TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht spot aanvaller, City wil Barça-ster'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht spot aanvaller, City wil Barça-ster'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Het Italiaanse medium Calcio Mercato meldt dat Anderlecht een oogje heeft laten vallen op Robin Velasco. Deze 19-jarige (vleugel-)aanvaller speelt momenteel voor het reserve-elftal van Hamburg SV in de Duitse vierde divisie. De club staat er na de degradatie echter financieel gezien niet goed voor en dus is een transfer allerminst uitgesloten. Al krijgt Paars-Wit wel de nodige concurrentie. Naast enkele ploegen uit de Bundesliga zou immers ook Udinese gecharmeerd zijn. De Italianen zouden zelfs het snelst op de bal willen spelen met een winters bod van 1 miljoen euro.

Paul Onuachu tekende begin deze week een verbeterde overeenkomst bij KRC Genk. Dat wil evenwel niet zeggen dat de spits nog jaren in Limburg te bewonderen zal zijn. In een uitgebreid interview met de krant Het Laatste Nieuws werd de Nigeriaan namelijk naar een mogelijke wintertransfer gepolst. En zijn antwoord was duidelijk. "Als er een concreet bod komt, zal Racing Genk meewerken", aldus Onuachu. Uiteraard zal ook voor de club het complete (lees: financiële) plaatje moeten kloppen.

BUITENLAND
FC Barcelona lijkt alweer te moeten vrezen voor een vertrek van één van zijn sterren. Manchester City heeft volgens The Daily Mirror immers warme belangstelling voor Ansu Fati. De Engelse kampioen is volgens het medium bereid om Raheem Sterling in de deal te betrekken. Wanneer Barcelona niet zit te wachten op de Engelse winger, zou de Portugees Bernardo Silva in beeld kunnen komen voor een ruilconstructie.

José Mourinho heeft een volgende aanwinst voor zijn AS Roma in het vizier. Zo zou de Portugees in de nabije toekomst een ex-speler van KRC Genk aan boord halen. Ianis Hagi, nu bij het Schotse Rangers, zou in de winter de overstap maken naar de Italiaanse hoofdstad volgens het Roemeense Sport. Met die transfer zou 20 miljoen euro gemoeid zijn.

Manchester United haalde in de voorbije transferperiode opnieuw enkele gevoelige versterkingen in huis, maar heeft nog meer grote transferplannen. Zo zou ook op het middenveld nog wat mankracht welgekomen zijn. Binnen de club zouden echter twijfels heersen over topdoelwit Declan Rice. De vraagprijs van West Ham United zou namelijk te hoog liggen.

Loris Karius lijkt eindelijk definitief te gaan vetrekken bij Liverpool FC. Met nog een contract dat loopt tot medio 2022 hoopt FC Basel toe te slaan. De Zwitserse club zou volgens het Duitse medium in contact staan met Liverpool om de keeper over een paar maanden binnen te halen.

LEES OOK: Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Onuachu is klaar voor de stap naar een topcompetitie ...

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

27
27
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

57
57
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

108
108
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

191
191
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

253
253
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

95
95
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

78
78
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

176
176
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

526
526
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

203
203
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

746
746
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

193
193
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

130
130
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

159
159
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

240
240
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

664
664
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

68
68
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

377
377
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

325
325
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

186
186
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

431
431
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

205
205
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

74
74
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

56
56
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

332
332

Meer sportnieuws