Zowel Anderlecht als AA Gent vloeken na puntendeling

299 stemmen
Zowel Anderlecht als AA Gent vloeken na puntendeling

Deze week kregen we in de Jupiler Pro League twee fraaie inhaalduels voorgeschoteld. Omwille van de Europese verplichtingen van de clubs eind augustus, werden Antwerp-Racing Genk en Anderlecht-AA Gent immers nu pas afgewerkt. Vanavond was het de beurt aan de mannen van Kompany en Vanhaezebrouck.

In de opstelling van Anderlecht viel vooral op dat er niet werd gewisseld door Kompany. Dezelfde elf starters als tegen Standard kwamen immers aan de aftrap, wat maakte dat Benito Raman niet aan de wedstrijd mocht beginnen tegen zijn ex-club. Bij AA Gent was de Georgiër Chakvetadze de grote verrassing, zijn eerste basisplaats dit seizoen. Tarik Tissoudali moest beginnen vanaf de bank. Nog opmerkelijk was dat Nurio en Okumu het wedstrijdblad zelfs niet haalden.



Een aardige affiche dus in het Lotto Park, maar de eerste helft stond niet bepaald bol van de doelkansen. Anderlecht was eigenlijk maar één keer echt gevaarlijk, helemaal in het begin van de wedstrijd toen Bolat een own-goal van Godeau moest voorkomen. Paars-Wit controleerde hierna dan wel, maar waren het toch de Buffalo’s die na het halfuur voor de grootste dreiging zorgden. Dat leverde in minuut 37 zelfs een doelpunt op. Castro-Montes tekende fraai voor 0-1 en meteen ook de ruststand.



Net voor het uur liet de verdediger van AA Gent zich opnieuw opmerken, zij het deze keer in negatief opzicht. Castro-Montes legde namelijk nogal onvakkundig Gomez neer, waardoor de bal op de stip ging. Refaelov faalde niet: 1-1. De Brusselaars probeerden meteen door te drukken, maar net als dat in de eerste helft het geval was, zorgden ze daarbij toch voor te weinig doelgevaar. In de slotminuten kreeg Zirkzee alsnog de kans om Anderlecht te overwinning te bezorgen, maar zijn aflegger werd onderschept door Bolat. Zo bleef het dus bij 1-1, een uitslag waar beide teams toch niet al te veel mee opschieten. 

Scoreverloop:
(39') Castro-Montes 0-1
(59') Refaelov 1-1 (strafschop)

LEES OOK: TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

🚀

Wie verdiende te winnen?

Meest recent

Partner Ngoy gezocht: "Mechele of Theate? Kies voor hem"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

39
39
Garcia verliest het noorden: Lukaku-drama ontploft

De discussie rond Romelu Lukaku is plots veel groter dan nodig. Niet door zijn goal tegen ...

79
79
'Trainersbom Anderlecht: Sibierski praat met bekend gezicht'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht al aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. ...

306
306
'Vierde grote vertrekker Club Brugge: Tottenham meldt zich'

Terwijl het wachten is op de eerste grote zomeraanwinst, zag Club Brugge inmiddels wel al een ...

232
232
L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

102
102
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

107
107
Vanhaezebrouck doet straffe voorspelling over Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

187
187
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

81
81
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

370
370
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

163
163
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

256
256
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

134
134
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

181
181
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

116
116
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

906
906
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1165
1165
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

86
86
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

624
624
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

187
187
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

295
295
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

671
671
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

170
170
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

163
163
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

405
405

Meer sportnieuws