Genk benadeeld tegen Antwerp? "Geen 13 maar 5 minuten"

door
Genk benadeeld tegen Antwerp?

Door een opeenstapeling van individuele foutjes ging Genk woensdag met 4-2 onderuit op bezoek bij Antwerp. Achteraf was echter vooral scheidsrechter Bram Van Driessche kop van jut. Terwijl langs Antwerpse zijde Ritchie De Laet zijn beklag deed over de rode kaart die hij onder zijn neus kreeg geschoven, vond men bij de vicekampioen/bekerwinnaar immers dat hij zich te gemakkelijk liet vangen aan de slinkse trucjes van de thuisploeg.


Bovendien claimde Genk vroeg in de partij tevergeefs een strafschop. Nu blijkt dat de Limburgers, en dan vooral hun supporters, nóg een beslissing van de wedstrijdleiding niet bepaald konden appreciëren. In een analyse stelt Het Belang van Limburg immers dat er een pak meer blessuretijd had mogen worden toegevoegd dan de bonus van 'slechts' vijf minuten. De krant verwijst daarbij onder meer naar de match van Club Brugge tegen Eupen eerder dit seizoen, toen er maar liefst 13 minuten werden bijgeteld.

Met veel commotie tot gevolg, hoewel HBvL nog eens opmerkt dat die keuze destijds zeker te rechtvaardigen viel. Opmerkelijk is desalniettemin dat de scheidsrechter die dag eveneens Van Driessche was, zij het wel met een andere vierde ref én VAR - als assistenten mede verantwoordelijk voor de duur van de extra time. Bovendien had Genk nog twee goals nodig om zich op gelijke hoogte te scharen. Toch gooit dit alles volgens de krant "olie op het vuur bij de complotdenkers" in en rond de Cegeka Arena.

LEES OOK: Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

De blessuretijd in Antwerp-Genk was te kort

Meest recent

Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

1
1
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

42
42
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

67
67
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

57
57
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

56
56
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

200
200
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

104
104
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

188
188
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

247
247
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

181
181
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

115
115
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

51
51
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

99
99
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

333
333
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

190
190
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

279
279
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

506
506
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

160
160
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

193
193
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

188
188
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

54
54
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

289
289
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

421
421
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

416
416
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

114
114

Meer sportnieuws