TRANSFERUURTJE: 'Lang dichter bij transfer, nieuwe topaankoop Chelsea'

door
TRANSFERUURTJE: 'Lang dichter bij transfer, nieuwe topaankoop Chelsea'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Noa Lang wordt sinds enkele dagen gelinkt aan het Engelse Arsenal FC. En volgens The Daily Express is de interesse van de Gunners behoorlijk concreet. Zo zou coach Mikel Arteta inmiddels overtuigd zijn. De Spaanse trainer zet hoog in op het aantrekken van jongere talenten en zou in Lang een goede investering voor de toekomst zien. Het genoemde medium stelt zelfs dat Arsenal een wintertransfer overweegt. De kans is evenwel klein dat de Nederlander in januari al vertrekt. Bovendien beschikt Club Brugge over een sterke onderhandelingspositie gezien zijn recente contractverlengingen.

Yari Verschaeren is bezig aan een goed seizoen bij RSC Anderlecht en mogelijk kan hij zijn prestaties komende zomer verzilveren met een mooie transfer. Volgens Calcio Mercato toont AC Milan immers opnieuw interesse in het Brusselse goudhaantje. De Rossoneri houden hem al enkele weken in de gaten volgens het medium en zouden hun scouts de opdracht gegeven hebben om hem te evalueren. Van een concreet bod is evenwel nog geen sprake. Het is ook niet duidelijk hoeveel Paars-Wit wil verdienen aan het jeugdproduct.

Standard wil zijn grootste talenten uit de jeugdopleiding zo lang mogelijk aan boord houden. Bij Thiago Paulo da Silva is dat alvast gelukt. Zo maakten de Rouches donderdag bekend dat de veelbelovende vleugelback zijn overeenkomst op Sclessin heeft verlengd. De 17-jarige Braziliaanse Belg, overigens een neefje van ex-speler Edmilson Junior, blijft dus nog een tijdje in Luik spelen.

BUITENLAND
Landry Dimata ruilde deze zomer RSC Anderlecht definitief in voor Espanyol. Daar kende hij een goede start, maar ondertussen is hij wat weggedeemsterd bij de Catalanen. De spits zou niet meer voorkomen in de plannen van coach Vicente Moreno. Het Franse RC lens zou de situatie van Dimata daarom nauwgezet in de gaten houden, meldt MSV Foot. Espanyol zou drie miljoen euro willen vangen bij een transfer.

Bayern München speurt momenteel rond naar defensieve versterking. De Duitse recordkampioen heeft immers contact opgenomen met de entourage van Antonio Rüdiger voor verkennende gesprekken, zo schrijft Goal. De 28-jarige verdediger ziet zijn contract bij Chelsea op het einde van het seizoen aflopen en dat lokt bij heel wat Europese grootmachten interesse. Ook Real Madrid en Paris Saint-Germain zouden immers zijn situatie in de gaten houden.

FC Barcelona heeft nog een extra aanwinst voor de langere termijn aangetrokken. Via de officiële kanalen maakte Blaugrana bekend dat een akkoord is bereikt omtrent de komst van Emre Demir, een 17-jarige Turk die momenteel nog bij Kayserispor aan de slag is. Volgende zomer maakt de jonge linkspoot, die op zowat alle offensieve posities uit de voeten kan, de overstap naar Barça B.

Matthijs de Ligt zou wel eens snel kunnen vertrekken bij Juventus. Volgens de Engelse tabloid The Sun, weliswaar niet de meest betrouwbare bron, wil Chelsea namelijk de ontsnappingsclausule van 103 miljoen Britse pond (omgerekend zo'n 120 miljoen euro) gaan lichten. Zo hoopt men andere geïnteresseerden als Real Madrid en FC Barcelona te snel af te zijn.

Volgens Mundo Deportivo wil nu ook Liverpool zich versterken met Erling Haaland. De Reds doen het al jaren met Mohamed Salah, Roberto Firmino en Sadio Mané in de aanval, maar dat trio begint stilaan op leeftijd te maken. Liverpool zal wel de concurrentie aan moeten gaan met FC Barcelona, Manchester City en Real Madrid. Vorige zomer toonde ook Chelsea interesse, maar dat lijkt na de transfer van Romelu Lukaku niet meer aan de orde te zijn. Dortmund mikt dan weer op Federico Chiesa als vervanger.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Verschaeren is klaar voor de stap naar een grotere competitie ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

93
93
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

2
2
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

28
28
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

41
41
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

16
16
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

89
89
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

66
66
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

273
273
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

80
80
Mazzu is het beu en haalt ferm uit na Standard – OHL

Oud-Heverlee Leuven zit in een desastreuze reeks. Ook tegen Standard Luik liep het mis ondanks de ...

107
107
'Toekomst Dennis Praet: Antwerp neemt drastisch besluit'

Ongeacht of alsnog een Europees ticket uit de bus valt, maakt Antwerp FC zich op voor een drukke ...

147
147
Einde cyclus Club Brugge: zéven sterkhouders naar exit?

Club Brugge staat sinds afgelopen weekend aan de leiding in de Champions' Play-Offs, maar de druk ...

274
274
"Belachelijk" - Opvallende straf Burgess na heftige uithaal

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

286
286
Vrouw Valverde haalt verschroeiend uit: "Ze willen bloed zien"

De aanloop naar de Clasico van zondagavond is bijzonder woelig verlopen bij Real Madrid. Zo kwam het ...

56
56
'Anderlecht heeft genoeg gezien: pijnlijke exit na 61 duels'

Antoine Sibierski is sinds deze week officieel aan de slag als sportief directeur bij RSC ...

330
330
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

286
286
'Bayern opent onderhandelingen: Kompany krijgt knaltransfer'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

178
178
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

312
312
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

294
294
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

34
34
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

237
237
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

48
48
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

112
112
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

249
249
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

202
202
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

171
171

Meer sportnieuws