TRANSFERUURTJE: 'Barça kent prijs Martinez, topaanwinst voor Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Barça kent prijs Martinez, topaanwinst voor Real'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


BELGIË
Bij KRC Genk heeft Maarten Vandevoort nog een contract lopen tot en met 2023, maar in een gesprek met De Zondag geeft de 19-jarige echter toe dat dat hij op termijn de stap naar het buitenland wil zetten. Samen met zijn makelaar Nico Vaesen (tevens ex-doelman) heeft Vandevoordt zelfs al een sportief plan opgesteld. Wanneer de grote transfer precies moet volgen kon hij echter nog niet zeggen.

Ook de Spaanse krant Marca stelt dat Roberto Martinez de opvolger zal worden van Ronald Koeman als hoofdcoach van FC Barcelona. De bondscoach van de Rode Duivels heeft nog een contract lopen bij de Belgische voetbalbond tot en met het WK 2022 in Qatar, maar Martinez heeft ook een opstapclausule in zijn huidig contract staan. Marca stelt dat die vergoeding ter waarde van anderhalf miljoen euro geen probleem vormt voor het financieel geplaagde Barça.

BUITENLAND
Antonio Rüdiger is waarschijnlijk bezig aan zijn laatste seizoen bij Chelsea. Spaanse media vertellen dat de dertigjarige verdediger zijn zaakwaarnemers de opdracht heeft gegeven om andere clubs te informeren dat hij na dit seizoen open staat voor een transfer. Chelsea zou Rüdiger een nieuw contract hebben aangeboden met een jaarsalaris van 6,5 miljoen euro, terwijl hij 10 miljoen verlangt. Marca laat weten dat de voorkeur uitgaat naar een overstap naar Real Madrid. Ook Bayern München zou interesse hebben in de Duitser.

FC Barcelona mag dan toch hopen op een oplossing voor de overbodige Philippe Coutinho. Een tijdelijke althans, want volgens de Daily Mail zouden Arsenal en Tottenham het wel zien zitten om Coutinho voor de tweede helft van het seizoen te huren. Een ideale oplossing is dat voor Barça echter ook niet. Het is immers niet duidelijk of zo'n uitleenbeurt ook gepaard zou gaan met een aankoopoptie, terwijl de twee Engelse clubs het ook niet zouden zien zitten om zijn volledige loon te betalen.

Volgens The Sun keert Aaron Ramsey terug naar de Premier League in de eerstvolgende wintermercato. De 30-jarige Welshman was nooit een basisspeler bij Juventus en de Italianen zijn bereid om Ramsey in januari gratis te laten gaan - ondanks een actuele marktwaarde van 14 miljoen euro. West Ham, Newcastle en Everton zouden alvast in de running liggen voor zijn handtekening.

LEES OOK: Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Zou u het een slechte zaak vinden moest Martinez vertrekken?

Meest recent

Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

19
19
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

33
33
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

169
169
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

27
27
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

82
82
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

138
138
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

286
286
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

119
119
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

59
59
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

54
54
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

57
57
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

139
139
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

135
135
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

373
373
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

73
73
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

31
31
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

138
138
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

156
156
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

71
71
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

777
777
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

264
264
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

135
135
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

483
483
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

231
231

Meer sportnieuws