TRANSFERUURTJE: 'Barça kent prijs Martinez, topaanwinst voor Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Barça kent prijs Martinez, topaanwinst voor Real'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


BELGIË
Bij KRC Genk heeft Maarten Vandevoort nog een contract lopen tot en met 2023, maar in een gesprek met De Zondag geeft de 19-jarige echter toe dat dat hij op termijn de stap naar het buitenland wil zetten. Samen met zijn makelaar Nico Vaesen (tevens ex-doelman) heeft Vandevoordt zelfs al een sportief plan opgesteld. Wanneer de grote transfer precies moet volgen kon hij echter nog niet zeggen.

Ook de Spaanse krant Marca stelt dat Roberto Martinez de opvolger zal worden van Ronald Koeman als hoofdcoach van FC Barcelona. De bondscoach van de Rode Duivels heeft nog een contract lopen bij de Belgische voetbalbond tot en met het WK 2022 in Qatar, maar Martinez heeft ook een opstapclausule in zijn huidig contract staan. Marca stelt dat die vergoeding ter waarde van anderhalf miljoen euro geen probleem vormt voor het financieel geplaagde Barça.

BUITENLAND
Antonio Rüdiger is waarschijnlijk bezig aan zijn laatste seizoen bij Chelsea. Spaanse media vertellen dat de dertigjarige verdediger zijn zaakwaarnemers de opdracht heeft gegeven om andere clubs te informeren dat hij na dit seizoen open staat voor een transfer. Chelsea zou Rüdiger een nieuw contract hebben aangeboden met een jaarsalaris van 6,5 miljoen euro, terwijl hij 10 miljoen verlangt. Marca laat weten dat de voorkeur uitgaat naar een overstap naar Real Madrid. Ook Bayern München zou interesse hebben in de Duitser.

FC Barcelona mag dan toch hopen op een oplossing voor de overbodige Philippe Coutinho. Een tijdelijke althans, want volgens de Daily Mail zouden Arsenal en Tottenham het wel zien zitten om Coutinho voor de tweede helft van het seizoen te huren. Een ideale oplossing is dat voor Barça echter ook niet. Het is immers niet duidelijk of zo'n uitleenbeurt ook gepaard zou gaan met een aankoopoptie, terwijl de twee Engelse clubs het ook niet zouden zien zitten om zijn volledige loon te betalen.

Volgens The Sun keert Aaron Ramsey terug naar de Premier League in de eerstvolgende wintermercato. De 30-jarige Welshman was nooit een basisspeler bij Juventus en de Italianen zijn bereid om Ramsey in januari gratis te laten gaan - ondanks een actuele marktwaarde van 14 miljoen euro. West Ham, Newcastle en Everton zouden alvast in de running liggen voor zijn handtekening.

LEES OOK: WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Zou u het een slechte zaak vinden moest Martinez vertrekken?

Meest recent

Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

15
15
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

19
19
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

25
25
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

115
115
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

37
37
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

73
73
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

29
29
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

175
175
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

133
133
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

151
151
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

54
54
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

68
68
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

605
605
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

364
364
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

594
594
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

431
431
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

317
317
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

133
133
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

120
120
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

380
380
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

193
193
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

301
301
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

369
369
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

55
55
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

126
126

Meer sportnieuws