OH Leuven is bezig aan een teleurstellend seizoen tot dusver en dreigt een lange degradatiestrijd tegemoet te gaan. Al werd vrijdagavond wel een hoopgevend resultaat geboekt. Zo slaagden de Vlaams-Brabanders erin om een puntje te veroveren op het veld van landskampioen Club Brugge.
OHL kwam in het slot van de eerste helft tegen de gang van het spel op voorsprong. Vervolgens deden de Leuvenaars er alles aan om een resultaat uit de brand te slepen, onder meer door herhaaldelijk tijd te rekken. En die speelwijze zorgde voor de nodige frustratie aan Brugse zijde. "Op den duur heb je het ook gehad met dat tijdrekken. Ze spelen een soort van anti-voetbal", sakkerde Mats Rits achteraf.
Coach Marc Brys beseft ook dat het geleverde spel van OHL verre van sprankelend was. Maar gezien de huidige situatie is dat momenteel van ondergeschikt belang. "Wij zitten in een situatie waarin we in de eerste plaats punten moeten pakken. We wisten waar Brugge zou komen en daar hebben we goed op verdedigd. Gelukkig konden we rekenen op een sterke Romo", klonk het op de clubwebstek. "We wilden hoge pressie spelen en gevaar creëren via snelle uitbraken. Dat is ons niet gelukt door de sterkte van de tegenstander."
LEES OOK: 'Een veel grotere naam dan Brys: Al-Nassr kiest coach'