TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht spot aanvaller, City wil Barça-ster'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht spot aanvaller, City wil Barça-ster'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het Italiaanse medium Calcio Mercato meldt dat Anderlecht een oogje heeft laten vallen op Robin Velasco. Deze 19-jarige (vleugel-)aanvaller speelt momenteel voor het reserve-elftal van Hamburg SV in de Duitse vierde divisie. De club staat er na de degradatie echter financieel gezien niet goed voor en dus is een transfer allerminst uitgesloten. Al krijgt Paars-Wit wel de nodige concurrentie. Naast enkele ploegen uit de Bundesliga zou immers ook Udinese gecharmeerd zijn. De Italianen zouden zelfs het snelst op de bal willen spelen met een winters bod van 1 miljoen euro.

Paul Onuachu tekende begin deze week een verbeterde overeenkomst bij KRC Genk. Dat wil evenwel niet zeggen dat de spits nog jaren in Limburg te bewonderen zal zijn. In een uitgebreid interview met de krant Het Laatste Nieuws werd de Nigeriaan namelijk naar een mogelijke wintertransfer gepolst. En zijn antwoord was duidelijk. "Als er een concreet bod komt, zal Racing Genk meewerken", aldus Onuachu. Uiteraard zal ook voor de club het complete (lees: financiële) plaatje moeten kloppen.

BUITENLAND
FC Barcelona lijkt alweer te moeten vrezen voor een vertrek van één van zijn sterren. Manchester City heeft volgens The Daily Mirror immers warme belangstelling voor Ansu Fati. De Engelse kampioen is volgens het medium bereid om Raheem Sterling in de deal te betrekken. Wanneer Barcelona niet zit te wachten op de Engelse winger, zou de Portugees Bernardo Silva in beeld kunnen komen voor een ruilconstructie.

José Mourinho heeft een volgende aanwinst voor zijn AS Roma in het vizier. Zo zou de Portugees in de nabije toekomst een ex-speler van KRC Genk aan boord halen. Ianis Hagi, nu bij het Schotse Rangers, zou in de winter de overstap maken naar de Italiaanse hoofdstad volgens het Roemeense Sport. Met die transfer zou 20 miljoen euro gemoeid zijn.

Manchester United haalde in de voorbije transferperiode opnieuw enkele gevoelige versterkingen in huis, maar heeft nog meer grote transferplannen. Zo zou ook op het middenveld nog wat mankracht welgekomen zijn. Binnen de club zouden echter twijfels heersen over topdoelwit Declan Rice. De vraagprijs van West Ham United zou namelijk te hoog liggen.

Loris Karius lijkt eindelijk definitief te gaan vetrekken bij Liverpool FC. Met nog een contract dat loopt tot medio 2022 hoopt FC Basel toe te slaan. De Zwitserse club zou volgens het Duitse medium in contact staan met Liverpool om de keeper over een paar maanden binnen te halen.

LEES OOK: De Condé kraakt Fink: KRC Genk 2.0 op titelkoers?

Onuachu is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

6
6
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

31
31
De Condé kraakt Fink: KRC Genk 2.0 op titelkoers?

De uitschuiver tegen Ferencvaros in de League Phase van de Europa League is uitgewist. Dankzij een ...

17
17
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

27
27
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

38
38
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

144
144
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

104
104
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

176
176
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

135
135
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

31
31
Eindelijk Vermant: Garcia geeft uitleg bij zijn keuze

De Rode Duivels moeten volgende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK 2026 ...

62
62
Garcia heeft 2 verrassingen in petto in selectie Duivels

Bondscoach Rudi Garcia heeft zijn selectie bekendgemaakt voor de laatste twee ...

123
123
Nieuwe domper Lavia: Maresca komt met update

Chelsea beleefde deze week een pijnlijke avond in de Champions League, want het kwam niet verder dan ...

82
82
'Strijd om Tresoldi barst los: grote verrassing in de maak'

Er was de voorbije maanden toch wat twijfel rond Club Brugge, nadat het in de zomer weer een pak ...

268
268
Bedankt Genk: België op koers voor 2 rechtstreekse CL-tickets

De Belgische clubs zijn erin geslaagd om zich deze week te tonen in Europa. Union slaagde in de ...

284
284
TRANSFERUURTJE: 'Grootmachten melden zich bij Club, Ajax grijpt in'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

203
203
‘Kompany hoort groot nieuws bij Bayern München’

Vincent Kompany is geweldig aan het seizoen begonnen bij Bayern München en dat is nog een ...

113
113
Topper op scherp: Kana deelt ferme sneer uit aan Club Brugge

Zondag staat de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. In het Lotto Park ...

790
790
'Competitiehervorming explodeert: Anderlecht keert kar'

De competitiehervorming ligt zwaar onder vuur met Sam Baro voorop. De beleidsbepaler van KAA Gent ...

653
653
‘Winterse knaltransfer: kassa KRC Genk rinkelt'

De wintermercato komt er stilletjes aan en de Belgische clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten. ...

241
241
Ex-topref onthult: “Daarom werd goal Vermant afgekeurd”

Het Jan Breydelstadion stond even in brand. In de slotfase tegen FC Barcelona in de Champions League ...

354
354
Lukebakio trapt ferm na op Tedesco: “Leuk is anders…”

Dodi Lukebakio bloeit in Benfica volledig op onder José Mourinho. De buitenspeler zit ...

81
81
Staelens legt pijnlijke verschil tussen RSCA en Club bloot

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat Michael Verschueren, Kenneth Bornauw en de komende maanden mogelijk ...

332
332
KRC Genk verrast Europa: Heynen weet niet wat hij ziet

KRC Genk tankte héél veel vertrouwen tegen Sporting Braga. De Limburgers wonnen met ...

337
337
Ronaldo breekt stilte: "Daarom bleef ik weg bij begrafenis Jota"

Afgelopen zomer stond de hectische voetbalwereld voor enkele dagen stil. Diogo Joto overleed na een ...

208
208

Meer sportnieuws