Spaanse pers ziet 'nieuwe redder' opstaan bij Barcelona

216 stemmen
Spaanse pers ziet 'nieuwe redder' opstaan bij Barcelona

FC Barcelona kon zondagavond de rug rechten na enkele tegenvallende wedstrijden en won met duidelijke 3-0-cijfers van Levante. Maar zo mogelijk nog belangrijker: Ansu Fati maakte eindelijk zijn rentree na bij een jaar revalideren. Het megatalent drukte gelijk zijn stempel met een knap doelpunt.


Achteraf was de Spaanse pers dan ook enthousiast, zo ziet men een soort van 'nieuwe redder' opstaan bij de gevallen topclub. Mundo Deportivo schrijft bijvoorbeeld: "De 10 is terug in Camp Nou." Het dagblad doelt op het nieuwe rugnummer van de jongeling, hij heeft nummer 10 overgenomen van Lionel Messi: "Het nummer heeft een nieuwe eigenaar, maar het blijft iets magisch hebben. Barcelona speelde waarschijnlijk de beste wedstrijd van dit seizoen en Fati zorgde voor een kwartier aan magie met zijn invalbeurt."

SPORT stelt dan weer dat de terugkeer van Fati op een gepast moment kwam. "Met de 10 op zijn rug zorgde hij voor nieuwe hoop in een team dat overtuigende zeges als deze heel goed kan gebruiken. Fati pikte de bal op, maakte een actie en schoot raak. Een geweldige goal." Marca zag op zijn beurt hoe ook het publiek meteen op de banken ging staan. "Op deze terugkeer zat men te wachten en de staande ovatie in Camp Nou bewees dat. Fati is zijn kwaliteiten allesbehalve kwijtgeraakt tijdens zijn afwezigheid. De nieuwe 10 van Barça is klaar voor de volgende uitdaging."

LEES OOK: Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

🚀

Fati kan Messi doen vergeten bij Barcelona ...

Meest recent

Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

12
12
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

40
40
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

69
69
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

274
274
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

50
50
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

118
118
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

237
237
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

62
62
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

757
757
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

422
422
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

27
27
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

181
181
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

770
770
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

141
141
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

397
397
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

749
749
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

533
533
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

341
341
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

556
556
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

147
147
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

165
165
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

105
105
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

114
114
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

206
206

Meer sportnieuws