TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht spot aanvaller, City wil Barça-ster'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht spot aanvaller, City wil Barça-ster'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het Italiaanse medium Calcio Mercato meldt dat Anderlecht een oogje heeft laten vallen op Robin Velasco. Deze 19-jarige (vleugel-)aanvaller speelt momenteel voor het reserve-elftal van Hamburg SV in de Duitse vierde divisie. De club staat er na de degradatie echter financieel gezien niet goed voor en dus is een transfer allerminst uitgesloten. Al krijgt Paars-Wit wel de nodige concurrentie. Naast enkele ploegen uit de Bundesliga zou immers ook Udinese gecharmeerd zijn. De Italianen zouden zelfs het snelst op de bal willen spelen met een winters bod van 1 miljoen euro.

Paul Onuachu tekende begin deze week een verbeterde overeenkomst bij KRC Genk. Dat wil evenwel niet zeggen dat de spits nog jaren in Limburg te bewonderen zal zijn. In een uitgebreid interview met de krant Het Laatste Nieuws werd de Nigeriaan namelijk naar een mogelijke wintertransfer gepolst. En zijn antwoord was duidelijk. "Als er een concreet bod komt, zal Racing Genk meewerken", aldus Onuachu. Uiteraard zal ook voor de club het complete (lees: financiële) plaatje moeten kloppen.

BUITENLAND
FC Barcelona lijkt alweer te moeten vrezen voor een vertrek van één van zijn sterren. Manchester City heeft volgens The Daily Mirror immers warme belangstelling voor Ansu Fati. De Engelse kampioen is volgens het medium bereid om Raheem Sterling in de deal te betrekken. Wanneer Barcelona niet zit te wachten op de Engelse winger, zou de Portugees Bernardo Silva in beeld kunnen komen voor een ruilconstructie.

José Mourinho heeft een volgende aanwinst voor zijn AS Roma in het vizier. Zo zou de Portugees in de nabije toekomst een ex-speler van KRC Genk aan boord halen. Ianis Hagi, nu bij het Schotse Rangers, zou in de winter de overstap maken naar de Italiaanse hoofdstad volgens het Roemeense Sport. Met die transfer zou 20 miljoen euro gemoeid zijn.

Manchester United haalde in de voorbije transferperiode opnieuw enkele gevoelige versterkingen in huis, maar heeft nog meer grote transferplannen. Zo zou ook op het middenveld nog wat mankracht welgekomen zijn. Binnen de club zouden echter twijfels heersen over topdoelwit Declan Rice. De vraagprijs van West Ham United zou namelijk te hoog liggen.

Loris Karius lijkt eindelijk definitief te gaan vetrekken bij Liverpool FC. Met nog een contract dat loopt tot medio 2022 hoopt FC Basel toe te slaan. De Zwitserse club zou volgens het Duitse medium in contact staan met Liverpool om de keeper over een paar maanden binnen te halen.

LEES OOK: El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Onuachu is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Standard kan weer winnen en mengt zich in strijd om PO1

De strijd om de Champions' Play-Off is vrijdagavond weer wat spannender geworden. Na een ...

40
40
Revanche op Anderlecht? Hubert spreekt duidelijke taal

Zondag is het uitkijken naar de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union. Dat is altijd een ...

36
36
Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Beerschot is er vrijdagavond in geslaagd om KV Kortrijk onder druk te zetten. Het boekte op het Kiel ...

62
62
Pro League maakt zeer fraaie cijfers bekend

Het was de voorbije dagen alle hens aan dek bij de Pro League door de problemen met DAZN, dat het ...

21
21
'Geen Vermant: Stuttgart richt pijlen op andere Belg'

Bij VfB Stuttgart gaan ze in januari op zoek naar een spits en dat dossier heeft ook een stevige ...

48
48
Nieuwe eigenaars Beerschot kondigen transfergeweld aan

Bij Beerschot deden onlangs nieuwe eigenaars hun intrede. Net als STVV kwamen de Mannekes in Japanse ...

182
182
'Standard krijgt cruciaal nieuws over investeerders'

Bij Standard zijn ze nog altijd in blijde verwachting van nieuwe investeerders. CEO Giacomo Angelini ...

89
89
Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

143
143
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

78
78
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

145
145
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

296
296
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

100
100
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

162
162
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

423
423
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

151
151
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

649
649
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

278
278
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

80
80
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

263
263
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

216
216
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

303
303
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

192
192
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

468
468
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

467
467
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

263
263

Meer sportnieuws