TRANSFERUURTJE: 'Lang dichter bij transfer, nieuwe topaankoop Chelsea'

door
TRANSFERUURTJE: 'Lang dichter bij transfer, nieuwe topaankoop Chelsea'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Noa Lang wordt sinds enkele dagen gelinkt aan het Engelse Arsenal FC. En volgens The Daily Express is de interesse van de Gunners behoorlijk concreet. Zo zou coach Mikel Arteta inmiddels overtuigd zijn. De Spaanse trainer zet hoog in op het aantrekken van jongere talenten en zou in Lang een goede investering voor de toekomst zien. Het genoemde medium stelt zelfs dat Arsenal een wintertransfer overweegt. De kans is evenwel klein dat de Nederlander in januari al vertrekt. Bovendien beschikt Club Brugge over een sterke onderhandelingspositie gezien zijn recente contractverlengingen.

Yari Verschaeren is bezig aan een goed seizoen bij RSC Anderlecht en mogelijk kan hij zijn prestaties komende zomer verzilveren met een mooie transfer. Volgens Calcio Mercato toont AC Milan immers opnieuw interesse in het Brusselse goudhaantje. De Rossoneri houden hem al enkele weken in de gaten volgens het medium en zouden hun scouts de opdracht gegeven hebben om hem te evalueren. Van een concreet bod is evenwel nog geen sprake. Het is ook niet duidelijk hoeveel Paars-Wit wil verdienen aan het jeugdproduct.

Standard wil zijn grootste talenten uit de jeugdopleiding zo lang mogelijk aan boord houden. Bij Thiago Paulo da Silva is dat alvast gelukt. Zo maakten de Rouches donderdag bekend dat de veelbelovende vleugelback zijn overeenkomst op Sclessin heeft verlengd. De 17-jarige Braziliaanse Belg, overigens een neefje van ex-speler Edmilson Junior, blijft dus nog een tijdje in Luik spelen.

BUITENLAND
Landry Dimata ruilde deze zomer RSC Anderlecht definitief in voor Espanyol. Daar kende hij een goede start, maar ondertussen is hij wat weggedeemsterd bij de Catalanen. De spits zou niet meer voorkomen in de plannen van coach Vicente Moreno. Het Franse RC lens zou de situatie van Dimata daarom nauwgezet in de gaten houden, meldt MSV Foot. Espanyol zou drie miljoen euro willen vangen bij een transfer.

Bayern München speurt momenteel rond naar defensieve versterking. De Duitse recordkampioen heeft immers contact opgenomen met de entourage van Antonio Rüdiger voor verkennende gesprekken, zo schrijft Goal. De 28-jarige verdediger ziet zijn contract bij Chelsea op het einde van het seizoen aflopen en dat lokt bij heel wat Europese grootmachten interesse. Ook Real Madrid en Paris Saint-Germain zouden immers zijn situatie in de gaten houden.

FC Barcelona heeft nog een extra aanwinst voor de langere termijn aangetrokken. Via de officiële kanalen maakte Blaugrana bekend dat een akkoord is bereikt omtrent de komst van Emre Demir, een 17-jarige Turk die momenteel nog bij Kayserispor aan de slag is. Volgende zomer maakt de jonge linkspoot, die op zowat alle offensieve posities uit de voeten kan, de overstap naar Barça B.

Matthijs de Ligt zou wel eens snel kunnen vertrekken bij Juventus. Volgens de Engelse tabloid The Sun, weliswaar niet de meest betrouwbare bron, wil Chelsea namelijk de ontsnappingsclausule van 103 miljoen Britse pond (omgerekend zo'n 120 miljoen euro) gaan lichten. Zo hoopt men andere geïnteresseerden als Real Madrid en FC Barcelona te snel af te zijn.

Volgens Mundo Deportivo wil nu ook Liverpool zich versterken met Erling Haaland. De Reds doen het al jaren met Mohamed Salah, Roberto Firmino en Sadio Mané in de aanval, maar dat trio begint stilaan op leeftijd te maken. Liverpool zal wel de concurrentie aan moeten gaan met FC Barcelona, Manchester City en Real Madrid. Vorige zomer toonde ook Chelsea interesse, maar dat lijkt na de transfer van Romelu Lukaku niet meer aan de orde te zijn. Dortmund mikt dan weer op Federico Chiesa als vervanger.

LEES OOK: Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Verschaeren is klaar voor de stap naar een grotere competitie ...

Meest recent

Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

7
7
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

27
27
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

119
119
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

85
85
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

196
196
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

107
107
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

26
26
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

356
356
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

174
174
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

111
111
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

25
25
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

39
39
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

75
75
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

253
253
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

118
118
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

389
389
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

230
230
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

116
116
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

100
100
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

68
68
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

267
267
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

135
135

Meer sportnieuws