TRANSFERUURTJE: 'Lang dichter bij transfer, nieuwe topaankoop Chelsea'

331 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Lang dichter bij transfer, nieuwe topaankoop Chelsea'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Noa Lang wordt sinds enkele dagen gelinkt aan het Engelse Arsenal FC. En volgens The Daily Express is de interesse van de Gunners behoorlijk concreet. Zo zou coach Mikel Arteta inmiddels overtuigd zijn. De Spaanse trainer zet hoog in op het aantrekken van jongere talenten en zou in Lang een goede investering voor de toekomst zien. Het genoemde medium stelt zelfs dat Arsenal een wintertransfer overweegt. De kans is evenwel klein dat de Nederlander in januari al vertrekt. Bovendien beschikt Club Brugge over een sterke onderhandelingspositie gezien zijn recente contractverlengingen.

Yari Verschaeren is bezig aan een goed seizoen bij RSC Anderlecht en mogelijk kan hij zijn prestaties komende zomer verzilveren met een mooie transfer. Volgens Calcio Mercato toont AC Milan immers opnieuw interesse in het Brusselse goudhaantje. De Rossoneri houden hem al enkele weken in de gaten volgens het medium en zouden hun scouts de opdracht gegeven hebben om hem te evalueren. Van een concreet bod is evenwel nog geen sprake. Het is ook niet duidelijk hoeveel Paars-Wit wil verdienen aan het jeugdproduct.

Standard wil zijn grootste talenten uit de jeugdopleiding zo lang mogelijk aan boord houden. Bij Thiago Paulo da Silva is dat alvast gelukt. Zo maakten de Rouches donderdag bekend dat de veelbelovende vleugelback zijn overeenkomst op Sclessin heeft verlengd. De 17-jarige Braziliaanse Belg, overigens een neefje van ex-speler Edmilson Junior, blijft dus nog een tijdje in Luik spelen.

BUITENLAND
Landry Dimata ruilde deze zomer RSC Anderlecht definitief in voor Espanyol. Daar kende hij een goede start, maar ondertussen is hij wat weggedeemsterd bij de Catalanen. De spits zou niet meer voorkomen in de plannen van coach Vicente Moreno. Het Franse RC lens zou de situatie van Dimata daarom nauwgezet in de gaten houden, meldt MSV Foot. Espanyol zou drie miljoen euro willen vangen bij een transfer.

Bayern München speurt momenteel rond naar defensieve versterking. De Duitse recordkampioen heeft immers contact opgenomen met de entourage van Antonio Rüdiger voor verkennende gesprekken, zo schrijft Goal. De 28-jarige verdediger ziet zijn contract bij Chelsea op het einde van het seizoen aflopen en dat lokt bij heel wat Europese grootmachten interesse. Ook Real Madrid en Paris Saint-Germain zouden immers zijn situatie in de gaten houden.

FC Barcelona heeft nog een extra aanwinst voor de langere termijn aangetrokken. Via de officiële kanalen maakte Blaugrana bekend dat een akkoord is bereikt omtrent de komst van Emre Demir, een 17-jarige Turk die momenteel nog bij Kayserispor aan de slag is. Volgende zomer maakt de jonge linkspoot, die op zowat alle offensieve posities uit de voeten kan, de overstap naar Barça B.

Matthijs de Ligt zou wel eens snel kunnen vertrekken bij Juventus. Volgens de Engelse tabloid The Sun, weliswaar niet de meest betrouwbare bron, wil Chelsea namelijk de ontsnappingsclausule van 103 miljoen Britse pond (omgerekend zo'n 120 miljoen euro) gaan lichten. Zo hoopt men andere geïnteresseerden als Real Madrid en FC Barcelona te snel af te zijn.

Volgens Mundo Deportivo wil nu ook Liverpool zich versterken met Erling Haaland. De Reds doen het al jaren met Mohamed Salah, Roberto Firmino en Sadio Mané in de aanval, maar dat trio begint stilaan op leeftijd te maken. Liverpool zal wel de concurrentie aan moeten gaan met FC Barcelona, Manchester City en Real Madrid. Vorige zomer toonde ook Chelsea interesse, maar dat lijkt na de transfer van Romelu Lukaku niet meer aan de orde te zijn. Dortmund mikt dan weer op Federico Chiesa als vervanger.

LEES OOK: 'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Verschaeren is klaar voor de stap naar een grotere competitie ...

Meest recent

'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

0
0
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

6
6
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

57
57
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

64
64
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

12
12
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

19
19
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

87
87
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

164
164
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

45
45
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

150
150
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

31
31
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

163
163
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

255
255
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

97
97
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

385
385
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

530
530
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

142
142
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

216
216
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

290
290
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

162
162
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

287
287
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

559
559
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

159
159
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

168
168
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

163
163

Meer sportnieuws