TRANSFERUURTJE: 'Lang dichter bij transfer, nieuwe topaankoop Chelsea'

door
TRANSFERUURTJE: 'Lang dichter bij transfer, nieuwe topaankoop Chelsea'

De zomerse transfermarkt is in België en de meeste Europese landen inmiddels weer gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de komende mercato's. Bovendien mogen in sommige landen wel nog enkele dagen of weken transfers gedaan worden. VoetbalNieuws bundelt al dat nieuws dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Noa Lang wordt sinds enkele dagen gelinkt aan het Engelse Arsenal FC. En volgens The Daily Express is de interesse van de Gunners behoorlijk concreet. Zo zou coach Mikel Arteta inmiddels overtuigd zijn. De Spaanse trainer zet hoog in op het aantrekken van jongere talenten en zou in Lang een goede investering voor de toekomst zien. Het genoemde medium stelt zelfs dat Arsenal een wintertransfer overweegt. De kans is evenwel klein dat de Nederlander in januari al vertrekt. Bovendien beschikt Club Brugge over een sterke onderhandelingspositie gezien zijn recente contractverlengingen.

Yari Verschaeren is bezig aan een goed seizoen bij RSC Anderlecht en mogelijk kan hij zijn prestaties komende zomer verzilveren met een mooie transfer. Volgens Calcio Mercato toont AC Milan immers opnieuw interesse in het Brusselse goudhaantje. De Rossoneri houden hem al enkele weken in de gaten volgens het medium en zouden hun scouts de opdracht gegeven hebben om hem te evalueren. Van een concreet bod is evenwel nog geen sprake. Het is ook niet duidelijk hoeveel Paars-Wit wil verdienen aan het jeugdproduct.

Standard wil zijn grootste talenten uit de jeugdopleiding zo lang mogelijk aan boord houden. Bij Thiago Paulo da Silva is dat alvast gelukt. Zo maakten de Rouches donderdag bekend dat de veelbelovende vleugelback zijn overeenkomst op Sclessin heeft verlengd. De 17-jarige Braziliaanse Belg, overigens een neefje van ex-speler Edmilson Junior, blijft dus nog een tijdje in Luik spelen.

BUITENLAND
Landry Dimata ruilde deze zomer RSC Anderlecht definitief in voor Espanyol. Daar kende hij een goede start, maar ondertussen is hij wat weggedeemsterd bij de Catalanen. De spits zou niet meer voorkomen in de plannen van coach Vicente Moreno. Het Franse RC lens zou de situatie van Dimata daarom nauwgezet in de gaten houden, meldt MSV Foot. Espanyol zou drie miljoen euro willen vangen bij een transfer.

Bayern München speurt momenteel rond naar defensieve versterking. De Duitse recordkampioen heeft immers contact opgenomen met de entourage van Antonio Rüdiger voor verkennende gesprekken, zo schrijft Goal. De 28-jarige verdediger ziet zijn contract bij Chelsea op het einde van het seizoen aflopen en dat lokt bij heel wat Europese grootmachten interesse. Ook Real Madrid en Paris Saint-Germain zouden immers zijn situatie in de gaten houden.

FC Barcelona heeft nog een extra aanwinst voor de langere termijn aangetrokken. Via de officiële kanalen maakte Blaugrana bekend dat een akkoord is bereikt omtrent de komst van Emre Demir, een 17-jarige Turk die momenteel nog bij Kayserispor aan de slag is. Volgende zomer maakt de jonge linkspoot, die op zowat alle offensieve posities uit de voeten kan, de overstap naar Barça B.

Matthijs de Ligt zou wel eens snel kunnen vertrekken bij Juventus. Volgens de Engelse tabloid The Sun, weliswaar niet de meest betrouwbare bron, wil Chelsea namelijk de ontsnappingsclausule van 103 miljoen Britse pond (omgerekend zo'n 120 miljoen euro) gaan lichten. Zo hoopt men andere geïnteresseerden als Real Madrid en FC Barcelona te snel af te zijn.

Volgens Mundo Deportivo wil nu ook Liverpool zich versterken met Erling Haaland. De Reds doen het al jaren met Mohamed Salah, Roberto Firmino en Sadio Mané in de aanval, maar dat trio begint stilaan op leeftijd te maken. Liverpool zal wel de concurrentie aan moeten gaan met FC Barcelona, Manchester City en Real Madrid. Vorige zomer toonde ook Chelsea interesse, maar dat lijkt na de transfer van Romelu Lukaku niet meer aan de orde te zijn. Dortmund mikt dan weer op Federico Chiesa als vervanger.

LEES OOK: Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Verschaeren is klaar voor de stap naar een grotere competitie ...

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

33
33
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

19
19
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

21
21
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

28
28
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

87
87
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

58
58
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

151
151
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

188
188
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

112
112
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

344
344
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

258
258
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

208
208
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

206
206
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

103
103
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

132
132
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

407
407
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

168
168

Meer sportnieuws