Genk benadeeld tegen Antwerp? "Geen 13 maar 5 minuten"

door
Genk benadeeld tegen Antwerp?

Door een opeenstapeling van individuele foutjes ging Genk woensdag met 4-2 onderuit op bezoek bij Antwerp. Achteraf was echter vooral scheidsrechter Bram Van Driessche kop van jut. Terwijl langs Antwerpse zijde Ritchie De Laet zijn beklag deed over de rode kaart die hij onder zijn neus kreeg geschoven, vond men bij de vicekampioen/bekerwinnaar immers dat hij zich te gemakkelijk liet vangen aan de slinkse trucjes van de thuisploeg.


Bovendien claimde Genk vroeg in de partij tevergeefs een strafschop. Nu blijkt dat de Limburgers, en dan vooral hun supporters, nóg een beslissing van de wedstrijdleiding niet bepaald konden appreciëren. In een analyse stelt Het Belang van Limburg immers dat er een pak meer blessuretijd had mogen worden toegevoegd dan de bonus van 'slechts' vijf minuten. De krant verwijst daarbij onder meer naar de match van Club Brugge tegen Eupen eerder dit seizoen, toen er maar liefst 13 minuten werden bijgeteld.

Met veel commotie tot gevolg, hoewel HBvL nog eens opmerkt dat die keuze destijds zeker te rechtvaardigen viel. Opmerkelijk is desalniettemin dat de scheidsrechter die dag eveneens Van Driessche was, zij het wel met een andere vierde ref én VAR - als assistenten mede verantwoordelijk voor de duur van de extra time. Bovendien had Genk nog twee goals nodig om zich op gelijke hoogte te scharen. Toch gooit dit alles volgens de krant "olie op het vuur bij de complotdenkers" in en rond de Cegeka Arena.

LEES OOK: Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

De blessuretijd in Antwerp-Genk was te kort

Meest recent

'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

42
42
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

14
14
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

70
70
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

236
236
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

66
66
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

77
77
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

223
223
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

22
22
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

352
352
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

224
224
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

265
265
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

50
50
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

214
214
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

135
135
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

45
45
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

84
84
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

848
848
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

533
533
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

200
200
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

108
108
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

191
191
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

396
396
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

94
94
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

60
60
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

319
319

Meer sportnieuws