TRANSFERUURTJE: 'Barça kent prijs Martinez, topaanwinst voor Real'

door
TRANSFERUURTJE: 'Barça kent prijs Martinez, topaanwinst voor Real'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


BELGIË
Bij KRC Genk heeft Maarten Vandevoort nog een contract lopen tot en met 2023, maar in een gesprek met De Zondag geeft de 19-jarige echter toe dat dat hij op termijn de stap naar het buitenland wil zetten. Samen met zijn makelaar Nico Vaesen (tevens ex-doelman) heeft Vandevoordt zelfs al een sportief plan opgesteld. Wanneer de grote transfer precies moet volgen kon hij echter nog niet zeggen.

Ook de Spaanse krant Marca stelt dat Roberto Martinez de opvolger zal worden van Ronald Koeman als hoofdcoach van FC Barcelona. De bondscoach van de Rode Duivels heeft nog een contract lopen bij de Belgische voetbalbond tot en met het WK 2022 in Qatar, maar Martinez heeft ook een opstapclausule in zijn huidig contract staan. Marca stelt dat die vergoeding ter waarde van anderhalf miljoen euro geen probleem vormt voor het financieel geplaagde Barça.

BUITENLAND
Antonio Rüdiger is waarschijnlijk bezig aan zijn laatste seizoen bij Chelsea. Spaanse media vertellen dat de dertigjarige verdediger zijn zaakwaarnemers de opdracht heeft gegeven om andere clubs te informeren dat hij na dit seizoen open staat voor een transfer. Chelsea zou Rüdiger een nieuw contract hebben aangeboden met een jaarsalaris van 6,5 miljoen euro, terwijl hij 10 miljoen verlangt. Marca laat weten dat de voorkeur uitgaat naar een overstap naar Real Madrid. Ook Bayern München zou interesse hebben in de Duitser.

FC Barcelona mag dan toch hopen op een oplossing voor de overbodige Philippe Coutinho. Een tijdelijke althans, want volgens de Daily Mail zouden Arsenal en Tottenham het wel zien zitten om Coutinho voor de tweede helft van het seizoen te huren. Een ideale oplossing is dat voor Barça echter ook niet. Het is immers niet duidelijk of zo'n uitleenbeurt ook gepaard zou gaan met een aankoopoptie, terwijl de twee Engelse clubs het ook niet zouden zien zitten om zijn volledige loon te betalen.

Volgens The Sun keert Aaron Ramsey terug naar de Premier League in de eerstvolgende wintermercato. De 30-jarige Welshman was nooit een basisspeler bij Juventus en de Italianen zijn bereid om Ramsey in januari gratis te laten gaan - ondanks een actuele marktwaarde van 14 miljoen euro. West Ham, Newcastle en Everton zouden alvast in de running liggen voor zijn handtekening.

LEES OOK: Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Zou u het een slechte zaak vinden moest Martinez vertrekken?

Meest recent

'Transferbommetje: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

34
34
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

66
66
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

27
27
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

120
120
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

60
60
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

13
13
'Rentree en dan bliksemvertrek Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

252
252
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

91
91
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

83
83
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

195
195
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

123
123
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

140
140
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

379
379
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

310
310
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

285
285
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

333
333
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

546
546
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

91
91
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

161
161
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

413
413
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

85
85
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

135
135
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

384
384
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

347
347
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

1073
1073

Meer sportnieuws