Na 9 speeldagen staat de ex-speler van FC Barcelona en Borussia Dortmund zelfs mee aan de leiding in het assist-klassement (5 stuks). Bovendien lukt het hem steeds beter om defensief de juiste positie te houden en kan hij veel beter inschatten wanneer hij mee moet oprukken. Gomez is op korte tijd dan ook uitgegroeid tot één van de smaakmakers en heeft op zijn 21ste nog een pak progressiemarge.

Met een transfersom van een slordige 2 miljoen euro, lijkt Paars-Wit dan ook een gouden zaak te hebben gedaan. "Hij lijkt nu al één van de beste transfers die Anderlecht de laatste jaren heeft gerealiseerd", concludeert ook SudPresse.

LEES OOK: 'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Gomez is de beste zomeraanwinst van Anderlecht ...

Meest recent

'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

6
6
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

70
70
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

119
119
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

82
82
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

45
45
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

49
49
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

94
94
‘Lukaku krijgt monsterboete, nieuwe uitdaging nakend’

De soap rond Romelu Lukaku en Napoli blijft voortduren. De laatste update was dat Big Rom weer naar ...

194
194
‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Union SG deed afgelopen speeldag een uitstekend zaak in de Champions Play-Offs. De Brusselse club ...

56
56
Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

67
67
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

535
535
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

175
175
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

244
244
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

310
310
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

42
42
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

140
140
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

55
55
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

550
550
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

163
163
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

281
281
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

385
385
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

277
277
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

198
198
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

105
105

Meer sportnieuws